Βρες παρέα στο μέρος που πέρασες

GKara

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο GKara αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 127 μηνύματα.

soph-d

Νεοφερμένος

Η soph-d αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4 μηνύματα.
Ιστορια & Εθνολογια Κομοτηνης κανεις; ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kleop

Πολύ δραστήριο μέλος

Η kleop αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,469 μηνύματα.
Πολιτικων Μηχανικων Βολου κανεις;:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

niek

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η niek αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 308 μηνύματα.
Εγώ στο δίπλα κτίριο όμως :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Emilouko

Περιβόητο μέλος

Η Γιούκου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 5,143 μηνύματα.
(κλεοπ μου συγχαρητήρια :D )


Παιδιά ο ,τι θέλετε για Θεσσαλονίκη εδώ ^^
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ultraviolence

Τιμώμενο Μέλος

Ο ultraviolence αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Χημείας ΑΠΘ και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,796 μηνύματα.
Και'γω Βόλο 8)
Κανεις για Γεωπονια;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

johnietraf

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο γιαννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Στατιστικής ΟΠΑ και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,889 μηνύματα.
ιωαννινα κανεις?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kleop

Πολύ δραστήριο μέλος

Η kleop αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,469 μηνύματα.
(κλεοπ μου συγχαρητήρια :D )


Παιδιά ο ,τι θέλετε για Θεσσαλονίκη εδώ ^^
Θενκς Εμιλυ.Αχ και δεν δηλωσα σαλονικη....:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kpap12

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο kpap12 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 144 μηνύματα.
Παιδιά εγώ πέρασα Ξάνθη και έχασα για 20 τον Βόλο.. Αλλά μάλλον επδ έχω 5 μόρια θα πάρω μεταγραφή για πολιτικους πατρας..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

magician2000

Νεοφερμένος

Ο magician2000 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Άρτεμις (Αττική). Έχει γράψει 44 μηνύματα.
Παιδιά εγώ είμαι στο ΗΜΜΥ Βόλου εδώ κ 2 χρόνια αν θέλετε καμιά βοήθεια για οτιδήποτε πείτε μου. Επίσης καλή σας αρχή! Τα ωραία τώρα ξεκινάνε όπως όμως και οι υποχρεώσεις :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

strawberryblond

Νεοφερμένος

Η strawberryblond αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 94 μηνύματα.
γεια σας παιδια!!!
κανεις για κομοτηνη???:):):clapup::clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nioniosmeg

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Άδης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 1,949 μηνύματα.
Πέρασα Κέρκυρα και δεν έχω ιδέα τι πάω να κάνω εκεί, άμα μένει ή πέρασε κανένας εκεί πάνω ας μου στείλει ένα πμ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

christinachris

Νεοφερμένος

Η christinachris αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 11 μηνύματα.
Ψυχολογια ΕΚΠΑ κανεις?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ira1123

Νεοφερμένος

Η Ira1123 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 14 μηνύματα.
Όποιος πέρασε Μοριακή Βιολογία στην Αλεξανδρούπολη ας μου στείλει μύνημα.. θα χαρώ για γνωριμίεςς
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

KeepDreaming!

Δραστήριο μέλος

Η KeepDreaming! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 634 μηνύματα.
Κανένας Μυτιλήνη;Θα χαρώ να βοηθήσω! :) Δεν πέτυχα ούτε έναν που να πέρασε φέτος!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

akisosfp

Νεοφερμένος

Ο akisosfp αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Παιδιά εγώ είμαι στο ΗΜΜΥ Βόλου εδώ κ 2 χρόνια αν θέλετε καμιά βοήθεια για οτιδήποτε πείτε μου. Επίσης καλή σας αρχή! Τα ωραία τώρα ξεκινάνε όπως όμως και οι υποχρεώσεις :)
Και γω πέρασα φέτος ΗΜΜΥ Βόλου!!! :clapup:
Για πες εντυπώσεις από τη σχολή μέχρι στιγμής!! (μαθήματα που θέλουν περισσότερο προσοχή κτλ.)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrMimi

Νεοφερμένος

Η DrMimi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 117 μηνύματα.
Όποιος πέρασε Μοριακή Βιολογία στην Αλεξανδρούπολη ας μου στείλει μύνημα.. θα χαρώ για γνωριμίεςς
Ιατρική στην Αλεξανδρούπολη θα είμαστε κοντά :clapup: είσαι από Αθήνα;)?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ira1123

Νεοφερμένος

Η Ira1123 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 14 μηνύματα.
Οχι, Νάουσα... :Ρ
αχ αυτή η ιατρική.. θα μου μείνει πάντα απωθημένο :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SinisterAngel

Νεοφερμένος

Η SinisterAngel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 9 μηνύματα.
ΑΣΣΟΕ Πληροφορικη εδώ από ότι φαίνεται .. :D

κι εγω Πληροφορικη ΑΣΣΟΕ! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

GKara

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο GKara αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 127 μηνύματα.
κι εγω Πληροφορικη ΑΣΣΟΕ! :D

Επιτέλους καποιος απο αυτό το τμήμα, ειχα αρχίσει να ανησυχώ ότι ειμαι μόνος . :P :clapup: :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top