Βρες παρέα στο μέρος που πέρασες

θρυαλλίδα

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η θρυαλλίδα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 333 μηνύματα.
ιστορικό αρχαιολογικό Θεσ/νίκης, κανείς άλλος;

γεια σου συμφοιτητρια(2ετης ειμαι εγω :P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bloodymary1993

Νεοφερμένος

Η bloodymary1993 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Τρίκαλα (Τρίκαλα). Έχει γράψει 43 μηνύματα.
ρε παιδια....για Σαμο κανενας?????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Efi Patt

Νεοφερμένος

Η Efi Patt αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Καλαμάτα (Μεσσηνία). Έχει γράψει 14 μηνύματα.
Δηλαδη, καλύτερα να μην παω? Το σκεφτομαι παρα πολυ.. δεν ειμαι τετοιος ανθρωπος.. Δεν μπορω αυτην την μουντιλα :S :/
Και μια φίλη που σπούδασε εκει ειπε ότι είναι μόνο κοριτσια . Η πιθανότητα να μένω στο Ηράκλειο και να πηγαινοέρχομαι με αυτοκινητο παίζει;


παιζει αλλα να ξερεις οτι θα θες περιπου 1 ωρα με το αμαξι
και με το λεωφορειο ειναι ταλαιπορια πιστευω
δεν τα ξερω καλα τα λεωφορεια της κρητης
παντως στην σητεια υπαρχουν καφετεριες..κλαμπ...αλλα το χειμωνα ερημονουν αφου δεν υπαρχουν τουριστες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

melinaaa

Νεοφερμένος

Η Μελίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 20 μηνύματα.
Νηπιαγωγων Πατρας κανεις?? :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bιργινια

Νεοφερμένος

Η Bιργινια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2 μηνύματα.
κτηνιατρικη απθ???????

Κτηνιατρική Θεσ/νικης περασε κανείς άλλος ???





εγωωωω!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

pantelis1992

Νεοφερμένος

Ο pantelis1992 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 33 μηνύματα.

pauline

Δραστήριο μέλος

Η pauline αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 487 μηνύματα.
Βιολογίας Πάτρας???
όπα!!! μελλοντική συνάδελφος!!! εγώ θα μπω στο 3ο έτος τώρα!!! καλώς ήηηηρθες!!!!:clapup::clapup::clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mel!n@

Νεοφερμένος

Η μελίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 44 μηνύματα.
κανεις για βιολογια στο απθ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

p8grs

Νεοφερμένος

Ο p8grs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
Κανείς ΗΜΜΥ Χανιά; :)

Εγω περασα στην σχολη αυτη!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Εγω περασα στην σχολη στα χανια σαν την δικια σου . στειλε μου pm
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

THIGG707

Νεοφερμένος

Ο THIGG707 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Σίνδος (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 28 μηνύματα.
Κανείς Ιατρικη ΑΠΘ?????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

p0p@k!

Νεοφερμένος

Η Πηνελόπη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 99 μηνύματα.
Καλά στην Φιλοσοφία Πάτρας μόνη μου θα μαι;; :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Valentina~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ~Valentina~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,185 μηνύματα.
Καλά στην Φιλοσοφία Πάτρας μόνη μου θα μαι;; :hmm:
Εχει περασει μια φιλη μου.
btw εχετε και το ιδιο ονομα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

p0p@k!

Νεοφερμένος

Η Πηνελόπη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 99 μηνύματα.

hale

Δραστήριο μέλος

Ο Δημητρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 616 μηνύματα.
Εγω περασα στην σχολη αυτη!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Εγω περασα στην σχολη στα χανια σαν την δικια σου . στειλε μου pm

Γεια σου συναδελφε...Καλως να μας ερθεις!!! Εγω τωρα θα μπω 3ο ετος...!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

eva1993

Νεοφερμένος

Η eva1993 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Νομικής Θράκης (Κομοτηνή) και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 38 μηνύματα.
παιδια καμια κοπελα για κομοτηνη???????για συγκατοικο ψαχνω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mr strange

Δραστήριο μέλος

Ο Mr strange αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 431 μηνύματα.
Πέρασα Φιλολογία κομοτηνής!!! κανείς που να πέρασε στην ίδια σχολή; :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

froufroula

Νεοφερμένος

Η froufroula αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Βιολογίας Κρήτης (Ηράκλειο). Έχει γράψει 11 μηνύματα.
περασα βιολογια κρητηςς!!!!!!υπαρχει κανεις που ν περασε στη σχολη αυτη??

βιολογικό Κρήτης κανείς ; :D :D :D
εγωωωωωωωωωωωωωωωω!!!!!επιτελουςςςς βρηκα και καποιον που περασε βιολογια κρητηςςς!!!!!!μαζιιι θα μαστεεεεε!!!!!!!!:D:D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Dimitrisk1993

Νεοφερμένος

Ο Dimitrisk1993 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 33 μηνύματα.
Πέρασα Ηλεκτρολόγων Μηχανικών και Μηχανικών Υπολογιστών ΑΠΘ!!!! :) Υπάρχει κανένας συμφοιτητής???? :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

despoina05

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η despoina05 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 127 μηνύματα.
εδώ!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

shark.0wNz

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Jimakos R αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 175 μηνύματα.
Έως τώρα έχουμε εμένα, red span, και Geo G στους μηχανολόγους στο βόλου. Άλλοι συμφοιτητές;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top