Βρες παρέα στο μέρος που πέρασες

Liaaa <3

Νεοφερμένος

Η Liaaa <3 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 29 μηνύματα.
αα ναι εχω και αυτην!! ολο την ξεχναω!! :whistle:[/quote]
εσκεμμενα πρεπει να το κανεις!
Δικος μ εισαι εσυ:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alejandro Papas

Περιβόητο μέλος

Ο Alive in Illusion αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 4,300 μηνύματα.
αα ναι εχω και αυτην!! ολο την ξεχναω!! :whistle:
εσκεμμενα πρεπει να το κανεις!
Δικος μ εισαι εσυ:P[/QUOTE]

μαλλον εσυ εισαι δικια μου!! ειμαι πιο παλιος μην ξεχνας :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Liaaa <3

Νεοφερμένος

Η Liaaa <3 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 29 μηνύματα.
εσκεμμενα πρεπει να το κανεις!
Δικος μ εισαι εσυ:P

μαλλον εσυ εισαι δικια μου!! ειμαι πιο παλιος μην ξεχνας :P[/quote]
Γιες μαστερ!χαχαχα :D
Τεσπα συμφωνουμε σε αυτο τ θεμα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alejandro Papas

Περιβόητο μέλος

Ο Alive in Illusion αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 4,300 μηνύματα.
παντα :D :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Liaaa <3

Νεοφερμένος

Η Liaaa <3 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 29 μηνύματα.

vili_17

Νεοφερμένος

Η vili_17 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θήρα (Κυκλάδες). Έχει γράψει 43 μηνύματα.
Ελεος..μα ουτε ενας που να περασε καβαλα δεν εχει εδω μεσα ουτε για διγμα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Thoba19

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Thoba19 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,191 μηνύματα.
Αν θες πληροφοριες ρωτα ειμαι απο καβαλα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

KAZE

Νεοφερμένος

Ο KAZE αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 13 μηνύματα.
Γύρισα σήμερα.Είχα πάει να βρω σπίτι. Τελικά έκλεισα ένα κοντά στο κέντρο. Ξέρεις τι γίνετε με τα ΤΕΙ και την κατάληψη;

Ναι Μεχρι Την Πεμπτη εχουμε καταληψη,δεν πηγες απο το τει καθολου?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ioanna_KZ

Νεοφερμένος

Η Ioanna_KZ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Οικονομικών Επιστημών Θεσσαλίας (Βόλος) και μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 13 μηνύματα.

theGUARDofLIGHT

Νεοφερμένος

Ο Γιαννης μ. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 49 μηνύματα.
Αριστοτελειο πανεπιστημιο θεσσαλονικης ...τμημα ψυχολογιας κανεις;;;:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nik1993

Νεοφερμένος

Ο nik1993 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 11 μηνύματα.
Συγχαρητηρια σε ολους...!!!!!!:D Εγω περασα φυσικο Κρητης!!!!! Κανεις αλλος συναδελφος ή εστω ''κρητικος'';;;;:) ;)
Αααα..θα μαι δίπλα! Στο Βιολογικό :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vickie13

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Βίκυ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 244 μηνύματα.
Οργάνωση και διοικηση επιχειρησεων στο παμακ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vavlas

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 311 μηνύματα.
Γεωλογία απθ κανείς;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

104maria1992

Νεοφερμένος

Η 104maria1992 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
Ναι Μεχρι Την Πεμπτη εχουμε καταληψη,δεν πηγες απο το τει καθολου?

Μόνο απ' έξω πέρασα... Ξέρεις μήπως τι δικαιολογητικά θα χρειαστώ για την εγγραφή;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mpempeka93

Νεοφερμένος

Η mpempeka93 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6 μηνύματα.
κανεις στο ΕΚΠΑ αθηνα ?? γερμανικη φιλολογια αθηνας???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Yannis92

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Yannis92 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 331 μηνύματα.
Τ.Ε.Ι. Καρδιτσας κανεις?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

athinouli

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η athinouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 347 μηνύματα.
κανένας Σ.Μ.Υ. στα Τρίκαλα?? κανέναν δεν είδα..:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

petrosod

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο petrosod αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Καλλιθέα (Αττική). Έχει γράψει 242 μηνύματα.

gwgw116

Νεοφερμένος

Η gwgw116 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Πέρασα στο Παιδαγωγικό Τμήμα Δημοτικής Εκπαίδευσης στη Κρήτη (Ρέθυμνο).... υπάρχει κάποιος/κάποια που να πέρασε εκεί; Η έστω Ρέθυμνo (Κρήτη);
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Chemwizard

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Χημείας Κρήτης (Ηράκλειο) και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,379 μηνύματα.
Συγχαρητηρια σε ολους...!!!!!!:D Εγω περασα φυσικο Κρητης!!!!! Κανεις αλλος συναδελφος ή εστω ''κρητικος'';;;;:) ;)

Αααα..θα μαι δίπλα! Στο Βιολογικό :D
Πουλάκια μου εγώ είμαι από πίσω σας

Πέρασα στο Παιδαγωγικό Τμήμα Δημοτικής Εκπαίδευσης στη Κρήτη (Ρέθυμνο).... υπάρχει κάποιος/κάποια που να πέρασε εκεί; Η έστω Ρέθυμνo (Κρήτη);

Δεκάδες είναι από δω ρέθυμνο.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top