Βοηθήματα Προσανατολισμού Θετικών Σπουδών

BLaZy8

Δραστήριο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 462 μηνύματα.
Οχι μονο του μπαρλα βρηκα απο μαθηματικα κατευθυνσης και μια βλακεια θα σου τα στειλω στο τοιχο σου οτι εχω βρει ;)
και εγω το έχω κατεβάσει... και κάνουμε στο σχολείο απο αυτό
έχω βρει και τις λύσεις για όποιον ενδιαφέρεται...

να πω την αλήθεια δεν μου αρέσει... μια χαρά βολεύομαι με Παπαδάκη + Στεργίου Νάκη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χαρουλιτα

Διάσημο μέλος

Η Χαρουλιτα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 2,552 μηνύματα.
Αναλυτικα τις λυσεις???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

drosos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Κερατσίνι (Αττική). Έχει γράψει 1,151 μηνύματα.
Στον Μπαρλα? Εχει και τις λυσεις μεσα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

toi_toi

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο toi_toi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,051 μηνύματα.
ο ενας συμπληρωνει τον αλλον? :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χαρουλιτα

Διάσημο μέλος

Η Χαρουλιτα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 2,552 μηνύματα.
Εχει μονο αποτελεσματα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stathisdim

Νεοφερμένος

Ο stathisdim αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 41 μηνύματα.
Οχι παντα μερικες φορες λεει απλως ομοιως, γενικα μπαρλας χωρις καθηγητη ειναι εκτος συζητησης καθως δεν εχει λυσεις των ασκησεων οπως εχει αναφερθει πολλες φορες και αυτο ειναι παγιδα γιατι μπορει να βρεις σωστο αποτελεσμα με λαθος τροπο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gkm

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο gkm αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 124 μηνύματα.
Δεν νομιζω... Γιατι να παιζει ρολο;;... το μονο κακο ειναι οτι εχει τα θεματα πανελληνιων μεχρι το 2006 αλλα δεν νομιζω να ειναι μεγαλο προβλημα :P Πιστεψε με εχει καποιες ασκησεις που ειναι πολυ δυσκολες ;) (Οι περισσοτερες απ αυτες ειναι και πληρως λυμενες )
το ρωταω μηπως αλλαξε η υλη απο το 2006 και δεν ειναι ενημερωμενο..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χαρουλιτα

Διάσημο μέλος

Η Χαρουλιτα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 2,552 μηνύματα.
Εγω εχω αρχισει να δουλευω τον Μπαρλα μονη μου και μεχρι ωρας δεν εχω συναντησει ιδιαιτερα προβληματα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

drosos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Κερατσίνι (Αττική). Έχει γράψει 1,151 μηνύματα.
Μονο το αοριστο ολοκληωμα που βγηκε εκτος υλης το εχει στο δευτερο τομο ο Νακης
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gkm

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο gkm αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 124 μηνύματα.
Μονο το αοριστο ολοκληωμα που βγηκε εκτος υλης το εχει στο δευτερο τομο ο Νακης
δηλαδη τις ενοτητες 11 και 12;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

drosos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Κερατσίνι (Αττική). Έχει γράψει 1,151 μηνύματα.
Σκέφτομαι να παρω αυτο εδω για την φυσικη κατευθυνσης... Αν το χει καποιος να μ πει την γνωμη του :)
https://www.perizitito.gr/product.php?productid=30169
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bemanos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μοριακός Αρχιτέκτονας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Διδακτορικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,879 μηνύματα.
Σκέφτομαι να παρω αυτο εδω για την φυσικη κατευθυνσης... Αν το χει καποιος να μ πει την γνωμη του :)
https://www.perizitito.gr/product.php?productid=30169

ωραιο φαινεται
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jjoohhnn

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο jjoohhnn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 264 μηνύματα.
Σκέφτομαι να παρω αυτο εδω για την φυσικη κατευθυνσης... Αν το χει καποιος να μ πει την γνωμη του :)
https://www.perizitito.gr/product.php?productid=30169

Το έχω. Έχει ανά κεφάλαιο ερωτήσεις σε πρώτο, δεύτερο θέμα και ασκήσεις και προβλήματα τρίτου και τέταρτου θέματος, με αναλυτικές λύσεις. Πάντως είναι καθαρά επαναληπτικό, θεωρώ προτιμότερο να ασχοληθείς είτε όταν τελειώσεις την ύλη, είτε να λύνεις τα θέματα του αντίστοιχου κεφαλαίου που τελειώνεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

drosos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Κερατσίνι (Αττική). Έχει γράψει 1,151 μηνύματα.
είτε να λύνεις τα θέματα του αντίστοιχου κεφαλαίου που τελειώνεις.

;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bemanos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μοριακός Αρχιτέκτονας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Διδακτορικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,879 μηνύματα.
Το έχω. Έχει ανά κεφάλαιο ερωτήσεις σε πρώτο, δεύτερο θέμα και ασκήσεις και προβλήματα τρίτου και τέταρτου θέματος, με αναλυτικές λύσεις. Πάντως είναι καθαρά επαναληπτικό, θεωρώ προτιμότερο να ασχοληθείς είτε όταν τελειώσεις την ύλη, είτε να λύνεις τα θέματα του αντίστοιχου κεφαλαίου που τελειώνεις.

Επειδη λεω να το παρω , εχει αυτο που λεμε βαρβατες ασκησεις (παλουκια, πως το λενε ;) ) ??? η μονο απλες μεσαιας δυσκολιας και καποιες δυσκολες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

drosos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Κερατσίνι (Αττική). Έχει γράψει 1,151 μηνύματα.
Το πηρα σημερα και εκανα μερικα β θεματα απο στερεο. Δεν μπορω να πω παντως οτι ειναι ευκολα. Απο το φροντιστηριακο μου τα κανα πιο ευκολα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jjoohhnn

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο jjoohhnn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 264 μηνύματα.
Επειδη λεω να το παρω , εχει αυτο που λεμε βαρβατες ασκησεις (παλουκια, πως το λενε ;) ) ??? η μονο απλες μεσαιας δυσκολιας και καποιες δυσκολες

Οι ασκήσεις που έχει ως τρίτο θέμα είναι σχετικά εύκολες αλλά στη συνέχεια στο τέταρτο ανεβαίνει ο δεικτης δυσκολίας. Νομίζω ότι είναι ένα πολύ καλό επαναληπτικό βιβλίο που καλύπτει όλο το εύρος των θεμάτων και γενικά κινείται σε καλό επίπεδο ως προς τη δυσκολία.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

drosos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Κερατσίνι (Αττική). Έχει γράψει 1,151 μηνύματα.
Επισης θεμα 3ο στα κυματα δεν εχει πολλες ασκησεις μπορει να χει περισσοτερες στα 4α αλλα δεν εχω παει ακομα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

killbill44

Νεοφερμένος

Ο killbill44 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 38 μηνύματα.
γεια σας παιδια θελω να παρω ενα βοηθημα μαθηματικων κατευθυνσης να το κανω παραλληλα με το φροντηστιριο...ποιο νομιζετε οτι ειναι καλυτερο του μπαρλα η του παπαδακη?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JaneWin

Διάσημο μέλος

Η JaneWin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,240 μηνύματα.
Παπαδάκης έχει αναλυτική θεωρία. [για αυτό και τον υπεραγαπώ :P]
Ο Μπάρλας,πάλι,έχει άθλια θεωρία,αλλά σε ξεσκίζει στις ασκήσεις.
Διαλέγεις και παίρνεις. =)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top