Β' Λυκείου - Γραμμικό & Ελεύθερο σχέδιο - πότε να το ξεκινήσω;

Αγγελική 8

Νεοφερμένος

Η Αγγελική 8 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 18 ετών. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Λοιπον ειμαι μαθήτρια της Β λυκείου και θελω να ασχοληθω με αρχιτεκτονική. Λόγο κάποιων δυσκολιών δεν μπόρεσα να αρχισω σχεδιο ακομα και το ψάχνουμε τωρα απλα εχω αγχωθει επειδη δεν ξερω τιποτα για το σχεδιο. Ζωγραφίζω ωραια και τετοια απλα δεν εχω οδεα τι κανουμε στο σχεδιο. Πιστεύετε οτι ειναι πολυ αργα να ξεκινήσω φλεβαρη β λυκείου;; Θελω γνώμες επειδη ειμαι πολυ αγχωμενη
 

desp1naa

Νεοφερμένος

Η desp1naa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 19 ετών και Μαθήτρια Β' λυκείου. Έχει γράψει 29 μηνύματα.
Μην ανυσηχεις και γω Δευτέρα λυκειου πάω. Πριν δύο εβδομάδες άλλαξα κατεύθυνση και ξεκίνησα φορντηστηριο σχεδίου. Αύριο έχω το δεύτερο μάθημα. Πότε δεν είναι αργά αλλά όσο πιο νωρίς τόσο καλύτερα για σένα επειδή θα έχεις χρόνο για περισσότερη εξάσκηση και λιγότερη πίεση. Δε χρειάζεται να έχεις ταλέντο στη ζωγραφική. Θα μάθεις να σχεδιάζεις βήμα βήμα και σιγά σιγά θα βελτιώνεσαι. Εχεις μπροστά σου ένα μισό χρόνο περίπου don't worry. Μια φίλη μου η οποία δε ζωγράφιζε και τόσο καλά ξεκίνησε σχέδιο ιδιαίτερα έξη μήνες πριν δώσει και τα πήγε εξαιρετικά (πέρασε εμπ)
 
Τελευταία επεξεργασία:

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top