Βρες παρέα στο μέρος που πέρασες

ioanna1993

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ποιο άλλο; αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 312 μηνύματα.
αχχχ κριμα φιλε και νομιζα ησουν μαζι μου...:/::/: δεν πειραζει αντε καλη σταδιοδρομια
Κανα παιδι ΞΑΝΘΗ;;;:P

Χαχα!Αγαπητέ alehunter μας βλέπω να μένουμε μόνοι στην Ξάνθη;)Αν και νομίζω ότι κάπου πήρε το μάτι μου κάποια στο Μηχανικών Παραγωγής&Διοίκησης:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

moxa15

Διάσημο μέλος

Ο moxa15 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 3,327 μηνύματα.
Χαχα!Αγαπητέ alehunter μας βλέπω να μένουμε μόνοι στην Ξάνθη;)Αν και νομίζω ότι κάπου πήρε το μάτι μου κάποια στο Μηχανικών Παραγωγής&Διοίκησης:P
ναι ρε γμτ 3 και ο κουκος ειμαστε δεν εχω πετυχει σχεδον κανενα,ολοι Πατρα πανε ρε παιδακι μου???:P Εσυ αν θυμαμαι καλα μηχανικών περιβάλλοντος δεν εισαι;;;;εμενα δεν μου αρεσε η σχολη να πω την αληθεια ειχα δηλωσει απο πανω ΜΠΔ....Παντως καλη πρεπει να ειναι απο επαγγελματικες δυνατοτητες (πρασινη αδεια κτλπ για τα ασανσερ εχω ακουσει,μια χαρα επιλογη εχετε πολυ μελλον δοξα το θεο:clapup::clapup:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ioanna1993

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ποιο άλλο; αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 312 μηνύματα.
ναι ρε γμτ 3 και ο κουκος ειμαστε δεν εχω πετυχει σχεδον κανενα,ολοι Πατρα πανε ρε παιδακι μου???:P Εσυ αν θυμαμαι καλα μηχανικών περιβάλλοντος δεν εισαι;;;;εμενα δεν μου αρεσε η σχολη να πω την αληθεια ειχα δηλωσει απο πανω ΜΠΔ....Παντως καλη πρεπει να ειναι απο επαγγελματικες δυνατοτητες (πρασινη αδεια κτλπ για τα ασανσερ εχω ακουσει,μια χαρα επιλογη εχετε πολυ μελλον δοξα το θεο:clapup::clapup:)

Έτσι ελπίζω:)Και από το σχολείο μου μόνο ένας πέρασε Ξάνθη!(Ευτυχώς:P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

moxa15

Διάσημο μέλος

Ο moxa15 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 3,327 μηνύματα.
Έτσι ελπίζω:)Και από το σχολείο μου μόνο ένας πέρασε Ξάνθη!(Ευτυχώς:P)

ναι και εμας μια και μαλιστα στην ΣΧΟΛΗ ΣΟΥ!!!!!!!!!!!!:clapup::clapup::clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ioanna1993

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ποιο άλλο; αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 312 μηνύματα.
ναι και εμας μια και μαλιστα στην ΣΧΟΛΗ ΣΟΥ!!!!!!!!!!!!:clapup::clapup::clapup:

ουυυ!!Ο πρώτος μου συμφοιτητής:DΚαι έψαχνα απελπισμένα τους άλλους 56:P(άντε,ας σταματήσουμε τα :offtopic:):P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

catherine1994

Πολύ δραστήριο μέλος

Η catherine1994 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,211 μηνύματα.
κάπου πήρε το μάτι μου κάποια στο Μηχανικών Παραγωγής&Διοίκησης:P

:eek::eek::eek:
Πλάκα κανεις!
Και εγω που νομιζα οτι αφου δε θα ειναι ΟΥΤΕ ο alehunter στο ΜΠΔ, δε θα ειναι κανεις:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

moxa15

Διάσημο μέλος

Ο moxa15 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 3,327 μηνύματα.
ουυυ!!Ο πρώτος μου συμφοιτητής:DΚαι έψαχνα απελπισμένα τους άλλους 56:P(άντε,ας σταματήσουμε τα :offtopic:):P

καλα αντε οκ(πληροφοριακα παντως ειναι και αυτη κοπελα,θα είστε περιβόητες στη σχολη....)
Χαρακτηριστική φυλή εξωγήινων μεταμορφωμένων σε ανθρώπους. Στην Ξάνθη έχουν βρει τη χαρά τους καθώς βρίσκονται μακριά από πειρασμούς όπως φοιτητικά πάρτυ, εκδηλώσεις, γυναίκες. Μοναδική τους ασχολία είναι το πού πάει το ρεύμα, πού είναι οι πόλοι και πώς μετασχηματίζουμε σε z. Η σχολή ανδροκρατείται με το 97% και πλέον να είναι άνδρες ή να έχουν μορφή άνδρα:P:clapup::clapup:. Κοινώς οι ηλεκτρολόγοι "χτυπιούνται" όλη μέρα σε πορνοσάιτ...


γενικα παντως ισχυει αυτο που λεει για την πολη,στην Ξανθη δεν υπαρχουν και πολλες κοπελες ενω Κομοτηνη:whistle::whistle::P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

catherine1994

Πολύ δραστήριο μέλος

Η catherine1994 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,211 μηνύματα.
γενικα παντως ισχυει αυτο που λεει για την πολη,στην Ξανθη δεν υπαρχουν και πολλες κοπελες ενω Κομοτηνη:whistle::whistle::P

Ελα μωρε μη σκας διπλα ειναι η Κομοτηνη....δικηγορινες, φιλολογοι, ΓΥΜΝΑΣΤΡΙΕΣ χαμος , χαμος:whistle::whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kostas_93

Νεοφερμένος

Ο kostas_93 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Κοζάνη (Κοζάνη). Έχει γράψει 4 μηνύματα.
εγω περασα στην κοζανη. μηχανολογος στο αει . εσυ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

moxa15

Διάσημο μέλος

Ο moxa15 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 3,327 μηνύματα.
Ελα μωρε μη σκας διπλα ειναι η Κομοτηνη....δικηγορινες, φιλολογοι, ΓΥΜΝΑΣΤΡΙΕΣ χαμος , χαμος:whistle::whistle:
ετσι τις θελω γινεται;;;
:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

catherine1994

Πολύ δραστήριο μέλος

Η catherine1994 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,211 μηνύματα.

kostas_93

Νεοφερμένος

Ο kostas_93 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Κοζάνη (Κοζάνη). Έχει γράψει 4 μηνύματα.
Όσοι περάσατε Κοζάνη γράψτε εδώ!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

moxa15

Διάσημο μέλος

Ο moxa15 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 3,327 μηνύματα.
:no::no::no:
Εγω ειχα στο μυαλο μου κατι τετοιο:
μμμμμμμμμμ μπα θα προτιμησω την ξανθια:whistle::P
Όσοι περάσατε Κοζάνη γράψτε εδώ!!!
και για ΞΑΝΘΗ να γραψεται παιδια,δυο βηματα ειμαστε ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Constantina!

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Constantina! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 384 μηνύματα.
Πολιτικούς μηχανικούς Πάτρας κανένας άλλος?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

catherine1994

Πολύ δραστήριο μέλος

Η catherine1994 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,211 μηνύματα.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,798 μηνύματα.
αλεξ ακόμη δεν βρήκες φοιτήτρια; :D :lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pure_Seduction

Επιφανές μέλος

Ο Pure_Seduction αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,834 μηνύματα.
αλεξ ακόμη δεν βρήκες φοιτήτρια; :D :lol:
δεν ειναι ολοι σαν εσενα,που με το πρωτο βρισκεις:lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

catherine1994

Πολύ δραστήριο μέλος

Η catherine1994 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,211 μηνύματα.
Βρηκε ,βρηκε καλέ μην τον κοροιδευετε!
Ε Αλεξ, δε βρηκες; Πες!:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,798 μηνύματα.
Κατερίνα νομίζω ότι τον γουστάρεις τον Άλεξ...:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

petrosod

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο petrosod αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Καλλιθέα (Αττική). Έχει γράψει 242 μηνύματα.
κανείς για την Καρδίτσα στην κτηνιατρική;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top