Γενικό -  Γενικά για τους βαθμούς

millerovia

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η millerovia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 131 μηνύματα.
μπράβο σου κέλλυ!! είναι ανάλογα με τα μαθήματα....
Thanks...
Καλά εσύ πώς έβγαλες 19,5 χωρίς να ξέρεις στα πόσα; :P
Προσθέτεις τους βαθμούς και διαιρείς με τον αριθμό των μαθημάτων, εμάς είναι σε 12α.
Εμάς 13 είναι,αλλά κανονικά έπρεπε να γράφουν δέκατα τρίτα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DespinaP

Νεοφερμένος

Η Δέσποινα Αθανασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Βύρωνας (Αττική). Έχει γράψει 23 μηνύματα.
M.O. --> 18 και 11
Αυτά τα φιλολογικά.............:mad:
Αλλά πιστεύω καλά τα πήγα :iagree:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηλίας

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Ηλίας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 880 μηνύματα.
Ρε μην σκάτε για τον βαθμό. Ένα κομμάτι χαρτί είναι μόνο για τώρα. Σκοπός είναι ναμην υπάρχουν κενά στα κύρια μαθήματα. εγώ στο φροντηστήριο είμαι στο 2ο κεφάλαιο 3ης Λυκείου, και στο σχολείο επειδή δεν διάβαζα προσεκτικά τα Σ-Λ πήρα 13 στο τεράμηνο μου έβαλε 14 ε σιγά τι να κάνουμε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nikos93

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Nikos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 227 μηνύματα.
καλησπέρα εγώ έβγαλα 15,6 . Το δυο χειρότερα σε αξιολόγηση μαθήματα ήταν η algebra και η γεωμετρία 13 και 12 αντίστοιχα .

Έχω μεγάλο δίλημμα ποια κατεύθυνση να διαλέξω ? Τα Αρχαία μου αρέσουν και είμαι καλός μονο στην μετάφραση , τα μαθηματικά μου αρέσουν και η ιστορία , χημεία είμαι απαίσιος αλλα με διάβασμα την παλεύω , φυσική χαλια μαύρα ,γλώσσα λογοτεχνία είμαι του 14
τι άλλο .. hmm epigon :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ilianna

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η ilianna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 322 μηνύματα.
Ρε μην σκάτε για τον βαθμό. Ένα κομμάτι χαρτί είναι μόνο για τώρα. Σκοπός είναι ναμην υπάρχουν κενά στα κύρια μαθήματα. εγώ στο φροντηστήριο είμαι στο 2ο κεφάλαιο 3ης Λυκείου, και στο σχολείο επειδή δεν διάβαζα προσεκτικά τα Σ-Λ πήρα 13 στο τεράμηνο μου έβαλε 14 ε σιγά τι να κάνουμε.

Πού είσαι????!!!:!::!::!:
Ελπίζω να έχεις πληκτρολογήσει λάθος....!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

johngreek_mad

Δραστήριο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 795 μηνύματα.
καλησπέρα εγώ έβγαλα 15,6 . Το δυο χειρότερα σε αξιολόγηση μαθήματα ήταν η algebra και η γεωμετρία 13 και 12 αντίστοιχα .

Έχω μεγάλο δίλημμα ποια κατεύθυνση να διαλέξω ? Τα Αρχαία μου αρέσουν και είμαι καλός μονο στην μετάφραση , τα μαθηματικά μου αρέσουν και η ιστορία , χημεία είμαι απαίσιος αλλα με διάβασμα την παλεύω , φυσική χαλια μαύρα ,γλώσσα λογοτεχνία είμαι του 14
τι άλλο .. hmm epigon :D

το βλεπω :P

Θα σου προτεινα Θεωρητικη... εφοσον δεν μπορεις να ανταπεξελθεις στα θετικοτεχνολογικα μαθηματα, και εχεις μια κλιση, μικρη μεν, στα θεωρητικα, θα σου προτεινα αυτο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γεωργία27227

Νεοφερμένος

Η Γεωργία27227 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 26 μηνύματα.
εγω λέω θεωρητική γιατί θέλει διάβασμα και μπορείς να το παλέψεις ενώ τα άλλα....ειδικά η φυσική όπως είπες και μόνος σου μαύρα χάλια:(κάνε ότι νομίζεις
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hraklis

Νεοφερμένος

Ο Hraklis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 14 μηνύματα.
Καλησπερα παιδια!
Μια φιλη μου εχει μια απορια που δεν καταφερα να της λυσω εγω...:)
Ξερουμε οτι αν εχεις σε ενα μαθημα μεσο ορο κατω απο 9.5 μενεις αλλα μεσω Γ.Μ.Ο περνας αν εχεις πανω απο 9.5...
Η απορια που ειχε και με ρωτησε ηταν :
Υπαρχει καποιο οριο σε αυτα τα μαθηματα?
Δηλαδη αμα σε 4-5 βγαζεις κατω απο 9.5 αλλα ο ΓΜΟ στο τελος ειναι πανω απο 9.5 παλι περνας?
Αυτο θελει να ρωτησει...αν υπαρχει καποιο οριο στα μαθηματα που εχει κατω απο 9.5....:iagree:
Αυτα....Ευχαριστω προκαταβολικα!:no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Shadowfax

Διάσημο μέλος

Ο Shadowfax αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 3,622 μηνύματα.
Όχι. Νομίζω πως είναι αρκετά ξεκάθαρο. Αν έχεις Γ.Μ.Ο μεγαλύτερο (ή ίσο) του 9.5 περνάς.

Καλή επιτυχία σε σένα και στη φίλη σου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hraklis

Νεοφερμένος

Ο Hraklis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 14 μηνύματα.
Όχι. Νομίζω πως είναι αρκετά ξεκάθαρο. Αν έχεις Γ.Μ.Ο μεγαλύτερο (ή ίσο) του 9.5 περνάς.

Καλή επιτυχία σε σένα και στη φίλη σου.
Α ΟΚ ευχαριστω για την γρηγορη απαντηση....:)
Να σαι καλα....καλη επιτυχια και σε σενα:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stayris

Νεοφερμένος

Ο stayris αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
ρε παιδια ασ μ εκσιγισει και εμενα ποσ περνασ καινουργιοσ ειμαι πλζζζζ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ninisnick

Νεοφερμένος

Ο ninisnick αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
παιδια εχω γραψει σε ολα τα μαθηματα κατω απο την βαση (απο 9 μεχρι 5)και αυριο γραφω αρχεσ οικονομιασ και τελειωνα.Θα ηθελα να ξερω αν δεν βγαζω γ.μ.ο 9.5 αλλα καθε μαθημα το περναω ξεχωριστα εκτοσ απο την χημεια που χρειαζομαι μοναδεσ.τι γινεται περναω ή κοβομαι? Μ.Ο.Τετραμηνων ειχα 12.ποσο πρεπει να εχω στα γραπτα για να περασω?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cheery

Πολύ δραστήριο μέλος

Η cheery αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,005 μηνύματα.
Για να περασεις πρεπει να εχεις ΓΜΟ πάνω απο 9,5. Αυτό, τιποτα αλλο.
Αν δεν εχεις ΓΜΟ 9,5 τουλαχιστον, δεν περνας
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chris1993

Περιβόητο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,920 μηνύματα.
Παιδιά υπάρχει και αλλο thread "Πως περναω την ταξη"

https://ischool.e-steki.gr/showthread.php?t=39844&page=24 :oops::lock:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
Kαλά αυτό για το μέσο όρο έλεγε:P.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tomts1

Νεοφερμένος

Ο tomts1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
καλημέρα παιδιά τι κάνετε?
θα ήθελα να με βοηθήσετε να βγάλω το μέσο ορο m.......Απότι γνωρίζω συμψηφίζονται τα κείμενα-έκθεση και γεωμετρία-άλγεβρα.Ακολουθούν οι βαθμοί μου:
Α τετράμηνο Β τετράμηνο Εξετάσεις
ΘΡΗΣΚΕΥΤΙΚΑ 18 ΘΡΗΣΚΕΥΤΙΚΑ 19 ΘΡΗΣΚΕΥΤΙΚΑ 19
ΑΡΧΑΙΑ 17 ΑΡΧΑΙΑ 18 ΑΡΧΑΙΑ 16
ΚΕΙΜΕΝΑ 16 ΚΕΙΜΕΝΑ 18 ΚΕΙΜΕΝΑ 18
ΕΚΘΕΣΗ 15 ΕΚΘΕΣΗ 17 ΕΚΘΕΣΗ 17
ΙΣΤΟΡΙΑ 17 ΙΣΤΟΡΙΑ 18 ΙΣΤΟΡΙΑ 20
ΑΛΓΕΒΡΑ 18 ΑΛΓΕΒΡΑ 20 ΑΛΓΕΒΡΑ 17
ΓΕΩΜΕΤΡΙΑ 20 ΓΕΩΜΕΤΡΙΑ 20 ΓΕΩΜΕΤΡΙΑ 15
ΦΥΣΙΚΗ 17 ΦΥΣΙΚΗ 18 ΦΥΣΙΚΗ 17,6
ΧΗΜΕΙΑ 20 ΧΗΜΕΙΑ 20 ΧΗΜΕΙΑ 19
ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ 20 ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ 20 ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ 19,2
ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑ 18 ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑ 20 ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑ 18
ΑΓΓΛΙΚΑ 19 ΑΓΓΛΙΚΑ 19 ΑΓΓΛΙΚΑ 19


Θα ήθελα να μου πείτε το Γ.Μ.Ο
ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Νίκος 1995

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Νίκος 1995 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 121 μηνύματα.
στον μέσο όρο του τετραμήνου μετράει η γυμναστική και το μάθημα επιλογής;
Μπορείτε να μου γράψετε ποια μαθηματα μετράνε;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

wolfe4ever

Διάσημο μέλος

Η wolfe4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,217 μηνύματα.
Μετρούν όλα εκτός από γυμναστική και τα μαθήματα επιλογής πλην της ψυχολογίας και θεατρολογίας, νομίζω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dias

Επιφανές μέλος

Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Φυσικής ΕΚΠΑ (Αθήνα). Έχει γράψει 10,063 μηνύματα.
στον μέσο όρο του τετραμήνου μετράει η γυμναστική και το μάθημα επιλογής;
Μπορείτε να μου γράψετε ποια μαθηματα μετράνε;
Στην Α λυκείου ΔΕΝ μετράνε στο γενικό Μ.Ο. :
Η γυμναστική και (αν έχεις) πληροφορική ή αισθητική αγωγή.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αγνωστο

Δραστήριο μέλος

Η Αγνωστο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 461 μηνύματα.
Γεια σας! Θα ηθελα να ρωτησω εαν στην πρωτη λυκειου συμψηφιζονται καποια μαθηματα. Παρακαλώ ας απαντησει καποιος υπευθυνα. Ευχαριστω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top