Γενικές απορίες και πληροφορίες για τα Τμήματα Ιατρικής

Ερινύς

Τιμώμενο Μέλος

Η Ερινύς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 17,739 μηνύματα.
Μπααααα έχω καλή σχέση με τα γλυκά νεκροτομειάκια!! Πρώτη επίσκεψη στην τετάρτη δημοτικού παρακαλώ λόγω τρελής αδερφής!!:P:P

Ok then.
Άμα θελήσεις, σφύρα. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dmitsos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 929 μηνύματα.
Καλά, αν ψήνεσαι θα σε βάλω εγώ στο νεκροτομείο φέτος να δεις πτώμα, αλλά δεν θα ευθύνομαι για την μαστούρα της φορμόλης και λοιπές παρενέργειες. :P

Το ξέρετε ότι δε λιποθυμάς από τη μπόχα; εν αντιθέσει δε "βρωμάει", απλά είναι αρκετά έντονη η μυρωδιά και τα υψηλά επίπεδα φορμόλης ρίχνουν τη γλυκόζη του αίματος, γι' αυτό αρκετοί πέφτουν ξεροί χωρίς να το καταλάβουν.
Η λύση είναι μια σοκολάτα. :P
Αρκεί να μην είναι με αμύγδαλο.
Καφέ με άσπρο θα νομίζετε ότι τρώτε το πτώμα.

ΕΠΙΣΗΣ ΜΗΝ ΠΕΡΙΜΕΝΕΤΕ ΝΑ ΔΕΙΤΕ ΠΤΩΜΑΤΑ ΣΑΝ ΑΥΤΑ ΣΤΙΣ ΚΗΔΕΙΕΣ
ΕΙΝΑΙ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΑ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Georginaaa!!

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Georginaaa!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Εύοσμος (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 124 μηνύματα.
Το ξέρετε ότι δε λιποθυμάς από τη μπόχα; εν αντιθέσει δε "βρωμάει", απλά είναι αρκετά έντονη η μυρωδιά και τα υψηλά επίπεδα φορμόλης ρίχνουν τη γλυκόζη του αίματος, γι' αυτό αρκετοί πέφτουν ξεροί χωρίς να το καταλάβουν.
Η λύση είναι μια σοκολάτα. :P
Αρκεί να μην είναι με αμύγδαλο.
Καφέ με άσπρο θα νομίζετε ότι τρώτε το πτώμα.

ΕΠΙΣΗΣ ΜΗΝ ΠΕΡΙΜΕΝΕΤΕ ΝΑ ΔΕΙΤΕ ΠΤΩΜΑΤΑ ΣΑΝ ΑΥΤΑ ΣΤΙΣ ΚΗΔΕΙΕΣ
ΕΙΝΑΙ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΑ!


Και πτώμα και σοκολάτα?????It sounds like party time!!!:P:P:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερινύς

Τιμώμενο Μέλος

Η Ερινύς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 17,739 μηνύματα.
Το ξέρετε ότι δε λιποθυμάς από τη μπόχα; εν αντιθέσει δε "βρωμάει", απλά είναι αρκετά έντονη η μυρωδιά και τα υψηλά επίπεδα φορμόλης ρίχνουν τη γλυκόζη του αίματος, γι' αυτό αρκετοί πέφτουν ξεροί χωρίς να το καταλάβουν.
Η λύση είναι μια σοκολάτα. :P
Αρκεί να μην είναι με αμύγδαλο.
Καφέ με άσπρο θα νομίζετε ότι τρώτε το πτώμα.

ΕΠΙΣΗΣ ΜΗΝ ΠΕΡΙΜΕΝΕΤΕ ΝΑ ΔΕΙΤΕ ΠΤΩΜΑΤΑ ΣΑΝ ΑΥΤΑ ΣΤΙΣ ΚΗΔΕΙΕΣ
ΕΙΝΑΙ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΑ!

Έχω μπει στο νεκροτομείο ρε, το 'χω δει το πτώμα. :P Νταξ, no prob γενικά.
Αυτό με την σοκολάτα δεν το ήξερα. Thanks! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jjoohhnn

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο jjoohhnn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 264 μηνύματα.
Εμείς στο ΑΠΘ περιμένουμε το Γ' εξάμηνο για να δούμε ολόκληρο το πτώμα. :P
Αν υπάρχουν λεφτά για να το παρασκευάσουν.
Όταν λες να το παρασκευάσουν τι εννοείς;

Και πτώμα και σοκολάτα?????It sounds like party time!!!:P:P:P:P
Η ανωμαλία σε αυτό το thread έχει βαρέσει κόκκινο.:worry::P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερινύς

Τιμώμενο Μέλος

Η Ερινύς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 17,739 μηνύματα.
Όταν λες να το παρασκευάσουν τι εννοείς;

Να το φουλάρουν στη φορμόλη για να μην αρχίσει η σήψη μπροστά στα μάτια μας. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νάγια Τ.

Διάσημο μέλος

Η Νάγια Τ. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,317 μηνύματα.
Να το φουλάρουν στη φορμόλη για να μην αρχίσει η σήψη μπροστά στα μάτια μας. :P
Τα πτώματα ανήκουν σε ανθρώπους που μετά το θανατό τους δεν τα αναζήτησε κανείς?
Π.χ ναρκομανείς και έτσι?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jjoohhnn

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο jjoohhnn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 264 μηνύματα.
Να το φουλάρουν στη φορμόλη για να μην αρχίσει η σήψη μπροστά στα μάτια μας. :P

Α μάλιστα. Όσο πάει και ομορφαίνει το όλο σκηνικό.:rolleyes:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερινύς

Τιμώμενο Μέλος

Η Ερινύς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 17,739 μηνύματα.
Τα πτώματα ανήκουν σε ανθρώπους που μετά το θανατό τους δεν τα αναζήτησε κανείς?
Π.χ ναρκομανείς και έτσι?

Ναι, είναι αυτό που λέμε "στα αζήτητα".
Μη με ρωτήσεις τι γίνονται αφού τα κατακρεουργήσουμε, δεν ξέρω.:P
Ανοίγει η ψυχή σου πάντως, 8 η ώρα ΚΑΘΕ πρωί έρχεται και σταθμεύει νεκροφόρα μπροστά στην σχολή! :hehe:

Α μάλιστα. Όσο πάει και ομορφαίνει το όλο σκηνικό.:rolleyes:

Sorry άμα τα λέω ωμά, αλλά δεν νομίζω ότι στην προκειμένη έχει νόημα να παίζω με τις λέξεις για να σου έρθει πιο ήπια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

hurricane

Διάσημο μέλος

Η supergirl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,573 μηνύματα.
Γουστάρω...:clapup:
Είμαστε πολύ προχωρημένοι εδώ στο uoi:P
α, και τα χεράκια για να τα ξεχωρίζετε ποιο είναι ποιανού, μπορείτε να βάψετε και τα νυχάκια τους :hehe:
Κι εγώ θέλω τέτοιο!!!:(:(:(:(:(:(:( Εμείς στο ΑΠΘ δεν έχουμε τέτοια χεράκια στο πρώτο έτος???:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(
εμείς είμαστε ακόμα πιο αηδιαστικοί! επειδή δεν κάνουμε πτώμα 1ο έτος, πηγαίνουμε σε νεκροταφεία και αγοράζουμε τα κόκκαλα του μπάρμπα-μήτσου και τα διακοσμούμε στο ωραίο μας σπιτάκι. επειδή όμως συνήθως ο μπαρμπα-μήτσος είναι προπολεμικός, είναι καφετής από τη σαπίλα και πρέπει να τον καθαρίσουμε. τον χώνουμε λοιπόν σε χλωρίνη αν θυμάμαι καλά?, τον τρίβουμε κόκκαλο προς κόκκαλο και μετά είναι ελεύθερος να μας δείξει τα κάλλη του!!!
Να το φουλάρουν στη φορμόλη για να μην αρχίσει η σήψη μπροστά στα μάτια μας. :P
ναι, το ίδιο κάνουν και στα πτώματα που πάνε αθήνα για νεκροψία από περιοχές που δεν έχουν ιατροδικαστές, και επειδή μετά δεν μπαίνουν γρήγορα σε διαδικασία σήψης όταν περάσουν τα χρόνια και τον ξεθάψουν τον νεκρό είναι άλιωτος... και είναι αρκετά creepy αυτό!


ωχ παιδιάααα τι αναλύουμε!!! γι αυτό μετά μας κοροιδεύουν!!!:whistle::whistle::whistle::whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

venividivici43946

Διάσημο μέλος

Ο venividivici43946 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,392 μηνύματα.
Τα πτώματα ανήκουν σε ανθρώπους που μετά το θανατό τους δεν τα αναζήτησε κανείς?
Π.χ ναρκομανείς και έτσι?

Συν δωρεά υπέρ επιστήμης.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Peace_

Τιμώμενο Μέλος

Η Peace_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Χημείας Πατρών (Πάτρα). Έχει γράψει 1,563 μηνύματα.
Εγώ θέλω να ρωτήσω κάτι άλλο. Σχετικά με τις φιλίες του σχολείου. Με όλο αυτό το διάβασμα που έχεις για να μπεις στην ιατρική και για να βγεις, δεν συμβαίνει ποτέ να χάσεις φιλίες σου όπως π.χ να μην προλαβαίνεις να βγαίνεις και να τις χάσεις; Ή να κάνεις θερινά μαθήματα, να μην πας διακοπές μαζί τους και να τους χάσεις; Ή, στην ιατρική, να κάνεις την ειδικότητα στο εξωτερικό;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

StratosRIP

Δραστήριο μέλος

Ο StratosRIP αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 467 μηνύματα.
Τα πτώματα ανήκουν σε ανθρώπους που μετά το θανατό τους δεν τα αναζήτησε κανείς?
Π.χ ναρκομανείς και έτσι?

Μια φοιτητρια μου ελεγε οτι τα πτωματα δε μοιαζουν καν σε ανθρωπο... :P Οταν ξεκινησαν αυτοι το πτωμα ηταν μια γιαγια που ειχε πεθανει 7 χρονια πριν :)) Μονο στην ιατροδικαστικη λεει εχει φρεσκο πραμα! :P ΓΟΥΣΤΑΡΩΩΩΩΩΩΩ!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nick18

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο nick18 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Άγναντα (Άρτα). Έχει γράψει 324 μηνύματα.
Μια φοιτητρια μου ελεγε οτι τα πτωματα δε μοιαζουν καν σε ανθρωπο... :P Οταν ξεκινησαν αυτοι το πτωμα ηταν μια γιαγια που ειχε πεθανει 7 χρονια πριν :)) Μονο στην ιατροδικαστικη λεει εχει φρεσκο πραμα! :P ΓΟΥΣΤΑΡΩΩΩΩΩΩΩ!!
οι ιατροδικαστες σπουδαζουν και ιατρικη και νομικη?η απλα τελειωνουν την ιατρικη και με καποια εκπαιδευση γινονται ιατροδικαστες?παντως ειχα ακουσει οτι ειναι ελαχιστοι.μια καθηγητρια μου ειχε πει οτι ειναι 3 σε ολη την ελλαδα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Georginaaa!!

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Georginaaa!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Εύοσμος (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 124 μηνύματα.
εμείς είμαστε ακόμα πιο αηδιαστικοί! επειδή δεν κάνουμε πτώμα 1ο έτος, πηγαίνουμε σε νεκροταφεία και αγοράζουμε τα κόκκαλα του μπάρμπα-μήτσου και τα διακοσμούμε στο ωραίο μας σπιτάκι. επειδή όμως συνήθως ο μπαρμπα-μήτσος είναι προπολεμικός, είναι καφετής από τη σαπίλα και πρέπει να τον καθαρίσουμε. τον χώνουμε λοιπόν σε χλωρίνη αν θυμάμαι καλά?, τον τρίβουμε κόκκαλο προς κόκκαλο και μετά είναι ελεύθερος να μας δείξει τα κάλλη του!!!


Aααα εγώ δεν θα πάρω μπαρμπα-Μήτσο ευτυχώς!! Έχω πλαστικό σκελετό από την αδερφή μου...Με το που άκουσε η μαμά μου για κόκκαλα νεκρού, έβγαλε τα κατοστάρικα από την τσέπη να γλιτώσει όσο όσο την επίσκεψη του κυρ-Μήτσου!!:P:P Από φέτος λοιπόν θα έχω τον Άρη (έτσι τον βγάλαμε!):P Θυμάμαι που κρεμούσα πάνω του το μπουρνούζι μου για να στεγνώσει:P;) Παλιές καλές έποχές του δημοτικού:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

papas

Διάσημο μέλος

Ο papas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Νοσηλευτικής ΕΚΠΑ. Έχει γράψει 2,371 μηνύματα.
οι ιατροδικαστες σπουδαζουν και ιατρικη και νομικη?η απλα τελειωνουν την ιατρικη και με καποια εκπαιδευση γινονται ιατροδικαστες?παντως ειχα ακουσει οτι ειναι ελαχιστοι.μια καθηγητρια μου ειχε πει οτι ειναι 3 σε ολη την ελλαδα

Ιατροδικαστική είναι ειδικότητα της ιατρικής.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

hurricane

Διάσημο μέλος

Η supergirl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,573 μηνύματα.
Εγώ θέλω να ρωτήσω κάτι άλλο. Σχετικά με τις φιλίες του σχολείου. Με όλο αυτό το διάβασμα που έχεις για να μπεις στην ιατρική και για να βγεις, δεν συμβαίνει ποτέ να χάσεις φιλίες σου όπως π.χ να μην προλαβαίνεις να βγαίνεις και να τις χάσεις; Ή να κάνεις θερινά μαθήματα, να μην πας διακοπές μαζί τους και να τους χάσεις; Ή, στην ιατρική, να κάνεις την ειδικότητα στο εξωτερικό;
εμ, τι να σου πω. δεν παιζει ρολο η σχολη και η δουλεια, οσο το ενδιαφερον που θα δειξεις εσυ για να τις κρατησεις... συνηθως οι φιλιες κλωνιζονται απο τον ανταγωνισμο στις πανελληνιες (εμενα πολυ κοντινη μ φιλη π ημασταν αυτοκολλητες με ειχε κατανευριασει με τις κρισεις ανταγωνισμου που την επιαναν γτ μου φεροταν με στυλ "εγω διαβαζω περισσοτερες ωρες απο σενα- ειμαι καλυτερη" ειχα αρχισει να προβληματιζομαι αν ειναι πραγματικη μ φιλη αλλα μετα χαλαρωσε κ ολα γυρισαν στα παλια). και γενικα οσο μεγαλωνουμε μειωνονται οι σχεδον καθημερινες επαφες με την παρεα του σχολειου...
οι ιατροδικαστες σπουδαζουν και ιατρικη και νομικη?η απλα τελειωνουν την ιατρικη και με καποια εκπαιδευση γινονται ιατροδικαστες?παντως ειχα ακουσει οτι ειναι ελαχιστοι.μια καθηγητρια μου ειχε πει οτι ειναι 3 σε ολη την ελλαδα
ειδικότητα ιατρικης ειναι, και μαλιστα η ειδικοτητα με τα λιγοτερα χρονια. νομιζω 2 ειναι μονο τη στιγμη που οι αλλες ειναι 4+. φαντασου ποσοι την επιλεγουν :Ρ
όμως επειδη απο τα csi λιγο πολυ ξερετε με τι ασχολειται, ε ναι, θεωρειται ο ιατροδικαστης μισος δικηγορος μισος γιατρος. μαλιστα η ιατροδικαστικη εχει ως συμβολο τη ζυγαρια της δικαιοσυνης... το συμβολο των δικηγορων!
Aααα εγώ δεν θα πάρω μπαρμπα-Μήτσο ευτυχώς!! Έχω πλαστικό σκελετό από την αδερφή μου...Με το που άκουσε η μαμά μου για κόκκαλα νεκρού, έβγαλε τα κατοστάρικα από την τσέπη να γλιτώσει όσο όσο την επίσκεψη του κυρ-Μήτσου!!:P:P Από φέτος λοιπόν θα έχω τον Άρη (έτσι τον βγάλαμε!):P Θυμάμαι που κρεμούσα πάνω του το μπουρνούζι μου για να στεγνώσει:P;) Παλιές καλές έποχές του δημοτικού:P:P
μια απτα ίδια....... ειπαμε δεν σιχαινομαι δεν σιχαινομαι αλλα εχω και τα ορια μου...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

papas

Διάσημο μέλος

Ο papas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Νοσηλευτικής ΕΚΠΑ. Έχει γράψει 2,371 μηνύματα.
A, notice :

Αν θέλετε να γίνετε CSI ερευνητές και ιστορίες σε εργαστήρια, από ιατρική : ειδικότητα ''μικροβιολογία''.

Αλλιώς : βιολογικό και μεταπτυχιακό πάνω στην μικροβιολογία.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mr. Crowley

Διάσημο μέλος

Ο Mr. Crowley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,046 μηνύματα.
Εγώ θέλω να ρωτήσω κάτι άλλο. Σχετικά με τις φιλίες του σχολείου. Με όλο αυτό το διάβασμα που έχεις για να μπεις στην ιατρική και για να βγεις, δεν συμβαίνει ποτέ να χάσεις φιλίες σου όπως π.χ να μην προλαβαίνεις να βγαίνεις και να τις χάσεις; Ή να κάνεις θερινά μαθήματα, να μην πας διακοπές μαζί τους και να τους χάσεις; Ή, στην ιατρική, να κάνεις την ειδικότητα στο εξωτερικό;

Χαλάρωσε ρε,σε πανεπιστήμιο πας,όχι σε κάτεργο.Μα καλά,τι σκατά σας λένε γι'αυτή την Ιατρική πια? :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Peace_

Τιμώμενο Μέλος

Η Peace_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Χημείας Πατρών (Πάτρα). Έχει γράψει 1,563 μηνύματα.
Χαλάρωσε ρε,σε πανεπιστήμιο πας,όχι σε κάτεργο.Μα καλά,τι σκατά σας λένε γι'αυτή την Ιατρική πια?
Ναι ρε γαμώτο, ακόμα και να ξέρουν τι ισχύει, το λένε για να σε φοβίσουν και να υπερηφανευτούν πως παρόλο το ''κάτεργο'' πήραν πτυχίο. :wall::wall::wall:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top