Βοηθήματα Προσανατολισμού Θετικών Σπουδών

DimitrisMat

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο DimitrisMat αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 223 μηνύματα.
Φώτης Λαζαρίνης -> Ανάπτυξη εφαρμογών σε προγραμματιστικό περιβάλλον(ΘΕΩΡΙΑ - ΑΣΚΗΣΕΙΣ - ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΑΤΑ - ΜΕΘΟΔΙΚΑ ΛΥΜΕΝΕΣ ΑΣΚΗΣΕΙΣ - ΘΕΜΑΤΑ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΩΝ)

ISBN: 978-960-930261-6

Μπορείς να το βρεις από e-shop.gr
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kostaschrist

Νεοφερμένος

Ο kostaschrist αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 6 μηνύματα.
Εγώ χρησιμοποιώ όλο τον χρόνο Ντζιος -Κοψίνης. Είναι πάρα πολύ καλό και ιδίως το Β τεύχος. Μας το πρότεινε και ο καθηγητής στο σχολείο. Έχει και αυτό τα θέματα του 2008.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Zed

Διάσημο μέλος

Ο Zed αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Στέλεχος Φροντιστηρίου και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 2,488 μηνύματα.
Αν και τα βιβλία δεν τα έχω δει, και του κ.Τσιωτάκη και των κ. Ντζιος-Κοψίνης πρέπει να είναι πολύ καλά, κρίνοντας από το υλικό το οποίο έχουν ανεβάσει στο Internet στις σελίδες τους.
Το θέμα είναι να σου αρέσει και το layout του βιβλίου. Είναι το πρώτο πράγμα που κοιτάζω σε ένα βιβλίο πληροφορικής ώστε να είναι εύκολο στο να το διαβάσεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikosb

Νεοφερμένος

Ο nikosb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 64 μηνύματα.
Ένα καλό βοήθημα μαθηματικων μου προτείνετε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Μιχάλης9867

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μιχάλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάξος (Κυκλάδες). Έχει γράψει 895 μηνύματα.
εγω ειχα του μπαρλα...εξαιρετικος και με ιδιαιτερα υψηλου επιπεδου ασκησεις,γενικα εμαθα πολλα απ αυτο το βιβλιο(δυο τομοι ειναι)

αν θελεις περισσοτερες πληροφοριες στειλε μου πμ για να μην θεωρηθω οτι κανω διαφημιση
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Marilenaki!

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαριλένα.... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 244 μηνύματα.
εγω ειχα του μπαρλα...εξαιρετικος και με ιδιαιτερα υψηλου επιπεδου ασκησεις,γενικα εμαθα πολλα απ αυτο το βιβλιο(δυο τομοι ειναι)

αν θελεις περισσοτερες πληροφοριες στειλε μου πμ για να μην θεωρηθω οτι κανω διαφημιση



ok, θα κάνω εγώ διαφήμιση!!
....Ένα είναι το βοήθημα!
Μπάρλαααααααας!!!!!!
:D:);):P:xixi::no1::iagree:
έχει και λίγες απλές ασκήσεις, αλλά και πολλές προχωρημένες...πιστεύω είναι για όλα τα επίπεδα!!!

αν δε θες Μπάρλα, πάρε κάτι από τις εκδόσεις συγγραφέων καθηγητών...
αυτά από 'μένα!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Μιχάλης9867

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μιχάλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάξος (Κυκλάδες). Έχει γράψει 895 μηνύματα.
θυμασαι τι εκδοσεις ειναι μαριλενα(?)?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

g!orgos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Άργος (Αργολίδα). Έχει γράψει 218 μηνύματα.
θυμασαι τι εκδοσεις ειναι μαριλενα(?)?
Αν ρωτάς για τον Μπάρλα είναι Ελληνοεκδοτική ! :D Καλό επίσης βοήθημα ειναι και το βιβλιο των Στεργίου - Νάκη από εκδοσεις Σαββάλα :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Μιχάλης9867

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μιχάλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάξος (Κυκλάδες). Έχει γράψει 895 μηνύματα.
:thanks: ναι αυτο ειναι!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikosb

Νεοφερμένος

Ο nikosb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 64 μηνύματα.
Σας ευχαριστώ παιδια :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rania.

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Rania. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,778 μηνύματα.
Μπαρλας και απο μενα. Αλλα εχω κι αλλα βιβλια, κυριως για να κοιταω ασκησεις. Του Αξιωτη, του Τραγανιτη και του Τσακουμαγκου-Μπαλωμενου.
Κυριως για επαναληψεις αυτα επειδη ειναι συντομα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

eyaggelia

Νεοφερμένος

Η eyaggelia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 21 μηνύματα.
Μπάρλας παιδιά κορυφή δύο τόμοι αλλά πολύ πολύ καλό βιβλίο!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Marilenaki!

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαριλένα.... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 244 μηνύματα.

Μιχάλης9867

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μιχάλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάξος (Κυκλάδες). Έχει γράψει 895 μηνύματα.
δν πειραζει! του μπαρλα παντως ειναι ψιλοοδυσκολα ε???

απο τις πιο ξεχωριστες ασκησεις ειναι αυτες οι κρυφο-φερμα...θυμαστε???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Marilenaki!

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαριλένα.... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 244 μηνύματα.
δν πειραζει! του μπαρλα παντως ειναι ψιλοοδυσκολα ε???

απο τις πιο ξεχωριστες ασκησεις ειναι αυτες οι κρυφο-φερμα...θυμαστε???


δεν ξεχνιούνται....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Stefanoskarras92

Νεοφερμένος

Ο Στέφανος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 65 μηνύματα.
Δεν αντιλέγω οτι ο Μπαρλας ειναι ο καλυτερος σε θεμα ασκησεων αλλα ρε παιδια αυτη η θεωρια του δεν μου αρεσει καθολου... Πιστευω δεν ειναι αρκετα αναλυτικη και δεν ξεχωριζουν τα "σιμαντικα" με τις λεπτομεριες... Ισως σε αυτον τον τομεα το βιβλιο του Σαββαλα να ειναι καλυτερο αν και δεν ειμαι σιγουρος...:hmm:αμα ξερει κανεις τιποτα ας το αναφερει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Marilenaki!

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαριλένα.... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 244 μηνύματα.
Δεν αντιλέγω οτι ο Μπαρλας ειναι ο καλυτερος σε θεμα ασκησεων αλλα ρε παιδια αυτη η θεωρια του δεν μου αρεσει καθολου... Πιστευω δεν ειναι αρκετα αναλυτικη και δεν ξεχωριζουν τα "σιμαντικα" με τις λεπτομεριες... Ισως σε αυτον τον τομεα το βιβλιο του Σαββαλα να ειναι καλυτερο αν και δεν ειμαι σιγουρος...:hmm:αμα ξερει κανεις τιποτα ας το αναφερει.


νομίζω ότι είναι καλός και στη θεωρία..
διαβάζεις μόνο από εκεί θεωρια και είσαι πρώτος....:xixi:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rania.

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Rania. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,778 μηνύματα.
Λοιπον. Στεργιου του Σαββαλα ειναι απαιχτο σε ασκησεις και θεωρια.
ΑΨΟΓΟ απλα, οι ασκησεις του φοβερες και η θεωρια του σε κομματια με επεξηγησεις.
Μπαρλα απλα οπως ξερω διαβαζουν ολοι, οποτε και η επιτροπη, αρα καλο ειναι να το εχει ο καθενας να ξερει σε τι επιπεδα κυμαινονται.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chris_90

Διάσημο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,598 μηνύματα.
Εγω φετος ξεκοκκαλισα κυριολεκτικα τους 2 τομους του Μπαρλα. Και το αποτελεσμα 19,4. Με βοηθησε παρα πολυ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Zod

Δραστήριο μέλος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 431 μηνύματα.
Και γω Μπάρλα είχα. Καλό βοηθηματάκι, αλλά δεν πρέπει να αρκεστείς μόνο σε αυτό.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Top