Γερμανικά Β1 Σεπτέμβριος 2010 [Goethe]

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Drama Prinzessin

Περιβόητο μέλος

Η Drama Prinzessin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 5,089 μηνύματα.
Ποιοι έχετε δηλώσει? :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

STELLA95

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η stella αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Νομικής Θράκης (Κομοτηνή). Έχει γράψει 344 μηνύματα.
εγω δινω τωρα τελη αυγουστου γραπτα και αρχες σεπτεμβριου προφορικα
ευχομαι να το παρω!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Drama Prinzessin

Περιβόητο μέλος

Η Drama Prinzessin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 5,089 μηνύματα.
το αυστριακό δίνεις?
καλή επιτυχία! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

AlexandrosKlmt

Νεοφερμένος

Ο Αλέξανδρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Καλαμάτα (Μεσσηνία). Έχει γράψει 3 μηνύματα.
Γεια σας παιδιά μόλις γράφτηκα :)... Και εγώ δίνω 4/9/10 και έχω αρκετό άνχος...αλλά πιστεύω πως θα το πάρω... Το πρόβλημα είναι πως πρέπει να πάω Αθήνα να δώσω από Καλαμάτα :( (αν και μου αρέσουν τα ταξίδια αλλά τι να το κάνεις αφού θα κοιμάμαι σε όλοι την διαδρομή :P)... Τέσπα ελπίζω να το πάρουμε όλοι! Καλή επιτυχία παιδιά!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Drama Prinzessin

Περιβόητο μέλος

Η Drama Prinzessin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 5,089 μηνύματα.
Καλώς ήρθες Αλέξανδρε στο site! :)
Καλή επιτυχία και σε σένα. ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Prokopis22

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Prokopis22 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 122 μηνύματα.
Παιδια και εγω το δινω (βασικα τωρα μενουν μονο τα προφορικα στις 15 Σεπτεμβριου).Ευχομαι να το παρω διοτι κατεβαλα μεγαλη προσπαθεια....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Drama Prinzessin

Περιβόητο μέλος

Η Drama Prinzessin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 5,089 μηνύματα.
Εγώ αύριο τα δίνω όλα (γραπτά,προφορικά)...έχω λίγο άγχος :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σίμος53101

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Σίμος53101 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 133 μηνύματα.
Εγώ παιδιά έδωσα και γραπτά και προφορικά(την Τετάρτη που μας πέρασε....)! Είμαι σίγουρος ότι περνάω:confused: Ειδικά στα γραπτά(καθόμουν στα ακουστικά δίπλα από την κόρη του κυρίου μου! οπότε καταλαβαίνετε ότι έπαιζε λίγο το ματάκι....) Να μην αγχώνετε κανείς έχω να πωωωω....
Το Β1 είναι γελοίο....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chemwizard

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Χημείας Κρήτης (Ηράκλειο) και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,379 μηνύματα.
στα γραπτά(καθόμουν στα ακουστικά δίπλα από την κόρη του κυρίου μου! οπότε καταλαβαίνετε ότι έπαιζε λίγο το ματάκι....)
Το Β1 είναι γελοίο....

Aπλά για επιβεβαίωση βρε αδερφέ.:P

Κάποτε είχα συμφωνήσει να βοηθήσω κάποιον που θα καθόταν απο πίσω μου,κι αυτός αρχισε να ενοχλείται γιατι νομιζε πως του τα έκρυβα.Δε με αφηνε να γραψω.Σε καποια φαση λοιπον γυρνάω και του λέω "Απο την αλλη ρε βλάκα,είμαι αριστερόχειρας:pfff:"
:P


On topic: καλή επιτυχία σε όσους περιμένουν αποτελέσματα!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σίμος53101

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Σίμος53101 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 133 μηνύματα.
Aπλά για επιβεβαίωση βρε αδερφέ.:P

Κάποτε είχα συμφωνήσει να βοηθήσω κάποιον που θα καθόταν απο πίσω μου,κι αυτός αρχισε να ενοχλείται γιατι νομιζε πως του τα έκρυβα.Δε με αφηνε να γραψω.Σε καποια φαση λοιπον γυρνάω και του λέω "Απο την αλλη ρε βλάκα,είμαι αριστερόχειρας:pfff:"
:P


On topic: καλή επιτυχία σε όσους περιμένουν αποτελέσματα!:)
Χαχαχαχαχαχα... Εγώ τα άκουγα κιόλλας.... Εντάξει, δεν μπορώ να πω ότι τα είδα και όοοοολα. Όπως το είπες! Επιβεβαίωση! Το πήρες τελικά ή τσάμπα τον έκαψες τον άνθρωπο???:P (Επίσης καλά αποτελέσματα!)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chemwizard

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Χημείας Κρήτης (Ηράκλειο) και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,379 μηνύματα.
Χαχαχαχαχαχα... Εγώ τα άκουγα κιόλλας.... Εντάξει, δεν μπορώ να πω ότι τα είδα και όοοοολα. Όπως το είπες! Επιβεβαίωση! Το πήρες τελικά ή τσάμπα τον έκαψες τον άνθρωπο???:P (Επίσης καλά αποτελέσματα!)

Ξεμπερδεψα με Mittelstufe και C1 το 2005.Ευχαριστώ πάντως!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Prokopis22

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Prokopis22 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 122 μηνύματα.
Παιδιά πλάκα πλάκα τα αποτελέσματα βγαίνουν σε λίγο καιρό.Πως νιώθετε?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σίμος53101

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Σίμος53101 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 133 μηνύματα.
Παιδιά πλάκα πλάκα τα αποτελέσματα βγαίνουν σε λίγο καιρό.Πως νιώθετε?
'Ελα μωρέ χαλάρα.... Πιο συγκεκριμένα βγαίνουν στις 12.10.2010. Εγώ όπως είπα και σε άλλο post δεν έχω καθόλου άγχος... Βασικά τα περιμένω για να συνεχίσω για Β2(Αυτή η σιγουριά μου θα με φάει!:D) και έχω ανυπομονησία για το πως είναι τα test. Κανείς άλλος για Β2???? ΚΑΛΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

αδαμαντια52071

Πολύ δραστήριο μέλος

Η νυσταλέα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 1,935 μηνύματα.
εγω το πηρα τον ιουνιο που μας περασε με 267 στα 300 (gut) για τρια βρε γαμωτο sehr gut....anyway τωρα παω γερα για β2!! καλη επιτυχια


DIE DEUTSCHE SPRACHE IST ECHT SUPER!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σίμος53101

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Σίμος53101 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 133 μηνύματα.
εγω το πηρα τον ιουνιο που μας περασε με 267 στα 300 (gut) για τρια βρε γαμωτο sehr gut....anyway τωρα παω γερα για β2!! καλη επιτυχια


DIE DEUTSCHE SPRACHE IST ECHT SUPER!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:)
Ja, du hast Recht! Ich bin Einverstanden.... Μπράβο πάντως.... Τι να πω???? Πρέπει να είσαι πολύ καλή!!! Και το gut καλό είναι πάντως δεν μπορείς να πεις. Πως σου φαίνονται τα test???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

alex2395

Δραστήριο μέλος

Ο Aλεξανδρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 600 μηνύματα.
κι εγω εδωσα
και θα συνεχισω μεχρι και c1
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σπυρακος (^^)

Περιβόητο μέλος

Ο Σπυρακος (^^) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,414 μηνύματα.
Eγω:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σίμος53101

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Σίμος53101 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 133 μηνύματα.

Σπυρακος (^^)

Περιβόητο μέλος

Ο Σπυρακος (^^) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,414 μηνύματα.
Ευκολα μωρε;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

αδαμαντια52071

Πολύ δραστήριο μέλος

Η νυσταλέα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 1,935 μηνύματα.
δεν εχουμε αρχισει ακομα τα τεστ και κανουμε καποια βιβλια του βλαχου..εε τι να πω?δεν ειναι και τα πιο ευκολα...εχει ανεβει αρκετα το επιπεδο..αλλα ειπαμε....DIE DEUTSCHE SPRACHE IST ECHT SUPER!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top