Βρες παρέα στο μέρος που πέρασες

chris_90

Διάσημο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,598 μηνύματα.
Κι εγω στην Παν/πολη, στο Βιολογικο.
Εγω, ως ΕΜΠιτης.
Εχω βρει σπιτι στου Αμπελοκηπους.:)
Γειτονας μου και στη σχολη, και στον τοπο κατοικιας εσυ. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ASTRONIK999

Νεοφερμένος

Ο Νίκος Χουσάς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ναύπλιο (Αργολίδα). Έχει γράψει 111 μηνύματα.
Παιδια αλλος ζωγραφου?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΚΟΥΝΕΛΑΚΙ

Νεοφερμένος

Η ΚΟΥΝΕΛΑΚΙ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 9 μηνύματα.
Σχεδιο Μοδας στο κιλκις κανεις??:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aphroditechan

Νεοφερμένος

Η Αφροδιτη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αγρίνιο (Αιτωλοακαρνανία). Έχει γράψει 21 μηνύματα.
στη γρηγοριου αυξεντιου μενω.κοντα πρεπει αν ειμαστε.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

debby

Νεοφερμένος

Η debby αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κορυδαλλός (Αττική). Έχει γράψει 12 μηνύματα.
κανεις τει οδοντικης τεχνολογιας αθηνα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ASTRONIK999

Νεοφερμένος

Ο Νίκος Χουσάς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ναύπλιο (Αργολίδα). Έχει γράψει 111 μηνύματα.
στη γρηγοριου αυξεντιου μενω.κοντα πρεπει αν ειμαστε.:)
Μαλλον. Να γνωριστουμε!!
-----------------------------------------
https://map.ntua.gr/google.htm
κοντα ειμαστε. εμενα το σπιτι μου ειναι απεναντι απο το παρκο ειρηνης ζωγραφου στην οδο ζωγραφου. ειναι δυο σπιτια απο την γωνια που σχηματιζεται απο την οδο ζωγραφου με την οδο μ. αναστασακη. πιστευω ημουν κατατοπιστηκος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mi3s

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο mi3s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 377 μηνύματα.
Παιδιά εμένα σε λίγες μέρες(το πολύ μια βδομάδα) θα είναι έτοιμο το σπίτι μου και θέλω να πάω,αλλά δεν γνωρίζω κανέναν που να θέλει να πάει από τώρα.Τι να κάνω?:(:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

eirini_kl

Νεοφερμένος

Η Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Χιλιομόδι (Κόρινθος). Έχει γράψει 8 μηνύματα.
Χημικό ΑΠΘ.......κανένας άλλος??????????:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mi3s

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο mi3s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 377 μηνύματα.
Χημικό ΑΠΘ.......κανένας άλλος??????????:hmm:
Εγώ είμαι γεωπονικό που είναι δίπλα δίπλα.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

boubou

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η χριστινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Καλλονή (Λέσβος). Έχει γράψει 123 μηνύματα.
κανενας νηπιαγωγος αθηνων????εκτος απο την rafita....:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

m3Lt3D

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 983 μηνύματα.
Κι εγω στην Παν/πολη, στο Βιολογικο.

Γειτονας μου και στη σχολη, και στον τοπο κατοικιας εσυ. :P
Γιατι που μενεις; Εμενα ειναι κοντα στο μετρο το σπιτι που νοικιασα.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

.:ale3ia:.

Νεοφερμένος

Η Αλεξάνδρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15 μηνύματα.
παιδιά κανείς για Νομική Αθήνας???????

Εγώ θα είμαι στη Νομική Αθήνας!!!Επιτέλους βρίσκω συμφοιτητές...άντε να μαζευόμαστε σιγά σιγά!
γειά χαρά Minnie:bye:και σε όλους τους μελλοντικούς συναδέλφους!χιχι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PAOKARA_Kilkis

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Λαμία (Φθιώτιδα). Έχει γράψει 1,073 μηνύματα.

ΚΟΥΝΕΛΑΚΙ

Νεοφερμένος

Η ΚΟΥΝΕΛΑΚΙ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 9 μηνύματα.
δεν ειχα αμφιβολια για αυτο :lol: ! αλλα ειπα μπας και βρω κανεναν απτους 30...!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lefteris-Mohican

Νεοφερμένος

Ο Lefteris αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πρέβεζα (Πρέβεζα). Έχει γράψει 15 μηνύματα.
εσυ και αλλοι 30 θα είστε..:D:D
ε οχι ρε πούστι μου,και εσύ εδω...τι κάνεις κιλκίς4 που χάθικες ρε? με κατάλαβες?


κανείς μαθηματικό ιοαννίνων?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lisbethsalander

Νεοφερμένος

Η lisbethsalander αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Σταυρούπολη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4 μηνύματα.

Minnie

Νεοφερμένος

Η Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ιεράπετρα (Λασιθίου). Έχει γράψει 14 μηνύματα.
Κανένας άλλος για Νομική Αθήνας???Άντε να βλέπω να μαζευόμαστε σιγα σιγα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

foula

Νεοφερμένος

Η foula αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 84 μηνύματα.
Τεχνολογία Τροφίμων ΤΕΙ Θεσσαλονίκης... :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Darkness

Περιβόητο μέλος

Η Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 5,129 μηνύματα.
:!: Εχω καιρο να μιλησω σε αυτο το θεμα......


Λογοθεραπεια Ιωαννινων β εξαμηνο κανεις ??????????????? :xixi::xixi::P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nefi

Πολύ δραστήριο μέλος

Η nefi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,097 μηνύματα.
α.π.θ πληροφορικης κοπελα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top