Βρες παρέα στο μέρος που πέρασες

chester20080

Περιβόητο μέλος

Ο Μπάμπης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Πτυχιούχος του τμήματος Ηλεκτρολόγων Μηχανικών & Μηχανικών Υπολογιστών ΑΠΘ. Έχει γράψει 5,477 μηνύματα.
ΗΜΜΥ ΑΠΘ κανείς?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

marina.

Νεοφερμένος

Η marina. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 104 μηνύματα.
Κανένας για Λάρισα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JustLikeMaria

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η JustLikeMaria αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 342 μηνύματα.
Γερμανια κανεις? :sly: :shifty:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Zoo-doc

Νεοφερμένος

Ο Zoo-doc αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 81 μηνύματα.
Για κτηνιατρική Α.Π.Θ κανείς??? Μου φαίνεται απίστευτο: Τουλάχιστον 90 παιδιά πέρασαν σε αυτή τη σχολή και ούτε ένας δεν είναι μέλος του ischool?! Kάτι δεν πάει καλά με αυτή τη σχολή και τον κόσμο της :hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giannis111

Νεοφερμένος

Ο giannis111 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9 μηνύματα.
Για κτηνιατρική Α.Π.Θ κανείς??? Μου φαίνεται απίστευτο: Τουλάχιστον 90 παιδιά πέρασαν σε αυτή τη σχολή και ούτε ένας δεν είναι μέλος του ischool?! Kάτι δεν πάει καλά με αυτή τη σχολή και τον κόσμο της :hehe:
Και εγώ κτηνιατρική ΑΠΘ πέρασα!Θα είμαστε συνάδελφοι!!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nadiawow

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Νάντια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 194 μηνύματα.
Όποιος είναι στα ΤΕΙ Αθήνας, στο κτήριο στην ακαδημία πλάτωνος και δει καμιά να κουτσαίνει,
ε πιθανότατα εγώ θα είμαι.:P
Αν δεν μου έχει περάσει το πόδι μέχρι τη Δευτέρα >.<

Εε το κτήριο που είναι το τμήμα μου είναι εκεί.
Τουλάχιστον έτσι λέει το χαρτάκι με την διεύθυνση.:P

Δε ξέρω αν υπάρχει αρχαιολογικός χώρος εκεί. Δε το έχω ψάξει ακόμα!

ΧΑΧΑ..!:D Θα σε αναγνωρίσω τότε..!!:P Αλήθεια,τι είναι η ακαδημία πλάτωνος...??:worry:




οοο ακαδημιας πλατωνος μενω! παιδια ναι εχει αρχαιολογικο χωρο ενα μεγααααααααααααααλο παρκο και γενικα ειναι πολυ ομορφη περιοχη!!!!!!:):):)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lucas D.Hagg

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Lucas D.Hagg αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 174 μηνύματα.
Οικονομικης επιστημης-ΟΠΑ
κανεις εκει εξω?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 892943

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Οσες ψηλές, ξανθιές, γαλανομάτες και κατα προτίμηση με ωραίο σώμα (Τεφατζούδες), πέρασαν Κομοτηνή, να μου στείλουν μήνυμα.
Αν είασι κοντή, χοντρή, με σπυράκια και σιδεράκια μη μπεις καν στον κόπο... (Εκτός αν είσαι κόρη εφοπλιστή, όπου εκεί αλλάζουν τα πράγματα)
Αστείο.

Γερμανια κανεις? :sly: :shifty:
Δεν το πες πραγματικά, έτσι;
Και εγώ κτηνιατρική ΑΠΘ πέρασα!Θα είμαστε συνάδελφοι!!:)
Συμφοιτητές θα είστε. Συνάδελφοι θα είστε όταν και οι δύο πάρετε πτυχίο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_Shadow

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Dark_Shadow αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Χορτιάτη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 137 μηνύματα.
Αστα παιδια να λεγονται οπως θελουν doc:p
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

magician2000

Νεοφερμένος

Ο magician2000 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Άρτεμις (Αττική). Έχει γράψει 44 μηνύματα.

akis95

Δραστήριο μέλος

Ο akis95 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 535 μηνύματα.
Κανείς πολ μηχ ΕΜΠ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

saktop

Νεοφερμένος

Ο saktop αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 75 μηνύματα.

JustLikeMaria

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η JustLikeMaria αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 342 μηνύματα.
Δεν το πες πραγματικά, έτσι;
Κοιτα, το οτι ειμαι στη γερμανια και θα σπουδασω εκει ισχυει, αλλα φυσικα και δεν το εγραψα για να βρω ''παρεα'' απο εδω :hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Maria6

Νεοφερμένος

Η Maria6 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
κανενας για ΙΣΤΟΡΙΚΟ ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΚΟ ΑΠΘ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΝΙΚΟΣ Σ.

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ΝΙΚΟΣ Σ. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 284 μηνύματα.
Κανένας Σ.Μ.Υ.Ν.;
Φέτος από το ischool σχεδόν κανείς δεν πέρασε στρατιωτική σχολή. Αλλές φορές θυμάμαι ήταν αρκετοί.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κυνικός

Νεοφερμένος

Ο Κυνικός αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 101 μηνύματα.
Οικονομικο ΑΠΘ κανεις οεο????????? ΜΑ ΚΑΝΕΙΣ????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αγγελική95

Νεοφερμένος

Η Αγγελική95 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 19 μηνύματα.

katerinoooz

Νεοφερμένος

Η katerinoooz αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Μαθηματικών Αιγαίου (Σάμος). Έχει γράψει 36 μηνύματα.
Κανείς στη Σάμο;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

werip

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο werip αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 166 μηνύματα.
Οικονομικο ΑΠΘ κανεις οεο????????? ΜΑ ΚΑΝΕΙΣ????
Καλώς ορίσες συνάδελφε!Συγχαρητηρια για την εισαγωγή σου.
;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κυνικός

Νεοφερμένος

Ο Κυνικός αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 101 μηνύματα.
Καλώς ορίσες συνάδελφε!Συγχαρητηρια για την εισαγωγή σου.
;)
Να΄σαι καλα! Να μαζευομαστε σιγα σιγα.
Οι εγγραφες ποτε ειναι?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top