Βρες παρέα στο μέρος που πέρασες

margarita1993

Νεοφερμένος

Η margarita1993 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 21 μηνύματα.
Εγώ πέρασα Νομική Θεσσαλονίκης και δεν ξέρω απολύτως κανένα.......
κι εγώ πέρασσα νομική θεσσαλονίκης!! ειμαστε συμφοιτητές!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nipas

Νεοφερμένος

Ο Nikos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 53 μηνύματα.
Γειαααα!!! Πέρασε κανείς στο Αγροτικής Οικονομίας και Ανάπτυξης ΓΠΑ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PavlosPa

Νεοφερμένος

Ο PavlosPa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 8 μηνύματα.
Κατ'αρχάς συγχαρητήρια σε όλους!
Πέρασα αξιοποίηση φυσικών πόρων και γεωργικής μηχανικής ΓΠΑ ! Κανείς άλλος? :P
Έστω γενικότερα ΓΠΑ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

KAZE

Νεοφερμένος

Ο KAZE αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 13 μηνύματα.
Για Λαμια οποιος ειναι ας στειλει πμ!;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mar4Kak1503

Νεοφερμένος

Η Mar4Kak1503 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 29 μηνύματα.
κι εγώ πέρασσα νομική θεσσαλονίκης!! ειμαστε συμφοιτητές!!!

πάλι καλά βρήκα κάποιον γιατί είχα απογοητευτεί
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

alexacker

Νεοφερμένος

Ο alexacker αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 110 μηνύματα.
Εγώ πέρασα Νομική Θεσσαλονίκης και δεν ξέρω απολύτως κανένα.......

Χαχα και γω θεσσαλονίκη πέρασα και δεν έχω καμία απολύτως σχέση με την πόλη :P. Πάμε στα τυφλά και ότι βγει!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mar4Kak1503

Νεοφερμένος

Η Mar4Kak1503 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 29 μηνύματα.
Χαχα και γω θεσσαλονίκη πέρασα και δεν έχω καμία απολύτως σχέση με την πόλη :P. Πάμε στα τυφλά και ότι βγει!
ομοιοπαθής..... εμένα ούτε ένας φίλοσ μου....κανείς.....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

alexacker

Νεοφερμένος

Ο alexacker αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 110 μηνύματα.
ομοιοπαθής..... εμένα ούτε ένας φίλοσ μου....κανείς.....

Δεν ξέρω πάντως εμένα με εξιτάρει κάπως αυτό το τελείως άγνωστο. Τους σχολικούς μου φιλους θα τους βλέπω τα καλοκαίρια και θα βλέπουμε τι κάνει ο καθένας μας, θα κουτσομπολεύουμε τους παλιους συμμαθητες (:P) αλλά πιστεύω θα κάνει καλό σε όλους μας μια καινούργια αρχή!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

τζότζο

Νεοφερμένος

Η τζότζο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 10 μηνύματα.
βολο κανεις??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

D.Gray-man

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο D.Gray-man αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 316 μηνύματα.
Τελικά όντως πληροφορική Α.Π.Θ! Κανείς άλλος ;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mr strange

Δραστήριο μέλος

Ο Mr strange αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 431 μηνύματα.
φιλολογία κομοτηνή ρε παιδιαααααααα; :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

elwing

Νεοφερμένος

Η elwing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 26 μηνύματα.

vili_17

Νεοφερμένος

Η vili_17 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θήρα (Κυκλάδες). Έχει γράψει 43 μηνύματα.

ito

Νεοφερμένος

Η ito αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών. Έχει γράψει 10 μηνύματα.
παιδια καποιος που περασε φιλολογια ιωαννινων ή έστω απλα γιαννενα ας στειλει κανα πμ :)
εγω περασα φιλοσοφια παιδαγωγικη ψυχολογια στα γιαννενα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Efi Patt

Νεοφερμένος

Η Efi Patt αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Καλαμάτα (Μεσσηνία). Έχει γράψει 14 μηνύματα.
κανενας για καλαματα ρε παιδια?????
ελεος!
μονη μου σαν το ψαρι εκει κατω? :(:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

τζότζο

Νεοφερμένος

Η τζότζο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 10 μηνύματα.
βόλο??ωρηκεσ σπιτι?

εγω μηχανικωω η/υ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

elwing

Νεοφερμένος

Η elwing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 26 μηνύματα.
βόλο??ωρηκεσ σπιτι?

εγω μηχανικωω η/υ
σου εχω απαντηση στο τοπικ φοιτητικη ζωη στο βολο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kostas_GR

Νεοφερμένος

Ο Kostas_GR αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 36 μηνύματα.
Βόλο παιδιά!
μηχανικών η/υ
κάντε μου πμ όποιος είναι εκεί!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lena1993

Νεοφερμένος

Η Λένα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15 μηνύματα.
ΣΥΓΧΑΡΙΤΗΡΙΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ !!!!

Οργάνωση και Διοίκηση Επιχειρήσεων στο Πανεπιστήμιο του Πειραιά , και μένω Αθήνα,Ηλιούπολη...Γνωρίζει κανείς ποιος είναι ο γρηγορότερος τρόπος να πηγαίνω ΠΑΠΕΙ??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mar4Kak1503

Νεοφερμένος

Η Mar4Kak1503 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 29 μηνύματα.
Δεν ξέρω πάντως εμένα με εξιτάρει κάπως αυτό το τελείως άγνωστο. Τους σχολικούς μου φιλους θα τους βλέπω τα καλοκαίρια και θα βλέπουμε τι κάνει ο καθένας μας, θα κουτσομπολεύουμε τους παλιους συμμαθητες (:P) αλλά πιστεύω θα κάνει καλό σε όλους μας μια καινούργια αρχή!

συμφωνώ απόλυτα.... μια ανανέωση πάντα είναι απαραίτητη....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top