Γαλλική Φιλολογία

koukaki

Νεοφερμένος

Η koukaki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 29 μηνύματα.
λοιπον....
εκτος απο 1-2 μαθηματα στο πρωτο ετος και μερικα μαθηματα επιλογης, ολα τα υπολοιπα παραδιδονται και εξεταζονται στα γαλλικα


ωραια!δεσαμε τωρα(ουτε σε 10 χρονια δεν θα βγαλω τη σχολη:()
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gorgonokoritso

Πολύ δραστήριο μέλος

Η zenia.... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,328 μηνύματα.
σορρυ κι'ολας, αλλα τι περιμενες?
να ειναι ολα στα ελληνικα?
σε γαλλικο τμημα θα εισαι....
μην ανησυχεις....
ολα καλα θα πανε ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

koukaki

Νεοφερμένος

Η koukaki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 29 μηνύματα.
δεν περιμενα να ειναι ελληνικα ,αλλα τουλαχιστον ειναι δυνατη η κατανοηση?Τι επιπεδο χρειαζεται για να πεις οτι τα βγαζεις περα στα μαθηματα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

CandyCloud

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η CandyCloud αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 208 μηνύματα.
ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ
Οι εγγραφές των ΠΡΩΤΟΕΤΩΝ ΦΟΙΤΗΤΩΝ (που εισήχθησαν για το ακαδ. έτος
2011-2012 θα γίνουν για όλους τους νεοεισαχθέντες την Τρίτη 27 Σεπτεμβρίου
2011 στις 9,00 π.μ. στο αμφιθέατρο 445 στον 4 ο όροφο της Φιλοσοφικής
Σχολής.
Οι εγγραφές γίνονται από τους ίδιους τους φοιτητές ή νομίμως εξουσιοδοτημένο
άτομο.
Οι φοιτητές πρέπει να έχουν μαζί τους τα ακόλουθα δικαιολογητικά:
1. Απολυτήριο Λυκείου ή Αποδεικτικό Απολύσεως πρωτότυπο ή
επικυρωμένο
2. Φωτοτυπία επικυρωμένη της αστυνομικής ταυτότητας
3. Έξι (6) φωτογραφίες μεγέθους Αστ. Ταυτότητας/διαβατηρίου
4. Επικυρωμένη βεβαίωση βαθμού πρόσβασης (που χορηγεί το Λύκειο)
Η αίτηση εγγραφής και η υπεύθυνη δήλωση ότι δεν είναι εγγεγραμμένοι σε άλλη
σχολή ή τμήμα της Τριτοβάθμιας Εκπαίδευσης στην Ελλάδα θα συμπληρωθούν
κατά την ημέρα εγγραφής (τα έντυπα χορηγούνται από τη Γραμματεία)
Σ.Σ. Τα επιπλέον δικαιολογητικά για την εγγραφή στην Τριτοβάθμια Εκπαίδευση
εισακτέων πέραν του καθορισθέντος αριθμού εισακτέων για όσους εισήχθησαν
με ΤΙΣ ΕΙΔΙΚΕΣ ΠΕΡΙΠΤΩΣΕΙΣ
I. των πολυτέκνων,
II. των τριτέκνων και
III. των κοινωνικών κριτηρίων
αναφέρονται στην υπ’ αριθμ. Φ251/101273/Β6 εγκύκλιο του Υπουργείου
Παιδείας
(https://www.frl.uoa.gr/docs/annonces/2012/egyklios_me_dikaiologhtika_eggrafwn
_2011_2012.doc). Η εγγραφή αυτών θα οριστικοποιηθεί μετά την έγκριση από τα
αρμόδια όργανα.
Επίσης η εγγραφή ΤΩΝ ΑΛΛΟΔΑΠΩΝ-ΑΛΛΟΓΕΝΩΝ και ΤΩΝ
ΑΠΟΦΟΙΤΩΝ ΛΥΚΕΙΩΝ ή ΑΝΤΙΣΤΟΙΧΩΝ ΣΧΟΛΕΙΩΝ ΚΡΑΤΩΝ-ΜΕΛΩΝ ΤΗΣ
Ε.Ε. ΜΗ ΕΛΛΗΝΙΚΗΣ ΚΑΤΑΓΩΓΗΣ, θα γίνει στις 28/9/11 ή 30/9/11, στη
Γραμματεία του Τμήματος, ώρες: 11:00-14:00 με δικαιολογητικά εγγραφής που
θα πληροφορηθούν από αυτή.
Αθήνα 14/9/2011
Από την Γραμματεία του Τμήματος
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

manitaraki

Νεοφερμένος

Η manitaraki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 20 μηνύματα.
ρε παιδια να ρωτησω κατι ευλογο??? μεσα σε μια μερα πως γινεται να προλαβουν να γραφτουν 200+ φοιτητες? δηλ. αν δεν μπορεσει καποιος για χ λογο την τριτη τι γινεται? για ονομα του θεου δηλαδη...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gorgonokoritso

Πολύ δραστήριο μέλος

Η zenia.... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,328 μηνύματα.
θα σου πω τι ειχε γινει στη δικη μου εγγραφη
ημασταν σε ενα αμφιθεατρο(οπως θα ειστε και σεις)
υπηρχαν ετοιμοι φακελοι με τα ονοματα μας σε μια μεγαλη εδρα
ο καθενας παραλαμβανε το δικο του και μετα καθησαμε ολοι στις θεσεις
μας εδωσαν οδηγιες πως να συμπληρωσουμε κατι χαρτια
και μετα με ουρες τα παραδιδαμε
μην σε ανησυχει ο αριθμος
ετσι γινεται παντα η δουλεια
τωρα να καποιος δεν μπορεσει να παει
1. μπορει να στειλει καποιον αλλον με εξουσιοδοτηση
2. λογικα θα βγαλει καποια ανακοινωση η γραμματεια
αλλα ολοι τοτε πανε και γινονται ολες οι εγγραφες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

manitaraki

Νεοφερμένος

Η manitaraki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 20 μηνύματα.
παιδια κανενα νεο για τις εγγραφες στις 27? θα γινουν κανονικα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

EleNouzZz

Νεοφερμένος

Η EleNouzZz αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 118 μηνύματα.
Αγνωστο..η σχολη δεν εχει βγαλει ανακοινωση! ισως βγαλει αυριο! εγω παντως την τριτη δεν μπορω να εχω προσβαση στη σχολη!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

manitaraki

Νεοφερμένος

Η manitaraki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 20 μηνύματα.
Αγνωστο..η σχολη δεν εχει βγαλει ανακοινωση! ισως βγαλει αυριο! εγω παντως την τριτη δεν μπορω να εχω προσβαση στη σχολη!
το ξερω κ εγω βλεπω συνεχεια τη σελιδα...αλλα σκ δεν υπαρχει καποιος εκει οποτε αν βγει θα ειναι αυριο...εγω θα παω την τριτη ελπιζω αν δε βγει η ανακοινωση να μην υπαρχει θεμα...πιστευω παντως οτι οσοι δεν μπορεσουν θα μπορουν να την κανουν τεταρτη η παρασκευη μαζι με τις αλλες κατηγοριες οπως λεει η ανακοινωση...εσυ τι θα κανεις θα παρεις τηλ αυριο στη γραμματεια?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

EleNouzZz

Νεοφερμένος

Η EleNouzZz αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 118 μηνύματα.
παιρνω απο την παρασκευη αλλα δεν το σηκωνει κανεις!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

manitaraki

Νεοφερμένος

Η manitaraki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 20 μηνύματα.
παιρνω απο την παρασκευη αλλα δεν το σηκωνει κανεις!
α τοσο καλα...:/

αυριο εχουν απεργια τα λεωφορεια...τεεεελεια...:angry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

danaep

Νεοφερμένος

Η danaep αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Μαρούσι (Αττική). Έχει γράψει 9 μηνύματα.
ρε παιδια..ρωταω και γω μπας και...αν δεν παμε αυριο,καθως εχουν απεργια τα περισσοτερα μμμ τι γινεται???!εγω μενω μαρουσι..και μπορω να κατεβω με τον ΗΣΑΠ και μετα να παρω τα3ι,αν και θα πληρωσω τα μαλιοκεφαλα μου!Αν ειναι δυνατον σ'αυτη τη χωρα....πρεπει δλδ να σκοτωθω και να πληρωσω για να καταφερω να γραφτω??!ελεος!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

manitaraki

Νεοφερμένος

Η manitaraki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 20 μηνύματα.
ρε παιδια..ρωταω και γω μπας και...αν δεν παμε αυριο,καθως εχουν απεργια τα περισσοτερα μμμ τι γινεται???!εγω μενω μαρουσι..και μπορω να κατεβω με τον ΗΣΑΠ και μετα να παρω τα3ι,αν και θα πληρωσω τα μαλιοκεφαλα μου!Αν ειναι δυνατον σ'αυτη τη χωρα....πρεπει δλδ να σκοτωθω και να πληρωσω για να καταφερω να γραφτω??!ελεος!
αστα ν πανε...δν το καταλαβαινω αυτο με τις ομαδικες εγγραφες...ας ηταν 12 με 30 σεπτεμβριου οπως στις περρισσοτερες σχολες, οχι μια μερα μονο...εγω πιστευω οτι θα δοθει ευκαιρια την τεταρτη κ την παρασκευη για οσους δεν μπορεσουν, μαζι με τις αλλες κατηγοριες, οπως λεει στην ανακοινωση της σχολης.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

EleNouzZz

Νεοφερμένος

Η EleNouzZz αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 118 μηνύματα.
παιδια και εγω τα ιδια! εσυ που θα παρεις τρενο απο μαρουσι σε ποια σταση θα κατεβεις με το τρενο?

αν ειναι να μοιραστουμε το ταξι!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

CandyCloud

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η CandyCloud αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 208 μηνύματα.
Ρε παιδιά μπορεί κάποιος να μου εξηγήσει λίγο σχετικά με τις διαδικτυακές εγγραφές και το πάσο????????
Από αυτά τα φυλλάδια που μας έδωσαν σήμερα??? Δεν έχω καταλάβει τίποτα!!!!!

Α, εντάξει!! Κατάλαβα πως γίνεται!!!! τώρα να ρωτήσω... σε κάθε εξάμηνο δηλώνουμε όσα μαθήματα θέλουμε?? δλδ αν θέλω να δηλώσω 2 ή 3 μπορώ??
και τα βιβλία από πού ακριβώς τα παίρνουμε μετά την αίτηση??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

danaep

Νεοφερμένος

Η danaep αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Μαρούσι (Αττική). Έχει γράψει 9 μηνύματα.
εχω με τα διαδυκτιακα μπερδευομαι απειρα...τωρα θα δηλωσουμε μαθηματα μονο του α' ε3αμηνου??!και κατι αλλο..ποιο ειναι τ πιο ευκολο μαθημα επιλογης??!εσεις τι θα παρετε?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

CandyCloud

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η CandyCloud αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 208 μηνύματα.
Εγώ πάντως που μπήκα χτες στο μαι στάντις να γραφτώ δεν με έβρισκε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

danaep

Νεοφερμένος

Η danaep αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Μαρούσι (Αττική). Έχει γράψει 9 μηνύματα.
ουτε και μενα με βρισκει...μαλλον η γραμματεια δεν εχει περασει τα στοιχεια μας ακομα!!!κατι αλλο...μηπως 3ερεις ποσα μαθηματα επιλογης δηλωνουμε??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

EleNouzZz

Νεοφερμένος

Η EleNouzZz αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 118 μηνύματα.
Στο My studies θα ειμαστε μετα απο 10 μερες..ειπαν τοσο θελουν για να περασουν ηλεκτρονικα τα στοιχεια μας
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

danaep

Νεοφερμένος

Η danaep αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Μαρούσι (Αττική). Έχει γράψει 9 μηνύματα.
ααα καλα..δλδ για να παρουμε το username και τον κωδικο,πρεπει να μπουμε μετα απο 10 μερες??!και να ρωτησω..3ερετε τι εγινε τελικα μ την σχολη??ανοι3ε??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top