Βρες παρέα στο μέρος που πέρασες

MixLazarKal

Νεοφερμένος

Ο Μιχάλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 76 μηνύματα.
:yes: Πριν καν τελειωσουν οι εγγραφες...μονο που δεν εχει βγει το προογραμμα ακομα για να ξερουμε ωρες...:/:
Άκουσα ότι με την εγγραφή στα δίνουν αυτά! Θερμή παράκληση όποιος πάρει το πρόγραμμα του Βιολογικού (Ηράκλειο) να με ενημερώσει γιατί θα γραφτώ στις 23 που ξεκινούν και τα μαθήματα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

daphne.ch

Νεοφερμένος

Η daphne.ch αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 26 μηνύματα.
Άκουσα ότι με την εγγραφή στα δίνουν αυτά! Θερμή παράκληση όποιος πάρει το πρόγραμμα του Βιολογικού (Ηράκλειο) να με ενημερώσει γιατί θα γραφτώ στις 23 που ξεκινούν και τα μαθήματα!

Ναι, απλα μπορεις να δεις το προγραμμα και στην ιστοσελιδα της σχολης...Εγω 17 θα γραφτω μαλλον, αν μαθω κατι θα σου πω :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MixLazarKal

Νεοφερμένος

Ο Μιχάλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 76 μηνύματα.
Ναι, απλα μπορεις να δεις το προγραμμα και στην ιστοσελιδα της σχολης...Εγω 17 θα γραφτω μαλλον, αν μαθω κατι θα σου πω :)

Είχα δει ένα πρόγραμμα αλλά ήταν για το ακαδημαϊκό 2012-13.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

νικος ρεθυμνο

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 2,531 μηνύματα.
Εγώ θα έρθω Ρέθυμνοοοοοοοοοοοοο!! Στις 20/9 θα έρθω για μόνιμη εγκατάσταση και πιο πριν θα έρθω για 2 - 3 φορές ακόμα για να τελειώσω το στήσιμο του σπιτιού και να κάνω την εγγραφή! :clapup::clapup::clapup::clapup::clapup::clapup:

Αντε με καλο!
Για ο,τι θελεις μη διστασεις να ρωτησεις.
Παντως η δικια μας γραμματεια κανει απεργια 9-12 Σεπτεμβρη, ελεγξε αν απεργει και η δικια σας,σε περιπτωση που ηθελες να κανεις την εγγραφη τοτε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Depon

Νεοφερμένος

Η Depon αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 84 ετών. Έχει γράψει 33 μηνύματα.
και εγώ πάτρα αρχιτεκτονική,κανένας άλλος?:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lazy Butterfly

Νεοφερμένος

Η Χαρά αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Φοιτητής του τμήματος Χημείας Κρήτης (Ηράκλειο) και μας γράφει απο Κιλκίς (Κιλκίς). Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Εγώ πέρασα χημικό στο Ηράκλειο. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

niki00200

Νεοφερμένος

Η niki00200 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών. Έχει γράψει 29 μηνύματα.
Καλησπέρα παιδιά!!! Πέρασα κοινωνικη εργασια στο ηρακλειο... Διαβάζω πως το τει κάνει απεργίες οπότε εγγραφες δεν γίνονται, απο την άλλη, ειναι πρόβλημα το να μάθω τελευταια στιγμή το ποτε θα ανοίξει το τει καθώς θα πρέπει νωρίτερα να πάρω άδεια απο τη δουλεια μου... Αν ακούσει κάποιος απο εκει τιποτα, ας το αναφέρει....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

granita

Δραστήριο μέλος

Η Φανή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 444 μηνύματα.
Νομική Αθήνας κανείς; :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Depon

Νεοφερμένος

Η Depon αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 84 ετών. Έχει γράψει 33 μηνύματα.
Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Gareth

Δραστήριο μέλος

Ο Παναγιώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ισλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 509 μηνύματα.
Και εμείς στο ΕΜΠ ούτε εγγραφές δεν ε΄χουμε κάνει ακόμα..
Μας βλέπω να ξεκινάμε τον Νοεμβριο.

Επίσης κανένας από ΕΜΠ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DarthFederer

Διάσημο μέλος

Ο DarthFederer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,281 μηνύματα.
Και εμείς στο ΕΜΠ ούτε εγγραφές δεν ε΄χουμε κάνει ακόμα..
Μας βλέπω να ξεκινάμε τον Νοεμβριο.

Επίσης κανένας από ΕΜΠ?

Εσεις ειστε απομονωμενοι στα πατησια και γενικα δν εχουν πολλες σχεσεις οι αρχιτεκτονες με τους υπολοιπους...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gareth

Δραστήριο μέλος

Ο Παναγιώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ισλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 509 μηνύματα.
Εσεις ειστε απομονωμενοι στα πατησια και γενικα δν εχουν πολλες σχεσεις οι αρχιτεκτονες με τους υπολοιπους...

Δεν ισχύει ,

αλλά γνώμη σου είναι .
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DarthFederer

Διάσημο μέλος

Ο DarthFederer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,281 μηνύματα.

Gareth

Δραστήριο μέλος

Ο Παναγιώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ισλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 509 μηνύματα.
Πως το ξερεις, τωρα μπηκες...

Δεν το ξέρω απλά μου φάνηκε υπερβολικό αυτό που είπες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Δεν το ξέρω απλά μου φάνηκε υπερβολικό αυτό που είπες.
το ότι η σχολή είναι σε άλλο μέρος?:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DarthFederer

Διάσημο μέλος

Ο DarthFederer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,281 μηνύματα.
Δεν το ξέρω απλά μου φάνηκε υπερβολικό αυτό που είπες.

Δν ειναι, η Αρχιτεκτονικη ειναι αποκομμενη απο τις υπολοιπες σχολες. Αρκετα μακρια απο το συγκροτημα του Ζωγραφου και δν υπαρχουν μαθηματα ή οτιδηποτε αλλο που να γινονται κοινα πχ. Μονο οι Πολιτικοι εχουν ενα μαθημα που γινεται στα πατησια. Μακαρι να ηταν μαζι κι η Αρχιτεκτονικη, θα αυξανοταν η αναλογια κοριτσιων στου Ζωγραφου ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gareth

Δραστήριο μέλος

Ο Παναγιώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ισλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 509 μηνύματα.
Χα , χα ναι θα το ήθελες..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

νατ

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η νατ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 160 μηνύματα.
Εγώ είμαι για ξάνθη...σε ποιο τμήμα θα είσαι???

και εγω για ξανθη στην ιδια σχολη :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράνοια

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Σεμίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 236 μηνύματα.
Δεν βλέπω και ιδιαίτερη κίνηση για το χημικό Πάτρας..!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gareth

Δραστήριο μέλος

Ο Παναγιώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ισλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 509 μηνύματα.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top