Βρες παρέα στο μέρος που πέρασες

skatoula14

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Μυρτω!!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,102 μηνύματα.

nicol

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Νικόλ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 163 μηνύματα.
Mόνο εγώ δεν έχω βρει στον Πειραιά:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιαννης Κοβ

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιαννης Κοβ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 133 μηνύματα.
Mόνο εγώ δεν έχω βρει στον Πειραιά:P

Πέρασα εγώ Πειραιά! Ναυτιλιακών σπουδών. Εσύ σε ποιά σχολή είσαι?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bob Dylan

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Kλεάνθης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 153 μηνύματα.

κωσ

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο κωσ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 152 μηνύματα.
Κανείς για Ξάνθη??? :-)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κatrin

Νεοφερμένος

Η Κatrin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 14 μηνύματα.
Κανενας για Μηχανικων Ηλεκτρονικων Υπολογιστων και Πληροφορικης στα Γιαννενα? Η γενικα καποιος στα Γιαννενα?!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kiriazispao4ever

Δραστήριο μέλος

Ο kiriazispao4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 526 μηνύματα.

vikam18

Δραστήριο μέλος

Ο vikam18 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 784 μηνύματα.
Εμενα ρωτάς; Παιδαγωγικό!

Πωωω ρε βολάρα ! Ειλικρινά είσαι πολυ τυχερή που περάσες Βόλο . Ειναι απίστευτα ! Πέρασα φετος τον καλύτερο χειμώνα της ζωης μ στον Βόλο !
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

i_lie_us

Διάσημο μέλος

Ο i_lie_us αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,100 μηνύματα.
εγω 2ο ετος με μετεγγραφη οπότε θα παρακολουθώ και κάποια μαθηματα του 1ου έτους
εγω 2ο έτος με μετεγγραφή και θα παρακολουθώ καποια μαθήματα του 1ου


Άμα συναντήσετε μία ξανθιά ομορφούλα, που ακούει στο όνομα Ιωάννα, να ξέρετε οτί είναι στα ΕΑΑΚ.. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vasool

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Βασω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Λαμία (Φθιώτιδα). Έχει γράψει 163 μηνύματα.
ΦΠΨ ΕΚΠΑ κανεις;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

synaesthesia

Νεοφερμένος

Η synaesthesia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4 μηνύματα.
Ιστορικό Αρχαιολογικό Αθήνας;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

betazoid

Νεοφερμένος

Η betazoid αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Βοσνία και Ερζεγοβίνη (Ευρώπη). Έχει γράψει 35 μηνύματα.
Πέρασα εγώ Πειραιά! Ναυτιλιακών σπουδών. Εσύ σε ποιά σχολή είσαι?

Και εγώ Πειραιά,αλλά Διεθνών και Ευρωπαϊκών!

Κανείς άλλος στη Διεθνών στο ΠαΠει?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Thoba19

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Thoba19 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,191 μηνύματα.
προς κοζανη κανεις ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Socrates ... 99

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Σωκράτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Πτολεμαΐδα (Κοζάνη). Έχει γράψει 240 μηνύματα.
Μήπως λέω μήπως, υπάρχει καμία απειροελάχιστη πιθανότητα κάποιος ή κάποια να είναι στο ΑΤΕΙ Θεσσαλονίκης στο τμήμα Ηλεκτρονικών Μηχανικών ;; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vasool

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Βασω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Λαμία (Φθιώτιδα). Έχει γράψει 163 μηνύματα.

synaesthesia

Νεοφερμένος

Η synaesthesia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4 μηνύματα.

NasosJet

Νεοφερμένος

Ο NasosJet αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 50 μηνύματα.
Κανενας για Μηχανικων Ηλεκτρονικων Υπολογιστων και Πληροφορικης στα Γιαννενα? Η γενικα καποιος στα Γιαννενα?!

Αντε να βλεπω Γιαννενα, εγω με 10% στο Φυσικο( απο το Μαθηματικο) οποτε εχω παλιωσει λιγο.Μια χαρα θα περασεις στα Γιαννενα και βρισκεσαι και σε καλη σχολη, η μονη ισως βλακεια οτι κανανε το προγραμμα 5ετες, αλλα κατα τα αλλα αμα σου αρεσει το αντικειμενο θα περασεις μια χαρα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κatrin

Νεοφερμένος

Η Κatrin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 14 μηνύματα.
Αντε να βλεπω Γιαννενα, εγω με 10% στο Φυσικο( απο το Μαθηματικο) οποτε εχω παλιωσει λιγο.Μια χαρα θα περασεις στα Γιαννενα και βρισκεσαι και σε καλη σχολη, η μονη ισως βλακεια οτι κανανε το προγραμμα 5ετες, αλλα κατα τα αλλα αμα σου αρεσει το αντικειμενο θα περασεις μια χαρα

εγω ξαναεδωσα πανελληνιες..καλα να περασουμε λοιπον!:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιαννης Κοβ

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιαννης Κοβ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 133 μηνύματα.
Και εγώ Πειραιά,αλλά Διεθνών και Ευρωπαϊκών!

Κανείς άλλος στη Διεθνών στο ΠαΠει?

Εγω ηρθα βρηκα σπιτι, περασα μια βολτα απο το Πανεπιστημιο ολα κομπλε!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aris_1994

Νεοφερμένος

Ο aris_1994 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 18 μηνύματα.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top