Βρες παρέα στο μέρος που πέρασες

pantera

Νεοφερμένος

Ο Δημητρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 46 μηνύματα.
Γυναικοπαρελαση ε; Καλη φαση:P:P Παντως,ναι,στο μεταφραστικο υπαρχουν πολλες κοπελες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Dida~

Δραστήριο μέλος

Η Μυστικό αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 401 μηνύματα.
Άρα για Πάτρα έχουμε: ~Valentina~ , Ryuzaki, missmary (μάλλον) , evangeline και εγώ βεβαίως, βεβαίως:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

p0p@k!

Νεοφερμένος

Η Πηνελόπη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 99 μηνύματα.
Άρα για Πάτρα έχουμε: ~Valentina~ , Ryuzaki, missmary (μάλλον) , evangeline και εγώ βεβαίως, βεβαίως:clapup:

και PoPaKi (μένω Πάτρα και θα ασκώ τα φοιτητικά μου καθήκοντα στο Πανεπιστήμιο της πόλης μου) :whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

...IrEnE...

Νεοφερμένος

Η. ..IrEnE... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
εγω μαλλον παιδαγωγικο αλεξανδρουπολης....κανεις αλλος για αλεξανδρουπολη????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Dida~

Δραστήριο μέλος

Η Μυστικό αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 401 μηνύματα.
και PoPaKi (μένω Πάτρα και θα ασκώ τα φοιτητικά μου καθήκοντα στο Πανεπιστήμιο της πόλης μου) :whistle:

Θα μας φανείς πολύ χρήσιμη τότε :P ! Σε ποιά σχολή;
Και για πες καλή η Πάτρα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

p0p@k!

Νεοφερμένος

Η Πηνελόπη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 99 μηνύματα.
Στο τμήμα φιλοσοφίας!!
Ναι, κατα την άποψή μου είναι καλή!
Έχει αρκετα μέρη για διάφορα γούστα!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Thetikos

Δραστήριο μέλος

Ο Θετικός αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 783 μηνύματα.
Για Ηράκλειο κανείς?:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,798 μηνύματα.
erinta:
Η Πάτρα έχει περίπου 300.000 μόνιμους κατοίκους. Είναι μια μικρογραφία μεγάλης πόλης με κλάσης ποιοτικότερη ανθρώπινη ζωή και παράλληλα με ανέσεις μιας μεγαλούπολης. Προσφέρει θάλασσα για το καλοκαίρι και βουνό με υπέροχα χωριά (Καλάβρυτα,..κτλ) για χειμερινές ή ανοιξιάτικες αποδράσεις για το σαββατοκύριακο ή για μίνι εκδρομές. Βέβαια εξαρτάται τι επιδιώκει ο κάθε φοιτητής ως προς το είδος διασκέδασης κατά την διαμονή του. Θέλει κάποια προσοχή τις νυχτερινές ώρες σε "απομονωμένες" γειτονιές ή αδιέξοδες οδούς ή στο λιμάνι...λόγω μεταναστών ή λοιπών κακοποιών και γενικά όπου δεν κυκλοφορεί πολύς κόσμος. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.
erinta:
Η Πάτρα έχει περίπου 300.000 μόνιμους κατοίκους. Είναι μια μικρογραφία μεγάλης πόλης με κλάσης ποιοτικότερη ανθρώπινη ζωή και παράλληλα με ανέσεις μιας μεγαλούπολης. Προσφέρει θάλασσα για το καλοκαίρι και βουνό με υπέροχα χωριά (Καλάβρυτα,..κτλ) για χειμερινές ή ανοιξιάτικες αποδράσεις για το σαββατοκύριακο ή για μίνι εκδρομές. Βέβαια εξαρτάται τι επιδιώκει ο κάθε φοιτητής ως προς το είδος διασκέδασης κατά την διαμονή του. Θέλει κάποια προσοχή τις νυχτερινές ώρες σε "απομονωμένες" γειτονιές ή αδιέξοδες οδούς ή στο λιμάνι...λόγω μεταναστών ή λοιπών κακοποιών και γενικά όπου δεν κυκλοφορεί πολύς κόσμος. :)

αλήθεια λεει ο npb δεν επρεπε να του βάλετε αρνητική μην ξεχνάτε ότι είναι η τρίτη μεγαλύτερη πολη της Ελλάδας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

moxa15

Διάσημο μέλος

Ο moxa15 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 3,327 μηνύματα.
εγω παντως εχω ακουσει οτι η Πατρα ειναι ακριβη:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
γιατι δεν εχω βρει κανεναν που να πιστευει πως περναει βιολογικων εφαρμογων γιανεννα? :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ναρκίσσα

Νεοφερμένος

Η Ναρκίσσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 51 μηνύματα.
γιατι δεν εχω βρει κανεναν που να πιστευει πως περναει βιολογικων εφαρμογων γιανεννα? :P
Εγώ παίζει να περάσω εκεί... Αν δεν πιάσω τη μοριακή βιολογία και γενετική στην Αλεξανδρούπολη(πρέπει να πέσει γύρω στα 300 μόρια για να την πιάσω), πάω σίγουρα βιολογικών εφαρμογών και τεχνολογιών στα Γιάννενα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Εγώ παίζει να περάσω εκεί... Αν δεν πιάσω τη μοριακή βιολογία και γενετική στην Αλεξανδρούπολη(πρέπει να πέσει γύρω στα 300 μόρια για να την πιάσω), πάω σίγουρα βιολογικών εφαρμογών και τεχνολογιών στα Γιάννενα.
oπως σου ξαναειπα περνας σιγουρα μοριακη:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Dida~

Δραστήριο μέλος

Η Μυστικό αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 401 μηνύματα.
εγω παντως εχω ακουσει οτι η Πατρα ειναι ακριβη
Really?

Στο τμήμα φιλοσοφίας!!
Ναι, κατα την άποψή μου είναι καλή!
Έχει αρκετα μέρη για διάφορα γούστα!!

erinta:
Η Πάτρα έχει περίπου 300.000 μόνιμους κατοίκους. Είναι μια μικρογραφία μεγάλης πόλης με κλάσης ποιοτικότερη ανθρώπινη ζωή και παράλληλα με ανέσεις μιας μεγαλούπολης. Προσφέρει θάλασσα για το καλοκαίρι και βουνό με υπέροχα χωριά (Καλάβρυτα,..κτλ) για χειμερινές ή ανοιξιάτικες αποδράσεις για το σαββατοκύριακο ή για μίνι εκδρομές. Βέβαια εξαρτάται τι επιδιώκει ο κάθε φοιτητής ως προς το είδος διασκέδασης κατά την διαμονή του. Θέλει κάποια προσοχή τις νυχτερινές ώρες σε "απομονωμένες" γειτονιές ή αδιέξοδες οδούς ή στο λιμάνι...λόγω μεταναστών ή λοιπών κακοποιών και γενικά όπου δεν κυκλοφορεί πολύς κόσμος. :)

Μακάάάρι να είμαι Πάτρα:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

simosgl3

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Ουντάμπα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 380 μηνύματα.
Εγω Θεσσαλονικη ή Βολο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

getinfo

Νεοφερμένος

Ο getinfo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 16 μηνύματα.
Κανένας που περναει στο Βόλο? Εγω μαλλον θα ειμαι στο Μηχανικων Η/Υ Τηλεπικοινωνιων και Δικτυων..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

papas

Διάσημο μέλος

Ο papas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Νοσηλευτικής ΕΚΠΑ. Έχει γράψει 2,371 μηνύματα.

ΓιωργοςΠαπ

Νεοφερμένος

Ο ΓιωργοςΠαπ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
καλησπερα!!

και εγω 90%πειραια μαζι με τον αρη!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ryuzaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Lost in Infinity αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Πολιτικών Μηχανικών ΑΠΘ (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,892 μηνύματα.
(Ελπίζω να μην έκανα κάποιο λάθος)

Αθήνα
Dmitsos - Ιατρικη ΕΚΠΑ
Cuius Cuius - Φιλολογίας ΕΚΠΑ
shark.ownz - ΣΕΜΦΕ ΕΜΠ
Pagitas - Ναυπηγών Μηχανολόγων ΕΜΠ
pizza1993 - ΗΜΜΥ ΕΜΠ
Abacus - Ναυπηγών Μηχανολόγων ΕΜΠ

Πειραιάς
aris93 - Στατιστική και Ασφαλιστική
μανωλησ109
spasiklas
ΓιώργοςΠαπ

Θεσσαλονίκη
mr.thewritikos - Αγγλικη Φιλολογια ΑΠΘ
_Evangeline_ - Ιατρική ΑΠΘ
Emm@ - Κτηνιατρικη ΑΠΘ
babisgr - Πληροφορική ΠΑΜΑΚ (ή Φυσικό ή Γεωπονία)
D.gray-man - Πληροφορική ΑΠΘ
Betty
zOitCa
Guest854551*
Econ
simosgl3

Πάτρα
~Valentina~ - Οπτικη και Οπτομετρια
erinta - Διοίκηση Επιχειρήσεων
Ryuzaki - Ηλεκτρολόγων (ή Μηχανολόγων) Μηχανικών
missmary - Χημικό (ή Ιωάννινα)
evangeline - Ιατρική
pop@k! - Φιλοσοφική

Ιωάννινα
^Zoitsa^ - Λογοθεραπεία
ma7sa - Φυσικό
Johnnaousa - Βιολογικών Εφαρμογών
tzenaki93
maria775m

Ξάνθη
alehunter - Μηχανικών Παραγωγής και Διοίκησης

Αέξανδρούπολη
Ναρκίσσα - Μοριακή Βιολογία και Γενετική
namaste - Μοριακή Βιολογία και Γενετική
...Irene... - Παιδαγωγικο

Βόλος
getinfo - Μηχανικων Η/Υ Τηλεπικοινωνιων και Δικτυων

Ηράκλειο
Bl4Ck_PyThoN! - ΣΕΜΦΕ ή Χημικο
Thetikos

Ρέθυμνο
fragolarossa - Φιλολογία

Κέρκυρα
pantera - Τεχνων Ηχου και Εικονας

Κύπρος
Neo
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

aris93:)

Νεοφερμένος

Ο aris93:) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 44 μηνύματα.
γιωργο και εσυ στατιστικη και ασφαλιστικη στο πειραια??/ αντε να μαζευομαστε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top