ΓΝΩΜΗ ΓΙΑ ΜΕΤΑΠΤΥΧΙΑΚΟ ΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ ΣΕ ΚΟΛΛΕΓΙΑ ΠΧ ΒCA CITY COLLEGE

xrisakaz23

Νεοφερμένος

Η xrisakaz23 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και Πτυχιούχος του τμήματος Δημόσιας Διοίκησης Παντείου. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
KAΛΗΣΠΕΡΑ ΣΑΣ
ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΓΙΑ ΜΑΣΤΕΡ ΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ ΣΤΟ BCA. ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΜΙΑ ΓΝΩΜΗ ΓΙΑ ΤΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ Ή ΓΕΝΙΚΑ ΓΙΑ ΤΑ ΚΟΛΛΕΓΙΑ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ
 

Obi-Wan Kenobi

Δραστήριο μέλος

Ο Obi-Wan Kenobi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Γεωπονίας Πελοποννήσου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 403 μηνύματα.
Εχω κανει μεταπτυχιακο στο BCA μια χαρα κολλεγιο ηταν δεν ειχα παραπονο.Τα κολλεγια για τετοιες ειδικοτητες που εχουν σχεση με διοικηση επιχειρησεων ειναι μια χαρα.Ακαδημαικη αναγνωριση να ξερεις οτι δεν εχεις.Το προπτυχιακο σου που το εχεις κανει?Παντως σαν φοιτητης που ειμαι τωρα σε δημοσιο ΑΕΙ η αληθεια ειναι οτι γενικα δεν το λεω για σενα δεν θα εκανα σπουδες σε κολλεγιο.
 

Maria_Xagorari

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Οικονομικής & Διοίκησης Τουρισμού Αιγαίου. Έχει γράψει 315 μηνύματα.
Παντως σαν φοιτητης που ειμαι τωρα σε δημοσιο ΑΕΙ η αληθεια ειναι οτι γενικα δεν το λεω για σενα δεν θα εκανα σπουδες σε κολλεγιο.
Αναλογα την ειδικοτητα για management καποια κολλεγια ειναι αψογα.
 

Obi-Wan Kenobi

Δραστήριο μέλος

Ο Obi-Wan Kenobi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Γεωπονίας Πελοποννήσου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 403 μηνύματα.
Το δικο μου ηταν στο HR
 

Ecomaniac

Νεοφερμένος

Ο Ecomaniac αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Ολλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 116 μηνύματα.

Maria_Xagorari

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Οικονομικής & Διοίκησης Τουρισμού Αιγαίου. Έχει γράψει 315 μηνύματα.

Ecomaniac

Νεοφερμένος

Ο Ecomaniac αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Ολλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 116 μηνύματα.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top