Βρες παρέα στο μέρος που πέρασες

kit-kat

Πολύ δραστήριο μέλος

Η kit-kat αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 1,739 μηνύματα.
Πατρα κανεις???
Στο τει τμημα κοινωνικης εργασιας?
εγω!!!!!βεβαια είμαι δευτερο εξάμηνο! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Thoba19

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Thoba19 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,191 μηνύματα.
κοζανη κανεις;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

wolfe4ever

Διάσημο μέλος

Η wolfe4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,217 μηνύματα.
Όποιος είναι στα ΤΕΙ Αθήνας, στο κτήριο στην ακαδημία πλάτωνος και δει καμιά να κουτσαίνει,
ε πιθανότατα εγώ θα είμαι.:P
Αν δεν μου έχει περάσει το πόδι μέχρι τη Δευτέρα >.<
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

άντζυ

Δραστήριο μέλος

Η άντζυ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κηφισιά (Αττική). Έχει γράψει 651 μηνύματα.
Όποιος είναι στα ΤΕΙ Αθήνας, στο κτήριο στην ακαδημία πλάτωνος και δει καμιά να κουτσαίνει,
ε πιθανότατα εγώ θα είμαι.:P
Αν δεν μου έχει περάσει το πόδι μέχρι τη Δευτέρα >.<
ΧΑΧΑ..!:D Θα σε αναγνωρίσω τότε..!!:P Αλήθεια,τι είναι η ακαδημία πλάτωνος...??:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

wolfe4ever

Διάσημο μέλος

Η wolfe4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,217 μηνύματα.
Εε το κτήριο που είναι το τμήμα μου είναι εκεί.
Τουλάχιστον έτσι λέει το χαρτάκι με την διεύθυνση.:P

Δε ξέρω αν υπάρχει αρχαιολογικός χώρος εκεί. Δε το έχω ψάξει ακόμα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

AnthonyD

Νεοφερμένος

Ο AnthonyD αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 9 μηνύματα.
ηλεκτρολογων μηχανικων στο βολο περναει κανενας απο εδω?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

alexbz

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο alexbz αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 147 μηνύματα.
κανεις για τει Αθηνας εργοθεραπεια?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

AnthonyD

Νεοφερμένος

Ο AnthonyD αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 9 μηνύματα.
ηλεκτρολογων μηχανικων στο βολο περναει κανενας απο εδω?

οποιος ειναι μπορει να μπει στην ομαδα των πρωτοετων εδω: https://www.facebook.com/groups/208153256016048/ :clapup::clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Claire-av

Νεοφερμένος

Η Claire-av αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 12 μηνύματα.
Βόλο ναι αλλα όχι Ηλεκτρολόγων ...Αρχιτεκτονων :-)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

magician2000

Νεοφερμένος

Ο magician2000 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Άρτεμις (Αττική). Έχει γράψει 44 μηνύματα.
Βόλο ναι αλλα όχι Ηλεκτρολόγων ...Αρχιτεκτονων :-)

Δεν πειραζει μηχανικος εισαι κ εσυ :clapup: συγχαρητηρια!!!
Καλως ηρθαμε στον Βολο λοιπον!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Claire-av

Νεοφερμένος

Η Claire-av αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 12 μηνύματα.
Δεν πειραζει μηχανικος εισαι κ εσυ :clapup: συγχαρητηρια!!!
Καλως ηρθαμε στον Βολο λοιπον!!

:clapup::clapup::clapup:
ΤΕΛΕΙΑ!!λες να περάσουμε καλα εκει?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

AnthonyD

Νεοφερμένος

Ο AnthonyD αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 9 μηνύματα.
:clapup::clapup::clapup:
ΤΕΛΕΙΑ!!λες να περάσουμε καλα εκει?

εννοειται! καταρχας ειναι πανεμορφη σαν πολη....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Claire-av

Νεοφερμένος

Η Claire-av αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 12 μηνύματα.
εννοειται! καταρχας ειναι πανεμορφη σαν πολη....

Ναι έχω παει αρκετές φορές :D ειναι όντως πανέμορφος ο Βολος
Το πανεπιστήμιο ειναι καλο σε οτι αφορά παροχές και καθηγητές;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

magician2000

Νεοφερμένος

Ο magician2000 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Άρτεμις (Αττική). Έχει γράψει 44 μηνύματα.
Ναι έχω παει αρκετές φορές :D ειναι όντως πανέμορφος ο Βολος
Το πανεπιστήμιο ειναι καλο σε οτι αφορά παροχές και καθηγητές;

απο καθηγητες εχω ακουσει καλα πραματα. Απο παροχες δεν εχει γυμναστηρια και τετοια αλλα εχει πολυ καλη βιβλιοθηκη κ εστια για φαγητο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Claire-av

Νεοφερμένος

Η Claire-av αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 12 μηνύματα.
απο καθηγητες εχω ακουσει καλα πραματα. Απο παροχες δεν εχει γυμναστηρια και τετοια αλλα εχει πολυ καλη βιβλιοθηκη κ εστια για φαγητο

Ωραία !ανυπομονω να πάω στο Βόλο :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

AnthonyD

Νεοφερμένος

Ο AnthonyD αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 9 μηνύματα.
απο καθηγητες εχω ακουσει καλα πραματα. Απο παροχες δεν εχει γυμναστηρια και τετοια αλλα εχει πολυ καλη βιβλιοθηκη κ εστια για φαγητο

η εστια ξερεις που ειναι?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αγγελική95

Νεοφερμένος

Η Αγγελική95 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 19 μηνύματα.
και εγω βολο περασα!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 125423

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Στη Χίο κανείς??? :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cha0s

Περιβόητο μέλος

Ο cha0s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,404 μηνύματα.
Οσες ψηλές, ξανθιές, γαλανομάτες και κατα προτίμηση με ωραίο σώμα (Τεφατζούδες), πέρασαν Κομοτηνή, να μου στείλουν μήνυμα.
Αν είασι κοντή, χοντρή, με σπυράκια και σιδεράκια μη μπεις καν στον κόπο... (Εκτός αν είσαι κόρη εφοπλιστή, όπου εκεί αλλάζουν τα πράγματα)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

babletheone

Νεοφερμένος

Ο babletheone αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 114 μηνύματα.
:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top