Βρες παρέα στο μέρος που πέρασες

Tzenii

Νεοφερμένος

Η Tzenii αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
Παιδια Αγρινιο τμημα διαχειρησης πολιτισμικου περιβαλλοντος και νεων τεχνολογιων κανεις;;Ή εστω καποιος που περναει Αγρινιο γιατι φοβαμαι οτι θα αισθανομαι τελειως μονη μου..:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giannoutas

Διάσημο μέλος

Ο Giannoutas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 2,313 μηνύματα.
θεσσαλονικη παμακ λοχρη και δεν μπορω να βρω ουτε εναν συμφοιτητη... Έλεος
Θεσσαλονίκη ΠΑΜΑΚ ΟΕ και δεν μπορώ να βρω ούτε ένα συμφοιτητή...:P
Μαζί σας!!!
Θεσ/νικη Παμακ εκπαιδευτικής και κοινωνικής πολιτικής και δεν μπορώ να βρω ούτε έναν συμφοιτητή!!
Και εδω Θεσσαλονικη Πα.Μακ και εδω δεν μπορω να βρω συμφοιτητη :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ixristina

Νεοφερμένος

Η Ixristina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 10 μηνύματα.
Γιάννενα???????
Εγώ πέρασα στο τμήμα Φυσικής! :D

Και δω Γιάννενα!!!!!!!!
Βιολογικών Εφαρμογών!

Χαίρε μελλοντικέ συμπολίτη:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vassilis498

Διακεκριμένο μέλος

Ο vassilis498 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 7,079 μηνύματα.
ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΚΑΙ ΤΗΛΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΩΝ ΕΘΝΙΚΟ ΚΑΠΟΔΙΣΤΡΙΑΚΟ. αλλος κανείς?

*raises hand*
και εντόπισα κι άλλους 2, κάπου εδώ γυροφέρνουν :shifty:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

marios88

Νεοφερμένος

Ο marios88 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών. Έχει γράψει 50 μηνύματα.
Τουριστικων Επιχειρησεων Θεσσαλονικης εδω !!
Κανας αλλος στη συγκεκριμενη σχολη ;;;;:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

i_lie_us

Διάσημο μέλος

Ο i_lie_us αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,103 μηνύματα.
*raises hand*
και εντόπισα κι άλλους 2, κάπου εδώ γυροφέρνουν :shifty:
Ωστε και εσυ.. Καλα σε ειχα καταλαβει!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

hurricane

Διάσημο μέλος

Η supergirl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,573 μηνύματα.
Καλά είναι τέλειο όταν περνάς κάπου με φίλους και γνωστούς σου και στην σχολή μάλιστα που θέλεις! Εγώ από το πρωί είμαι έτσι : :clapup:
νι και εγώ!!!! τώρα ετοιμάζομαι για γλέντι!! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερις

Περιβόητο μέλος

Η Ερις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,955 μηνύματα.
νι και εγώ!!!! τώρα ετοιμάζομαι για γλέντι!! :D
Ναι κι εγώ σε λίγο πάω να ετοιμαστώ γιατί θα το γιορτάσουμε σήμερααααααααααα!!! :clapup::clapup::clapup::clapup::clapup::clapup:
όπως και να το κάνουμε σήμερα είναι η μέρα μας!!!! και η νύχτα μας! :whistle::P:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

koaxis7

Νεοφερμένος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Ηλεκτρολόγων Μηχανικών & Μηχανικών Υπολογιστών Θράκης (Ξάνθη) και μας γράφει απο Ξάνθη (Ξάνθη). Έχει γράψει 108 μηνύματα.
Ηλεκτρολογων Ξάνθης κανείς;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
καλα βιοχημεια κανεις?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Διώνη

Νεοφερμένος

Η Διώνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 89 μηνύματα.
Φιλολογία Αθήνας! Αν και εγώ ψάχνω παρέες από άλλες σχολές...τον εαυτό μου και με δυσκολία τον ανέχομαι, όχι άλλους φιλολόγους please:P:P:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tourtitsa

Νεοφερμένος

Η tourtitsa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 13 μηνύματα.
παιδιαα.. κομοτηνη κανενας, ιστορια & ε9νολογια?:look::rolleyes:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maraki

Δραστήριο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Κερατσίνι (Αττική). Έχει γράψει 732 μηνύματα.
Φιλολογία Αθήνας! Αν και εγώ ψάχνω παρέες από άλλες σχολές...τον εαυτό μου και με δυσκολία τον ανέχομαι, όχι άλλους φιλολόγους please:P:P:D

Γιατί τι έχουν οι φιλόλογοι;Μια χαρά είναι!!!:P
Συμφοιτήτρια!!!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.

maria360

Νεοφερμένος

Η maria360 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 8 μηνύματα.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.

ρανιααααα

Δραστήριο μέλος

Η ρανιααααα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 506 μηνύματα.
κανεις για α8ηνα πληροφορικης και τηλεματικης χαροκοπειο?????:worry::D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Διώνη

Νεοφερμένος

Η Διώνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 89 μηνύματα.
Γιατί τι έχουν οι φιλόλογοι;Μια χαρά είναι!!!:P
Συμφοιτήτρια!!!:D

Ε καλά μωρέ, καλοί είμαστε και εμείς του φιλολογικού... :P Συμφοιτήτρια ε; :D Αθηναία;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

FaidraƸӜƷ

Νεοφερμένος

Η FaidraƸӜƷ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 9 μηνύματα.
Πατρα κανεις? και συγκεκριμενα παιδαγωγικο δημοτικης εκπαιδευσης?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aloth

Νεοφερμένος

Η δώρ@ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 27 μηνύματα.
ιστορικό αρχαιολογικό Θεσ/νίκης, κανείς άλλος;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top