Γενικό -  Γενικά για τους βαθμούς

Lazos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Lazos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 159 μηνύματα.
Εμεις θα παρουμε βαθμους την Παρασκευη και αυτα που περιμενω ειναι:
Αρχαια 18
Γλωσσα 16
Κειμενα 18
Αλγεβρα 19
Γεωμετρια 20
Φυσικη 19
Χημεια 20
Ιστορια 19
Θρησκευτικα 17
Αγγλικα 20
Τεχνολογια 20
Α.Οικονομιας 20
Πληροφορικη 20
Γυμναστικη 20

Νομιζω οτι στα περισσοτερα θα πεσω μεσα!Θα σας πω τη Παρασκευη αν επεσα αν και ειναι η πρωτη χρονια που δεν εχω καθολου αγχος!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χριστιάννα ^^

Διάσημο μέλος

Η Ίδιο με το ψεύτικο. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,571 μηνύματα.
Εμεις θα παρουμε βαθμους την Παρασκευη και αυτα που περιμενω ειναι:
Αρχαια 18
Γλωσσα 16
Κειμενα 18
Αλγεβρα 19
Γεωμετρια 20
Φυσικη 19
Χημεια 20
Ιστορια 19
Θρησκευτικα 17
Αγγλικα 20
Τεχνολογια 20
Α.Οικονομιας 20
Πληροφορικη 20
Γυμναστικη 20

Νομιζω οτι στα περισσοτερα θα πεσω μεσα!Θα σας πω τη Παρασκευη αν επεσα αν και ειναι η πρωτη χρονια που δεν εχω καθολου αγχος!

Μόνο που δεν είναι ακέραιοι οι βαθμοί στο λύκειο αλλά δεκαδικοί..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Lazos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Lazos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 159 μηνύματα.
Δεκαδικοι βγαινουν οι μεσοι οροι,οι βαθμοι ειναι ακεραιοι...δεν μιλαω για βαθμολογια πανελληνιων ΑΛΛΑ ΓΙΑ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ ΤΕΤΡΑΜΗΝΟΥ!


Αν δεν ξερετε καποια πραγματα αφηστε την ΠΑΡΑΠΛΗΡΟΦΟΡΗΣΗ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χριστιάννα ^^

Διάσημο μέλος

Η Ίδιο με το ψεύτικο. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,571 μηνύματα.
Δεκαδικοι βγαινουν οι μεσοι οροι,οι βαθμοι ειναι ακεραιοι...δεν μιλαω για βαθμολογια πανελληνιων ΑΛΛΑ ΓΙΑ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ ΤΕΤΡΑΜΗΝΟΥ!

Ναι δίκιο έχεις, ο μ.ο. τμήματος είναι δεκαδικός.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lazos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Lazos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 159 μηνύματα.
Το ξερω οτι εχω δικιο! εκτος απ το μ.ο. τμηματος δεκαδικος ειναι κ ο μ.ο. που βγαζει ενας μαθητης
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χριστιάννα ^^

Διάσημο μέλος

Η Ίδιο με το ψεύτικο. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,571 μηνύματα.
Το ξερω οτι εχω δικιο! εκτος απ το μ.ο. τμηματος δεκαδικος ειναι κ ο μ.ο. που βγαζει ενας μαθητης

Μόνο που στο λύκειο πρέπει να τον υπολογίσεις μόνος σου, δεν αναγράφεται στο χαρτί.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Devina

Τιμώμενο Μέλος

Η Devina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 5,968 μηνύματα.
πως βαθμολογουν στην α λυκειου??πηρατε βαθμους???:):):)

Αρχικά δεν υπάρχει συγκεκριμένη μέθοδος βαθμολόγησης.Πάει ανάλογα με αυτά που έχεις κάνει εσύ όλο το τετράμηνο.
Εμάς μας είπαν ότι θα πάρουμε μέχρι και τις 10 Φεβρουαρίου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Shadowfax

Διάσημο μέλος

Ο Shadowfax αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 3,622 μηνύματα.
Μόνο που στο λύκειο πρέπει να τον υπολογίσεις μόνος σου, δεν αναγράφεται στο χαρτί.

Το διαπίστωσα αυτό σήμερα. Να υποθέσω πως γίνεται λόγω της διαφοράς στα μαθήματα επιλογής? :what:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ntemisfe

Νεοφερμένος

Η Ρένα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Βιολογίας Κρήτης (Ηράκλειο). Έχει γράψει 13 μηνύματα.
Εμείς πήραμε βαθμούς την Πέμπτη!!!!!!!!!!!!!!
Έβγαλα 19,6!!!!!!Να σας τους πω και αναλυτικά να μ πείτε την γνώμη σας????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 292010

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Εμείς πήραμε βαθμούς την Πέμπτη!!!!!!!!!!!!!!
Έβγαλα 19,6!!!!!!Να σας τους πω και αναλυτικά να μ πείτε την γνώμη σας????

να πεταχτω τωρα και να ρωτησω ..οταν λες γνωμη?:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χριστιάννα ^^

Διάσημο μέλος

Η Ίδιο με το ψεύτικο. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,571 μηνύματα.
να πεταχτω τωρα και να ρωτησω ..οταν λες γνωμη?:D

Μα ακριβώς αυτό σκεφτόμουν; Δηλαδή αν είναι καλοί βαθμοί ξερωγω; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ntemisfe

Νεοφερμένος

Η Ρένα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Βιολογίας Κρήτης (Ηράκλειο). Έχει γράψει 13 μηνύματα.
Οχι ρε παιδιά,πλάκα έκανα,εντάξει!Τέλοιοι βαθμοί είναι,κ ειλικρινά δεν το περίμενα!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
μια χαρά ntemisfe! :bravo::bravo: χρειάζεται πολύ προσπάθεια (και καλό μυαλό φυσικα:P) το 19,6... αλί σε μένα που παίρνω σε 1 ώρα!!!!:'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

alessia #8

Νεοφερμένος

Η Αλεξάνδρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Έδεσσα (Πέλλας). Έχει γράψει 71 μηνύματα.
εμεις παιρνουμε την πεμπτη.........αν και περιμενω σχετικα καλους βαθμους εχω λιγο αγχος γιατι ειναι καινουργιοι καθηγητες και δεν ξερω πως βαθμολογουν.....(ελπιζω επιεικως)..θα δειξει...οταν τους εχω στα χερια μου θα σας πω τα (καλα/κακα) μαντατα.........
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

athinouli

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η athinouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 347 μηνύματα.
υπολογιζοντας και τα μαθηματα με αστερακι.. 19.6!:P
χωρις αυτα 18.6 :) ομως οκ.. μια χαρα μ φανηκαν.. μονο αυτο το 7 να μην ειχα γραψει στην φυσικη..:'(και μου εβαλε 14 ο person..πφφ..!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pavlitos

Δραστήριο μέλος

Ο Παύλος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 725 μηνύματα.
Έμενα τα δύο μαθήματα που με φοβίζουν είιναι άλγεβρα( έγραψα 2.. ) και γεωμετρία

Κατα τα άλλα δεν έχω πρόβλημα !
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dodos-7

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Dodos-7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 177 μηνύματα.
Αυριο παίρνω ΒΑΘΜΟΥΣΣΣΣΣΣ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nancy

Νεοφερμένος

Η Νάνσυ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 26 μηνύματα.
Την Πέμπτη παίρνω βαθμούς!!!!!!!!!!!!Την ατυχία μου μέσα!!!!!!!!!!!!Ουφ πολύ άγχος!!!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Valentina~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ~Valentina~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,185 μηνύματα.
Εμάς δε μας έχουν πει ακόμα τίποτα για βαθμούς
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

{~*1rèNe*~}

Τιμώμενο Μέλος

Η Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Νηπιαγωγός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,067 μηνύματα.
Εμείς θα πάρουμε την Δευτέρα το απόγευμα... Δεν έχω και πολύ άγχος, αφού παραδόξως, τα πάω καλύτερα απ'ότι τα πήγαινα πέρυσι!!! Ελπίζω σε ένα 18 Μ.Ο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top