Γενικό -  Βοηθήματα Προσανατολισμού Ανθρωπιστικών Σπουδών

Theodora03

Δραστήριο μέλος

Η Theodora03 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 481 μηνύματα.
Ποιες θα έλεγες ότι είναι οι διαφορές μεταξύ των δύο;
Εγώ έκανα κριτήρια και από τα δυο. Είναι πολύ καλά βοηθήματα μέσα στο κλίμα του νέου συστήματος. Το μόνο μείον που μπορώ να βρω είναι τα ΣΛ στο δεύτερο βοήθημα γιατί είναι παρα πολύ εύκολα. Η πρόταση στο ΣΛ κάποιες φορές ήταν ολόιδια με φράση του κειμένου. Αυτό φυσικά μπορεί να συμβεί κ στις πανελλαδικές αλλα επειδή δεν συμβαίνει πάντα θεωρώ καλύτερο να ναι λίγο πιο δύσκολα
 

bubblebee

Δραστήριο μέλος

Η bubblebee αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 563 μηνύματα.
Εγώ έκανα κριτήρια και από τα δυο. Είναι πολύ καλά βοηθήματα μέσα στο κλίμα του νέου συστήματος. Το μόνο μείον που μπορώ να βρω είναι τα ΣΛ στο δεύτερο βοήθημα γιατί είναι παρα πολύ εύκολα. Η πρόταση στο ΣΛ κάποιες φορές ήταν ολόιδια με φράση του κειμένου. Αυτό φυσικά μπορεί να συμβεί κ στις πανελλαδικές αλλα επειδή δεν συμβαίνει πάντα θεωρώ καλύτερο να ναι λίγο πιο δύσκολα
Κατάλαβα! Περισσότερο θα με ενδιέφερε να έχω κάπου οργανωμένη την θεωρία και να διαβάσω και μερικά κριτήρια αλλά δεν είμαι σίγουρη αν θα επενδύσω ακόμη σε ένα βοήθημα για την έκθεση (πόσο μάλλον δύο). Πιο πολύ ρώτησα για να έχω κάτι κατά νου αν κάποια στιγμή αποφασίσω να αγοράσω, οπότε σ' ευχαριστώ για την απάντηση! :thumbsup:
 

odmeridis

Νεοφερμένος

Ο odmeridis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 21 ετών. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Καλημέρα,
Χρειάζομαι ένα καλό βοήθημα για το γνωστό καθώς τα σχόλια του φακέλου είναι στην καλύτερη ελλιπή. Έχει κανείς να πρότεινε κάτι;
ευχαριστω εκ των προτέρων
 

n1ki20

Νεοφερμένος

Η n1ki20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 37 μηνύματα.
Καλημέρα,
Χρειάζομαι ένα καλό βοήθημα για το γνωστό καθώς τα σχόλια του φακέλου είναι στην καλύτερη ελλιπή. Έχει κανείς να πρότεινε κάτι;
ευχαριστω εκ των προτέρων
Εγώ είχα του Πατάκη τον φάκελο Υλικού για όλα εκτός από Ηθικά και Πολιτικά ο Πατάκης πολύ καλό και κατανοητό. Τώρα για τον Αριστοτέλη είχα τις σημειώσεις του φροντιστηριου όταν είχα δώσει πρώτη φορά εξετάσεις το 2009. Με κάλυψαν μια χαρά μιας και η ανάλυση δεν αλλάζει. Ήταν από το Μεταίχμιο
 

Dimitris9

Δραστήριο μέλος

Ο Dimitris9 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής. Έχει γράψει 411 μηνύματα.
ΕΚΘΕΣΗ: εκδόσεις Χατζηθωμά , έχει τέλεια τη θεωρία. Εγώ είμαι πολύ ευχαριστημένος

αρχαία: Για άγνωστο του Σαπχεκίδη ΤΟΠ σχόλια κ λεξιλόγιο
για Γνωστό: εκδόσεις Πατάκη ΕΓΓΥΗΣΗ

Λατινικά: μεταίχμιο το μπλε
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top