Βρες παρέα στο μέρος που πέρασες

euaggelia86011

Νεοφερμένος

Η euaggelia86011 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 43 μηνύματα.

rainbow.

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η rainbow. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 130 μηνύματα.

euaggelia86011

Νεοφερμένος

Η euaggelia86011 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 43 μηνύματα.
στη φιλοσοφικη:).αυριο ανεβαινω πατρα.εσυ εισαι ηδη εκει?

Παρασκευη θα ερθω εγω:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

μαρία_πικραλίδα

Νεοφερμένος

Η μαρία_πικραλίδα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 11 μηνύματα.
κανενας-καμια θεσσαλονικη?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nikos Sitys

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Nikos Sitys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 1,699 μηνύματα.
κανενας-καμια θεσσαλονικη?
Οχι θεσσ εγω διπλα καβαλα :P Οσοι περασατε Ροδο.Επειδη απο εκει ειμαι θα περασετε καταπληκτικα.Το πανεπιστημιο ειναι διπλα στο κεντρο που εχει ολες τις καφετεριες και δεν συμμαζευεται
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

μαρία_πικραλίδα

Νεοφερμένος

Η μαρία_πικραλίδα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 11 μηνύματα.
Όποιος έχει περάσει φιλοσοφική θεσσαλονίκης ας το αναφέρει εδώ!! Εγώ είμαι στο ιστορικό-αρχαιολογικό(από φέτος)!!
Μελλοντικοί φιλόλογοι(όλων των γλωσσών),Ιστορικοί,Αρχαιολόγοι....άνθρωποι του πνεύματος προσέλθετε!!!Να γίνουμε πολλοί(κρίμα να γνωριστούμε μετά από χρόνια στον ΑΣΕΠ...εκεί και αν είμαστε πολλοί...ειδικά οι ΠΕ02):D:D:D

εγω περασα φιλοσοφικη θεσσαλονικης αλλα στο τμημα της ιταλικης φιλολογιας =) ποτε πας θεσσ?

Οχι θεσσ εγω διπλα καβαλα :P Οσοι περασατε Ροδο.Επειδη απο εκει ειμαι θα περασετε καταπληκτικα.Το πανεπιστημιο ειναι διπλα στο κεντρο που εχει ολες τις καφετεριες και δεν συμμαζευεται
μια χαρα θα περασεις καβαλα ειναι μια γνωστη μου και περναει ζωη και κοτα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

άντζυ

Δραστήριο μέλος

Η άντζυ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κηφισιά (Αττική). Έχει γράψει 651 μηνύματα.
Κανείς στο ischool για ΤΕΙ Αθήνας..??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nikos Sitys

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Nikos Sitys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 1,699 μηνύματα.
Κανείς στο ischool για ΤΕΙ Αθήνας..??
Πλακα με κανεις...αν δεν ειναι τει αθηνας μπορει να ειναι ΕΚΠΑ που απο οτι ειδα ειναι κοντα στους 40 :P τι ψαχνεις τωρα?!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

άντζυ

Δραστήριο μέλος

Η άντζυ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κηφισιά (Αττική). Έχει γράψει 651 μηνύματα.
Πλακα με κανεις...αν δεν ειναι τει αθηνας μπορει να ειναι ΕΚΠΑ που απο οτι ειδα ειναι κοντα στους 40 :P τι ψαχνεις τωρα?!
Εγώ πάντως δεν βρήκα κανέναν...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

marou93

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαιρη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Νίκαια (Αττική). Έχει γράψει 188 μηνύματα.
και εγω ψαχνω για τει αθηνας αλλα κανεναν να ειναι στο ιδιο τμημα με μενα !
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sophia_b

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Σοφία-Ζωή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 298 μηνύματα.
Χαχαχα thanks ;) Από δίπλα είμαι χαχαχα Κάρπαθο :)

Αννα εσυ? Πω πω και ημουν ετοιμη να πω οτι μια συμμαθητρια μου περασε ρεθυμνο....
Χα.χα... Πως παει?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsimtsikestisi

Νεοφερμένος

Ο tsimtsikestisi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Χαλκίδα (Εύβοια). Έχει γράψει 44 μηνύματα.
Κανείς για Πανεπιστήμιο Πατρών???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

άντζυ

Δραστήριο μέλος

Η άντζυ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κηφισιά (Αττική). Έχει γράψει 651 μηνύματα.
και εγω ψαχνω για τει αθηνας αλλα κανεναν να ειναι στο ιδιο τμημα με μενα !
Ούτε και γω έχω βρει κανέναν για το τμήμα μου..Ούτε από εδώ ούτε από γνωστό μου...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

CONSTANT

Νεοφερμένος

Ο CONSTANT αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 7 μηνύματα.
Κάποιος που να πέρασε Ιστορικό - Αρχαιολογικό Ιωαννίνων;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rainbow.

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η rainbow. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 130 μηνύματα.

Thoba19

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Thoba19 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,191 μηνύματα.
Κοζανη κανεις;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χαρουλιτα

Διάσημο μέλος

Η Χαρουλιτα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 2,552 μηνύματα.

marou93

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαιρη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Νίκαια (Αττική). Έχει γράψει 188 μηνύματα.
Ούτε και γω έχω βρει κανέναν για το τμήμα μου..Ούτε από εδώ ούτε από γνωστό μου...
ε δεν εχουμε αλλη επιλογη! θελουμε δεν θελουμε θα ζησουμε την αμηχανια τησ 1ης μερασ!πφφφφφφφφφφφ:(:/::mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

άντζυ

Δραστήριο μέλος

Η άντζυ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κηφισιά (Αττική). Έχει γράψει 651 μηνύματα.
ε δεν εχουμε αλλη επιλογη! θελουμε δεν θελουμε θα ζησουμε την αμηχανια τησ 1ης μερασ!πφφφφφφφφφφφ:(:/::mad:
Μπα..καθόλου αμηχανία..! Σιγά πια..! Δεν θα μας φάνε κιόλας αυτή την τρομερή πρώτη μέρα αν δεν έχουμε γνωστούς...!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iwannaiwanna

Νεοφερμένος

Η iwannaiwanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top