Βρες παρέα στο μέρος που πέρασες

maraki_b

Νεοφερμένος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ίλιον (Αττική). Έχει γράψει 5 μηνύματα.
Εγω πέρασα Πάτρα οικονομικών επιστημών!!!!:)εσύ που πέρασες???

Γειά σου κ εγώ πατρα πολιτικός μηχανικός!
-----------------------------------------
Γεια! Εγώ πέρασα Πάτρα Κοιν. Εργασία!!!!!!!!!!!!!!!


Αντε μαζευομαστε κ κοριτσια σιγα σιγα! εγω πολιτικοσ μηχανικοσ πατρα! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Darkness

Περιβόητο μέλος

Η Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 5,129 μηνύματα.
Συγκεκριμένη ημερομηνία διαγραφης δεν υπάρχει.Όμως το γοργόν και χάριν έχει;)
Η διαδικασία είναι απλή και έχει ως εξής(τουλάχιστον για τη σχολή μου...) : Συμπληρώνεις μια υπεύθυνη δήλωση, οπου αναγράφεις ότι "Επιθυμώ τη διαγραφή μου απο τη σχολή τάδε λόγω της εισαγωγης μου σε αλλη σχόλη της τριτοβάθμιας εκπαίδευσης". Στη συνέχεια, υπογράφεις την υπεύθυνη δήλωση επιτόπου σε κάποιο ΚΕΠ ή Αστυνομικό τμήμα της περιοχής σου.Τέλος ταχυδρομείς το εν λόγω έγγραφο και περιμένεις τη Βεβαίωση διαγραφής απο τη σχολή σου.

Άντε και καλή διαγραφή...:P

Αν και η απαντηση σου ηταν για αλλη κοπελα σε ευχαριστω πολυ πολυ πολυ πολυ για την σαφεστατη απαντηση σου. Ειχα γραψει και σε αλλα 3 θεματα σημερα για το τι πρεπει να κανω και αν χρειαζονται και αλλα χαρτια αλλα δεν πηρα απαντηση. .. Καλα που το ειδα αποψε γιατι αυριο θα παω στο κεπ για την διαγραφη... Σε ευχαριστω....:hug::hug::hug: ...!!! :D:D:D:D:D
Αποψε αραγε δεν θα μπεις? :( μακαρι να μπεις..
Θα ηθελα να σε ρωτησω.. Εσενα σου ζητησαν κατι αλλο περα απο αυτη την υπευθυνη δηλωση??? :hmm: εμενα οχι..
Εσυ την εκανες την διαγραφη σου?? :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

thanous18

Περιβόητο μέλος

Ο thanous18 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 4,131 μηνύματα.
Μα που σκατα ειστε εσεις της αγγλικης φιλολογιας θεσσαλονικης??Δεν περασε κανενας αλλος η καμια αλλη?:'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

M4dn3sS

Δραστήριο μέλος

Ο M4dn3sS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 746 μηνύματα.
Μα που σκατα ειστε εσεις της αγγλικης φιλολογιας θεσσαλονικης??Δεν περασε κανενας αλλος η καμια αλλη?:'(


Χαθηκαν στη μεταφραση :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,798 μηνύματα.
Γειά σου κ εγώ πατρα πολιτικός μηχανικός!
-----------------------------------------



Αντε μαζευομαστε κ κοριτσια σιγα σιγα! εγω πολιτικοσ μηχανικοσ πατρα! :D


....Kαλωσορίσατε στην πόλη μου. :) :P

Είμαι και εγω φοιτητής στο Πανεπιστήμιο Πατρών...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mimialk

Νεοφερμένος

Η mimialk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 34 μηνύματα.
καλαματα δεν περασε κανεις?????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nefi

Πολύ δραστήριο μέλος

Η nefi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,097 μηνύματα.
α.π.θ πληροφορικης που πηγαν τα κοριτσια οεοοοοοοοοοο????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

alexander_r

Νεοφερμένος

Ο ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αγρίνιο (Αιτωλοακαρνανία). Έχει γράψει 12 μηνύματα.
κανεις για διοικηση επιχειρησεων αγροτικων προιοντων και τροφιμων (αγρινιο)?????:xixi:;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

miv

Επιφανές μέλος

Ο Babis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,275 μηνύματα.
Για πείτε, με ποιους απο σας θα πίνουμε μαζί καφέ στο κυλικείο της ΑΣΟΕΕ;:P
Και με ποιους θα είμαστε συνάδελφοι στο τμήμα της Πληροφορικής;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Minnie

Νεοφερμένος

Η Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ιεράπετρα (Λασιθίου). Έχει γράψει 14 μηνύματα.
παιδιά κανείς για Νομική Αθήνας???????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aphroditechan

Νεοφερμένος

Η Αφροδιτη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αγρίνιο (Αιτωλοακαρνανία). Έχει γράψει 21 μηνύματα.
εγω στο προγραμμα ψυχολογιας στη φιλοσοφικη,και μενω ζωγραφου!!οχι μονο συμφοιτητες αλλα μπορει και γειτονες:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Traveller

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Traveller αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 216 μηνύματα.
Κι εγω Πανεπιστημιουπολη!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sstteelaaaaa

Νεοφερμένος

Η sstteelaaaaa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 26 μηνύματα.
νηπιαγωγων στη ροδο???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aphroditechan

Νεοφερμένος

Η Αφροδιτη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αγρίνιο (Αιτωλοακαρνανία). Έχει γράψει 21 μηνύματα.
σε ποια σχολη?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aphroditechan

Νεοφερμένος

Η Αφροδιτη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αγρίνιο (Αιτωλοακαρνανία). Έχει γράψει 21 μηνύματα.
@minnie
δυο φιλες μου περασαν νομικη αθηνας!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stelina

Νεοφερμένος

Η stelina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Μια συμμαθήτριά μου πέρασε Αγγλική Φιλολογία Θεσσαλονίκης...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

ASTRONIK999

Νεοφερμένος

Ο Νίκος Χουσάς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ναύπλιο (Αργολίδα). Έχει γράψει 111 μηνύματα.
εγω στο προγραμμα ψυχολογιας στη φιλοσοφικη,και μενω ζωγραφου!!οχι μονο συμφοιτητες αλλα μπορει και γειτονες:)
εγω μενω στην οδο Γ.Ζωγραφου. νουμερο δεν θυμαμαι. ειμαι απεναντι απο την βιλα ζωγραφου. εσυ που μενεις?
εγω περασα στο φυσικο!!!!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mazin

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο mazin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 166 μηνύματα.
Για πείτε, με ποιους απο σας θα πίνουμε μαζί καφέ στο κυλικείο της ΑΣΟΕΕ;:P
Και με ποιους θα είμαστε συνάδελφοι στο τμήμα της Πληροφορικής;

εδω ασοεε οχι ομων πλροφορικη :(
αλλα :)
-----------------------------------------
δετ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Traveller

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Traveller αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 216 μηνύματα.

ASTRONIK999

Νεοφερμένος

Ο Νίκος Χουσάς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ναύπλιο (Αργολίδα). Έχει γράψει 111 μηνύματα.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top