Βρες παρέα στο μέρος που πέρασες

Ναρκίσσα

Νεοφερμένος

Η Ναρκίσσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 51 μηνύματα.
Αλεξανδρούπολη κανείς??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Potteroulis

Νεοφερμένος

Ο Potteroulis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΚΑΙ ΤΗΛΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΩΝ ΕΘΝΙΚΟ ΚΑΠΟΔΙΣΤΡΙΑΚΟ. αλλος κανείς?

*raises hand*
και εντόπισα κι άλλους 2, κάπου εδώ γυροφέρνουν :shifty:

Ωστε και εσυ.. Καλα σε ειχα καταλαβει!!

χαιρετώ τους δύο μου συμφοίτητες! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aurora_borealis

Νεοφερμένος

Ο aurora_borealis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 22 μηνύματα.
Και δω Γιάννενα!!!!!!!!
Βιολογικών Εφαρμογών!

Χαίρε μελλοντικέ συμπολίτη:clapup:

αρε παιδια τελεια θα περασετε......ερχεστε στην καλυτεη φοιτητουπολη...:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DvN

Νεοφερμένος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 9 μηνύματα.
Λαμια κανεις?
Λαμια εδω :) Φυσικοθεραπεια συγκεριμενα?Εσυ?Κανεις αλλος Λαμια παιδια?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

namaste

Νεοφερμένος

Η namaste αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 28 μηνύματα.

Tsiyo

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Tsiyo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Γεωγραφίας Αιγαίου (Μυτιλήνη) και μας γράφει απο Μυτιλήνη (Λέσβος). Έχει γράψει 211 μηνύματα.

Ναρκίσσα

Νεοφερμένος

Η Ναρκίσσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 51 μηνύματα.

anna144

Νεοφερμένος

Η anna144 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 13 μηνύματα.
αγγλική φιλολογία θεσσαλονίκης κανείς??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

marina_m2

Νεοφερμένος

Η Μαρινάκι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 66 μηνύματα.
ιατρικη Αθηνας κανεις αλλος εκτος απο Evangeline(x2),Dimakos(το σκοτωσα?)??????

Συμφοιτήτρια..!!!!!!!!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

theonegandalf

Νεοφερμένος

Ο Σπυράκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 18 μηνύματα.
Μηχανικών Η/Υ & Πληροφορικής Πάτρας! CEID!
Έχουμε κανέναν από εδώ? :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eleni fairy

Νεοφερμένος

Η Eleni fairy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Καστοριά (Καστοριά). Έχει γράψει 14 μηνύματα.
λογοθεραπεια ιωαννινων!!!!!!!!!!!ειμαι πανευτυχης!!!! :) :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

athinaa

Νεοφερμένος

Η athinaa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
ΤΕΙ Διατροφολογίας στην Σητεια στην Κρητη ; Εχουμε κανέναν; Η' έστω καποιον που να ξέρει πληροφορίες για το ΤΕΙ αυτο ; :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Efi Patt

Νεοφερμένος

Η Efi Patt αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Καλαμάτα (Μεσσηνία). Έχει γράψει 14 μηνύματα.
ΤΕΙ Διατροφολογίας στην Σητεια στην Κρητη ; Εχουμε κανέναν; Η' έστω καποιον που να ξέρει πληροφορίες για το ΤΕΙ αυτο ; :)


το ειχΑ δηλωσει αλλα δεν επεσε τοσο :/:
τεσπα ειμαι απο κρητη θα σου πω πως στην σητεια εινΑΙ πολυ ωραια
σιγουρα θα βρεις δωματιο γιατι υπαρχουν πολλα ενοικιαζομενα αλλα ο χειμωνας ειναι μουντος και βαρης
για εξω δεν υπαρχει ψυχη και θα νομιζεις οτι βρισκεσαι εξορια
ευτιχως που θα γνωρισεις και εκει κοσμο που θα νιωθει οπως εσυ



καλα ρε παιδια κανενας για καλαματα που παω εγω???????:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Evi235

Νεοφερμένος

Η Evi235 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 89 μηνύματα.
μηχανικων η/υ τηλεπικοινωνιων και δικτυων στον βολο εχει περασει κανεις?υπαρχουν μεγαλυτεροι να μας πουν την γνωμη τους?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

athinaa

Νεοφερμένος

Η athinaa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
το ειχΑ δηλωσει αλλα δεν επεσε τοσο :/:
τεσπα ειμαι απο κρητη θα σου πω πως στην σητεια εινΑΙ πολυ ωραια
σιγουρα θα βρεις δωματιο γιατι υπαρχουν πολλα ενοικιαζομενα αλλα ο χειμωνας ειναι μουντος και βαρης
για εξω δεν υπαρχει ψυχη και θα νομιζεις οτι βρισκεσαι εξορια
ευτιχως που θα γνωρισεις και εκει κοσμο που θα νιωθει οπως εσυ



καλα ρε παιδια κανενας για καλαματα που παω εγω???????:hmm:




Δηλαδη, καλύτερα να μην παω? Το σκεφτομαι παρα πολυ.. δεν ειμαι τετοιος ανθρωπος.. Δεν μπορω αυτην την μουντιλα :S :/
Και μια φίλη που σπούδασε εκει ειπε ότι είναι μόνο κοριτσια . Η πιθανότητα να μένω στο Ηράκλειο και να πηγαινοέρχομαι με αυτοκινητο παίζει;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

eva1993

Νεοφερμένος

Η eva1993 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Νομικής Θράκης (Κομοτηνή) και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 38 μηνύματα.
εγω περασα κομοτηνη νομικη!και ψαχνω για συγκατοικο...κοπελα βεβαια...οποια ενδιαφερεται ασ στειλει ενα μηνυμα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chemwizard

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Χημείας Κρήτης (Ηράκλειο) και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,379 μηνύματα.
εγω περασα κομοτηνη νομικη!και ψαχνω για συγκατοικο...κοπελα βεβαια...οποια ενδιαφερεται ασ στειλει ενα μηνυμα...

ΊΣΩΣ σου έχω κάτι.Θα ρωτήσω και θα σου πω.(Κοπέλα που πέρασε Νομική είναι και ίσως χρειάζεται κι εκείνη)

Ρώτησα,είναι Κομοτηνή η κοπέλα και τώρα ψάχνει,δύσκολα θα την αφήσουν τελικά. :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vasilina93

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Βασιλίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 395 μηνύματα.
Μαθηματικό Αθήνας θα είμαι η μόνη φέτος;;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chemwizard

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Χημείας Κρήτης (Ηράκλειο) και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,379 μηνύματα.
Μαθηματικό Αθήνας θα είμαι η μόνη φέτος;;;;

Σου στέλνω τον ξάδερφο μου από Ρόδο.Μιχάλης.Πιείτε ενα καφεδάκι στην υγειά του Chem:beer:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

whitegod

Νεοφερμένος

Ο whitegod αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 113 μηνύματα.
κοζανη κανειςς??? η θα 'μαι ο μονος απο τους 97 επιτυχοντες που θα παρευρεθεί !!!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top