Βόλλευ

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
Λοιπόοον τις τελευταίες μέρες σκέφτομαι το ενδεχόμενο να κόψω μαχαίρι τηλεόραση και ίντερνετ ή έστω να προσπαθήσω να μπω σε μια σειρά στη β λυκείου έτσι ώστε να αρχίσω βόλλευ:D:D

τώρα με προβληματίζουν 2 πράγματα..

α)θα έχω το χρόνο να τα κάνω αυτά στη β?
β) δεν είναι λίγο αργά για ένα νέο άθλημα:(?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Devina

Τιμώμενο Μέλος

Η Devina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 5,968 μηνύματα.
Αν το έχεις για χόμπυ γιατί όχι; Αν ασχολείσαι με κάτι είναι πολύ καλό.Και υγεινό φυσικά.

Σκέφτεσαι να κάνεις φροντιστήρια στην β';
Ο χρόνος είναι αρκετά περιορισμένος βέβαια το ξέρεις φαντάζομαι, αν θες να έχεις και μια καλή επίδοση.
Γιατί δεν ξεκινάς, να δεις πως θα πας.. και μετά αν δεις πως δυσκολεύεσαι το αφήνεις..:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χριστιάννα ^^

Διάσημο μέλος

Η Ίδιο με το ψεύτικο. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,571 μηνύματα.
Ο χρόνος αν οργανωθεί καλά, φτάνει και παραφτάνει.
Όσο για το β, σιγά τ'αυγά. :D Δεν θα πας για να γίνεις πρωταθλητής, για να αθληθείς θα πας. Εγώ σου προτείνω να ξεκινήσεις τώρα το καλοκαίρι, για να πάρεις μια ιδέα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

millerovia

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η millerovia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 131 μηνύματα.
Την δική μου την άποψη την ξέρεις!!!!Ποτέ δεν είναι αργά για το βόλλευ.......Όσο για τα μαθήματα,εγώ προσωπικά θα ελαττώσω τις προπονήσεις....:no1::P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 292010

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Λοιπόοον τις τελευταίες μέρες σκέφτομαι το ενδεχόμενο να κόψω μαχαίρι τηλεόραση και ίντερνετ ή έστω να προσπαθήσω να μπω σε μια σειρά στη β λυκείου έτσι ώστε να αρχίσω βόλλευ:D:D

τώρα με προβληματίζουν 2 πράγματα..

α)θα έχω το χρόνο να τα κάνω αυτά στη β?
β) δεν είναι λίγο αργά για ένα νέο άθλημα:(?

α)ΝΑΙ
β)ΌΧΙ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

who

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο who αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 1,616 μηνύματα.
Τώρα που έχασε η Γριά στον τελικό, σκέφτεσαι ακόμα να ασχοληθείς με το βόλλεϋ; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
ναι... ήταν άσχετο το ένα με το άλλο:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

danaoula8

Νεοφερμένος

Η danaoula8 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Β' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 48 μηνύματα.
Παίζετε???? Σε ποια ομαδα???? τι κατηγορία???? Τι θέση??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kambana

Δραστήριο μέλος

Η kambana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 505 μηνύματα.
Εγώ είμαι στη σχολική ομάδα βόλλευ...Δεν έχουμε σταθερές θέσεις, όλες περνάμε απ'όλες τις θέσεις...Βασικά θέλω να παίξω σε κάποια ομάδα, αλλά επειδήε είμαι από χωριό η μετακίνηση είναι δύσκολη...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Admiral

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Admiral αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 187 μηνύματα.
Δεν έχουμε σταθερές θέσεις, όλες περνάμε απ'όλες τις θέσεις

Δεν εννοει αυτο βρε :P Εννοειται οτι οπου και να παιζεις γυρνας ολες τις θεσεις αλλα αν ο προπονητης εχει ορεξη να παιξει με συστημα τοτε ο καθενας τρεχει μετα το service εκει που ειναι η θεση του.

Και εγω στη σχολικη ομαδα παιζω, χαβαλε φυσικα κανουμε. Περσυ που καναμε προπονησεις ειχαμε παει καλα, 2οι στη Θεσσαλονικη. Ειχαμε χασει απο το Ελληνικο Κολλεγιο οπως αναμενοταν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DN8

Νεοφερμένος

Ο DN8 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 36 μηνύματα.
εγω παλι ασχολουμαι με το βολλευ.παιζω 3-4 χρονακια.τωρα πια καθιερωθηκα ως πασαδορος γιατι εχω περασει απο τις θεσεις: τεσσαρι,κεντρικος,λυμπερο...οσο για τις σχολικεσ ομαδες, αφ'ενος στα πρωταθληματα κατεβαινει καθε καρυδιας καρυδι που δεν ξερει τι του γινεται αφ' ετερου οι γυμναστες των σχολειων δεν εχουν και μεγαλη εμπειρια στο αθλημα.γι αυτο και παιζω μονο σε μια εξωσχολικη ομαδα.δυστυχως ομως οταν φτασεις γ' λυκειου θα αναγκαστεις να τα παρατησεις ολα με οσα ασχολεισαι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DN8

Νεοφερμένος

Ο DN8 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 36 μηνύματα.
η μονη χρονια που δε θα εχεις χρονο να ασχοληθεις με κατι αλλο εκτος απο τα μαθηματα ειναι η γ' λυκειου.αν θελεις μπορεις να βρεις χρονο για προπονησεις ανετα,ακομα και αν πηγαινεις φροντιστηριο...αν και νομιζω οτι δεν ειναι τοσο απαραιτητο στη β'.το μονο προβλημα ειναι πως ειναι λιγο αργα για να αρχισεις βολλευ τωρα, εκτος αν εχεις ηδη καποια σχεση με το αθλημα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Βάντα..

Νεοφερμένος

Η Βάντα.. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 8 μηνύματα.
Λοιπόοον τις τελευταίες μέρες σκέφτομαι το ενδεχόμενο να κόψω μαχαίρι τηλεόραση και ίντερνετ ή έστω να προσπαθήσω να μπω σε μια σειρά στη β λυκείου έτσι ώστε να αρχίσω βόλλευ:D:D

τώρα με προβληματίζουν 2 πράγματα..

α)θα έχω το χρόνο να τα κάνω αυτά στη β?
β) δεν είναι λίγο αργά για ένα νέο άθλημα:(?


Κοίτα εγώ κάνω βόλλευ 7 χρόνια...φέτος δεν το σταμάτησα,απλά περιόρισα τις προπονήσεις...σίγουρα θα βρεις χρόνο απλά όχι απεριόριστο... ωστόσο είναι όντως λίγο αργά για νέο άθλημα...αλλά αν το'χεις και είσαι γενικά αθλητικός τύπος δεν νομίζω να έχεις πρόβλημα...για τη γ λυκείου και εγώ δεν ξέρω τι θα κάνω...γιατί έχω και υψηλούς στόχους...αλλά σκέφτομαι μέχρι χριστούγεννα να μην σταματήσω...δοκίμασε πάντως δεν χάνεις τίποτα...:no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Βάντα..

Νεοφερμένος

Η Βάντα.. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 8 μηνύματα.
Παίζετε???? Σε ποια ομαδα???? τι κατηγορία???? Τι θέση??

Παίζω βόλλευ 7 χρόνια στην τοπική ομάδα(στο Λουτράκι)..Α.Ο ΠΟΣΕΙΔΩΝ Λουτρακίου...είμαστε α' τοπικό..τώρα..ήμασταν και α2 πριν 2-3 χρόνια...
βασικά παίζω σε τρεις κατηγορίες λόγω ηλικίας...γυναίκες, νεάνιδες και κορασίδες...πασαδώρος μόνο και λατρεύω τη θέση μου... έχω πάει επίσης και σε καλοκαιρινά προγράμματα για beach βόλλευ... μου αρέσει πολύ αν και δεν σκέφτομαι να ασχοληθώ "επαγγελματικά".. είμαι συνειδητοποιημένη...:D εσυ παίζεις???σε ομάδα???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

danaoula8

Νεοφερμένος

Η danaoula8 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Β' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 48 μηνύματα.
Παίζω βόλλευ 7 χρόνια στην τοπική ομάδα(στο Λουτράκι)..Α.Ο ΠΟΣΕΙΔΩΝ Λουτρακίου...είμαστε α' τοπικό..τώρα..ήμασταν και α2 πριν 2-3 χρόνια...
βασικά παίζω σε τρεις κατηγορίες λόγω ηλικίας...γυναίκες, νεάνιδες και κορασίδες...πασαδώρος μόνο και λατρεύω τη θέση μου... έχω πάει επίσης και σε καλοκαιρινά προγράμματα για beach βόλλευ... μου αρέσει πολύ αν και δεν σκέφτομαι να ασχοληθώ "επαγγελματικά".. είμαι συνειδητοποιημένη...:D εσυ παίζεις???σε ομάδα???



Στον Ολυμπιακο στον πειραιά λόγο ηλικίας παίζω και εγώ μονό κορασίδες και πανγκορασιδες.... πασαδωρος ειμαι ....:jumpy::jumpy::jumpy::jumpy: η καλυτερη θεση.......:D:D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

millerovia

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η millerovia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 131 μηνύματα.
Δεν εννοει αυτο βρε :P Εννοειται οτι οπου και να παιζεις γυρνας ολες τις θεσεις αλλα αν ο προπονητης εχει ορεξη να παιξει με συστημα τοτε ο καθενας τρεχει μετα το service εκει που ειναι η θεση του.

Και εγω στη σχολικη ομαδα παιζω, χαβαλε φυσικα κανουμε. Περσυ που καναμε προπονησεις ειχαμε παει καλα, 2οι στη Θεσσαλονικη. Ειχαμε χασει απο το Ελληνικο Κολλεγιο οπως αναμενοταν.
Φυσικά αναμενόταν:PΠόσα πανελλήνια έχουν πάρει...Εγώ παίζω 6 χρόνια σε ομάδα...Ακραία και διαγώνια......;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
Mε τέτοιο ύψος...:what:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χριστιάννα ^^

Διάσημο μέλος

Η Ίδιο με το ψεύτικο. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,571 μηνύματα.
Αν λες για σένα (γιατί δεν είμαι σίγουρη από το ποστ σου) δεν υπάρχει πρόβλημα νομίζω. Θα τους καρφώνεις και εύκολα υποθέτω. :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
Για την millerovia λέω:):P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χριστιάννα ^^

Διάσημο μέλος

Η Ίδιο με το ψεύτικο. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,571 μηνύματα.
Uh γράψε λάθος τότε. :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top