Βρες παρέα στο μέρος που πέρασες

georgeze

Νεοφερμένος

Ο ΓΙΩΡΓΟΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Σύμη (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 105 μηνύματα.
Γιατι που μενεις; Εμενα ειναι κοντα στο μετρο το σπιτι που νοικιασα.:)
κι εγω πανεπιστημιουπολη στο βιολογικο αλλα βρηκα σπιτι στην καισσαριανη ......υπαρχει μετρο κοντα στην ππανεπιστημιουπολη????????????????:what::what::what::what:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ASTRONIK999

Νεοφερμένος

Ο Νίκος Χουσάς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ναύπλιο (Αργολίδα). Έχει γράψει 111 μηνύματα.
κι εγω πανεπιστημιουπολη στο βιολογικο αλλα βρηκα σπιτι στην καισσαριανη ......υπαρχει μετρο κοντα στην ππανεπιστημιουπολη????????????????:what::what::what::what:
Νομιζω πως υπαρχει στο γουδι που ειναι 25 λεπτα απο την Πανεπιστημιουπολη...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kotsos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κωστης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 351 μηνύματα.
Νομιζω πως υπαρχει στο γουδι που ειναι 25 λεπτα απο την Πανεπιστημιουπολη...
κοντα στην πανεπιστημιουπολη ειναι το μετρο των αμελοκηπων και του ευαγγελισμου...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

KON-99-

Νεοφερμένος

Ο Kώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 14 μηνύματα.
Για πείτε, με ποιους απο σας θα πίνουμε μαζί καφέ στο κυλικείο της ΑΣΟΕΕ;:P
Και με ποιους θα είμαστε συνάδελφοι στο τμήμα της Πληροφορικής;



Συμφοιτητές στην Πληροφορική ΟΠΑ...
Όσο για το κυλικείο θα έχει πολύ κόσμο.....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maria3008

Νεοφερμένος

Η μαρια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 28 μηνύματα.
εφαρμοσμενα μαθηματικα ηρακλειο κανεις??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Μάρθα

Νεοφερμένος

Η Μάρθα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτητής του τμήματος Ηλεκτρολόγων Μηχανικών & Μηχανικών Υπολογιστών Θράκης (Ξάνθη). Έχει γράψει 9 μηνύματα.
περασα πατρα ΗΜΤΥ αν θελει κανεις στειλτε πμ να τα πουμε...ειδικα αν ειστε παναθηναικος και παιζετε βολλευ...

ΕΙΜΑΙ ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ,ΠΑΙΖΩ ΒΟΛΕΥ ΑΛΛΑ ΠΕΡΑΣΑ ΗΜΜΥ ΔΗΜΟΚΡΙΤΕΙΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΞΑΝΘΗΣ..!ΚΡΙΜΑ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Koan

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Koan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Εσθονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 140 μηνύματα.
ΕΙΜΑΙ ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ,ΠΑΙΖΩ ΒΟΛΕΥ ΑΛΛΑ ΠΕΡΑΣΑ ΗΜΜΥ ΔΗΜΟΚΡΙΤΕΙΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΞΑΝΘΗΣ..!ΚΡΙΜΑ!
νεος εμφανισημος και απο καλη οικογενεια περασε επιστημη συνοικεσίων στο μπουρναζι (στα κτιρια του αλτερ με πρυτανη την πανια) αν καμια 1.85+ , ξανθια , πλουσια απο καλη οικογενεια περασε εκει ας μου στειλει πμ ..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sosat

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Διαβασε το username αναποδα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Γιαννιτσά (Πέλλας). Έχει γράψει 257 μηνύματα.
νεος εμφανισημος και απο καλη οικογενεια περασε επιστημη συνοικεσίων στο μπουρναζι (στα κτιρια του αλτερ με πρυτανη την πανια) αν καμια 1.85+ , ξανθια , πλουσια απο καλη οικογενεια περασε εκει ας μου στειλει πμ ..

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sweety<3

Νεοφερμένος

Η sweety<3 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 38 μηνύματα.
Εγώ Β' εξάμηνο στη Πάτρα ΤΕΙ κοιν. εργασίας είναι κανείς άλλος;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sweety<3

Νεοφερμένος

Η sweety<3 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 38 μηνύματα.
Κανείς ΤΕΙ Πάτρας Β' εξάμηνο;
:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

oli@photographer

Νεοφερμένος

Η oli@photographer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 19 μηνύματα.
κανεις τει αθηνας τμημα φωτογραφιας η εστω στα διπλανα καλλιτεχνικα τμηματα???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kostopoulaki

Νεοφερμένος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αιγίνιο (Πιερία). Έχει γράψει 14 μηνύματα.
Εγώ είμαι Τεχνολογία Τροφίμων ΤΕΙ Θεσσαλονίκης!! Σου κάνω;! Σόρι που σου απαντάω, απλα έχω απογοητευτεί, δεν έχω βρει κανέναν άλλον που να πέρασε στην ίδια σχολή με μένα... :'(



Τεχνολογία Τροφίμων ΤΕΙ Θεσσαλονίκης κανείς ρεεεεεεεεεεε;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;

Όλα τα ΤΕΙ μαζί είναι στη Θεσ/νίκη ούτως ή άλλως...
Ούτε κ εγώ έχω βρει κανέναν άλλο από ΤΕΙ Αυτοματισμού Θεσ/νίκης!
Κανείς ρε παιδιά;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DIMITRA 1991

Νεοφερμένος

Η DIMITRA 1991 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 21 μηνύματα.
κανεις φιλολογια θεσνικης????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Darkness

Περιβόητο μέλος

Η Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 5,129 μηνύματα.
κανεις φιλολογια θεσνικης????
Μια απο τις καλυτερες μου φιλες περασε φιλολογια σε αλλη πολη αλλα θα ερθει με μεταγραφη στη Θεσσαλονικη..:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SWEET HEART

Νεοφερμένος

Η SWEET HEART αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 51 μηνύματα.
κανεις απο Κρητη??κοινωνικη λειτουργος ηρακλειο περασα !!αντε καλη φοιτητικη ζωη σε ολους!

Κι εγώ εκεί πέρασα!!!:no1::no1::no1:

:D:D:D:D:DΚαλή φοιτητική ζωή και σ'εσένα!!!!!!!!!!!!!!:D:D:D:D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Sudavar

Νεοφερμένος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Σπάρτη (Λακωνία). Έχει γράψει 9 μηνύματα.
Εγω περασα φυσικο Αθηνας. Κανενας που να εχει περασει Φυσικο ή Μαθηματικο ή φιλολογια ή ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥΠΟΛΗ???

Εγώ :jumpy: !!!! (Σήμερα είδα το θέμα:xixi:) Πέρασα στο τμήμα Πληροφορικής και Τηλεπικοινωνιών στη ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥΠΟΛΗ :no1:. Δεν κοίταξα όλες τις δημοσιεύσεις του θέματος αλλά σε όσες κοίταξα δεν βρήκα σχεδόν κανέναν που να πέρασε στο ίδιο τμήμα:((Greekteo sorry σε είδα αφού έκανα το post:no1:) Πάντως ASTRONIK999 θα βλεπόμαστε είτε στα γήπεδα είτε στο κυλικίο :lol:


Λοιπόν κανείς στο τμήμα Πληροφορικής και Τηλεπικοινωνιών Αθήνας??????????
--------------------------------------------------------------------------------------------------------
Εκτός του Greekteo κανείς ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

miv

Επιφανές μέλος

Ο Babis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,275 μηνύματα.
Η ΠκΤ του Καποδιστριακού είναι αρκετά μακριά απ'τις άλλες σχολές της Πανεπιστημιούπολης. Απ'οτι ξέρω έχουν κι εντελώς άλλους τρόπους πρόσβασης. Δεν θα εισαι μαζί με τους άλλους των θετικών επιστημών.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Black_Butterfly

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Αλεξάνδρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,327 μηνύματα.
Ναι έχει δίκιο ο μιβ είναι μακριά η Πληροφορική από τα υπόλοιπα τμήματα.
Νομίζω πιο κοντά είναι το ΜΙΘΕ. :hmm: Τουλάχιστον έτσι μου φάνηκε όταν το επισκέφτηκα :p
Η Πληροφορική είναι σχετικά κοντά στην Κεντρική Πύλη Των Ιλισίων (για την ακρίβεια είναι περίπου στην μέση της πανεπιστημιούπολης για αυτό λέω σχετικά κοντά :P) ενώ τα τμήματα των θετικών επιστημών είναι πολύ πίσω στήν πύλη από Ζωγράφου :p



--------------

Και για να μην βγαίνουμε εκτός Χημεία Ιωαννίνων κανείς άλλος; :P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MrGkaz

Νεοφερμένος

Ο Αγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
κανεις οικονομικο πειραια???????μονος μου ειμαϊ μεχρι στιγμης:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΔΗΜΗΤΡΗΣ_pap

Νεοφερμένος

Ο ΔΗΜΗΤΡΗΣ_pap αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 9 μηνύματα.
Γεια σας !βάλτε με και μένα στην λίστα των φοιτητών Ιωαννίνων!Πέρασα μαθηματικά!Κανένας συμφοιτητής/τρια??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top