Βρες παρέα στο μέρος που πέρασες

Ερινύς

Τιμώμενο Μέλος

Η Ερινύς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 17,739 μηνύματα.
Θυμήθηκα τα νιάτα μου με αυτό το post! Και μείς είχαμε κάνει τότε το μακρινό 2011 κάποια ωραία Meeting, η Ερινύς θα τα θυμάται :redface:

Αχαχα, θες να κάνουμε μια guest εμφάνιση και σ αυτό να ξανανιώσουμε,ή θα ανεβάσουμε τον μέσο όρο ηλικίας κατακόρυφα και μπα; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dim1234

Νεοφερμένος

Ο Dim1234 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 50 μηνύματα.
οχι αλλα περασα βιολογικων εφαρμογων. επιασες σπιτι; πως σου φανηκαν οι τιμες;




Επιασα σπιτι οταν βγηκαν οι βαθμοι:D οι τιμες ηταν νορμαλ :)΄εσυ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

aprosarmosti

Νεοφερμένος

Η aprosarmosti αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 40 μηνύματα.
Επιασα σπιτι οταν βγηκαν οι βαθμοι:D οι τιμες ηταν νορμαλ :)΄εσυ?

και εγω την ιδια μερα! νορμαλ δεν τις λες αναλογα με αλλες πολεις της ελλαδας! εγω πηρα ενα studio στο λοφο κιαφας! ειναι μακρυα απο κεντρο αλλα η περιοχη σκιζει!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 001921

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Από απορία, καθώς θα ξαναδώσω, αλλά Πολιτικών Επιστημών Παντείου; Ως τώρα γνωρίζω έναν από εδώ που πέρασε εκεί και θα ξαναδώσει επίσης...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dim1234

Νεοφερμένος

Ο Dim1234 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 50 μηνύματα.
και εγω την ιδια μερα! νορμαλ δεν τις λες αναλογα με αλλες πολεις της ελλαδας! εγω πηρα ενα studio στο λοφο κιαφας! ειναι μακρυα απο κεντρο αλλα η περιοχη σκιζει!
εγω βρηκα βελισσαριου( 5 λεπτα απο κεντρο ) μαλλον εχεισ ενα δικιο για τις τιμες ειναι λιγο τσιμπημενες:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aprosarmosti

Νεοφερμένος

Η aprosarmosti αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 40 μηνύματα.
εγω βρηκα βελισσαριου( 5 λεπτα απο κεντρο ) μαλλον εχεισ ενα δικιο για τις τιμες ειναι λιγο τσιμπημενες:hmm:

βελισσαριου δεν ειναι στα σεισμοπληκτα; κατω απ την μεσσαρε;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_fairygirl_

Διακεκριμένο μέλος

Η Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 7,789 μηνύματα.

nikitasm13

Νεοφερμένος

Ο nikitasm13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
φυσικό κρήτη κανείς;!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

panosedessa

Δραστήριο μέλος

Ο panosedessa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 482 μηνύματα.
φυσικό κρήτη κανείς;!

εχω ενα φιλαρακι που περασε φυσικο κρητης θες να του πω να κανετε παρεα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dim1234

Νεοφερμένος

Ο Dim1234 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 50 μηνύματα.

jaycut

Νεοφερμένος

Ο jaycut αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 16 μηνύματα.
Λαρισα κανεις?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aprosarmosti

Νεοφερμένος

Η aprosarmosti αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 40 μηνύματα.
σεισμοπληκτα?:eek:[/QUOTE
ετσι λεγεται η περιοχη. αν και απο οτι ειδα στον χαρτη η βελισσαριου συνεχιζεται και πανω απ την μεσσαρε. αμα εισαι πανω να ξες ειμαστε γειτονες :Ρ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

akirosmixalhs

Νεοφερμένος

Ο akirosmixalhs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 7 μηνύματα.
Κοζανη κανεις;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

annaior98

Νεοφερμένος

Η annaior98 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
σαμο κανεις;;; (μαθηματικο ) :clapup: :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

thodoris kn

Νεοφερμένος

Ο thodoris kn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 104 μηνύματα.
σαμοοοοοοοοουραι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

torter10

Νεοφερμένος

Ο torter10 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
σαμο κανεις;;; (μαθηματικο ) :clapup: :clapup:

Εγώ δεν είμαι στο μαθηματικό, αλλά είμαι από το Καρλόβασι Σάμου. Ό,τι χρειαστείς πες μου :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Cody

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Cody αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 958 μηνύματα.
Φλώρινα... ?! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

orange23

Νεοφερμένος

Η orange23 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 115 μηνύματα.
Φιλολογία Αθήνας κανένας?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 019112

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Παιδαγωγικό Θεσσαλονίκης όπως η Seniora Elis κανείς?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Arantis

Νεοφερμένος

Ο Arantis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
Hit me up σε PM,μένω Θεσσαλονίκη κέντρο και σπουδάζω στο πολυτεχνείο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top