Βοήθημα Φυσικής Α' Λυκείου

RafAspa94

Περιβόητο μέλος

Η RafAspa94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 4,733 μηνύματα.
Παιδιά και εγώ θέλω να αγοράσω βοηθήματα στην φυσική και στα μαθηματικά γιατί με ενδιαφέρουν πολύ και θέλω να είμαι άριστη και τώρα πάλι καλά που βρήκα αυτό το θέμα...για να δω ποιού εκδοτικού οίκου θα αγοράσω...Οι πιο πολλοί λοιπόν προτείνουν Σαβάλλα...Χμμμ μάλλον και εγώ αυτού θα πάρω..
Και το ΜΕΤΑΙΧΜΙΟ είναι καλό.Εγώ πρωσοπικά που το είχα για εξάσκηση Ιστορίας και ειδικά στις εξετάσεις με βοήθεισε παρα πολύ:no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maraki

Δραστήριο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Κερατσίνι (Αττική). Έχει γράψει 732 μηνύματα.
Και το ΜΕΤΑΙΧΜΙΟ είναι καλό.Εγώ πρωσοπικά που το είχα για εξάσκηση Ιστορίας και ειδικά στις εξετάσεις με βοήθεισε παρα πολύ:no1:

Το Μεταίχμιο είναι καλό κυρίως για τα θεωρητικά μαθήματα.
Για τα θετικά Σαββάλας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pavlitos

Δραστήριο μέλος

Ο Παύλος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 725 μηνύματα.
Έλεος ρε κορίτσια με το off topic.

=============================

Εγώ σου προτείνω τα αδέρφια σαββάλα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

RafAspa94

Περιβόητο μέλος

Η RafAspa94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 4,733 μηνύματα.
Έλεος ρε κορίτσια με το off topic.

=============================

Εγώ σου προτείνω τα αδέρφια σαββάλα..
Ευχαριστώ όλους σας
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

LiLoOkOzz

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Λίλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κερατσίνι (Αττική). Έχει γράψει 391 μηνύματα.
Έλεος ρε κορίτσια με το off topic.

=============================

Εγώ σου προτείνω τα αδέρφια σαββάλα..





Συγνώμη απλώς παρασυρθήκαμε...:D
Σαββάλα λέω αλλά ρε παιδιά και τα 2 τεύχη της φυσικής μαζί 30 ευρώ??
Τέλος πάντων,τι να κάνουμε ,θα τα δώσουμε να πάνε στην ευχή...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

g!orgos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Άργος (Αργολίδα). Έχει γράψει 218 μηνύματα.
Εγώ παιδιά Α λυκειου είχα τα 2 τευχη των εκδόσεων Γκρίτζαλη για τη Φυσική ! Πολύ καλό επίπεδο ασκήσεων...! :D Τώρα , εχω ακόυσει ότι είναι καλό και το βοήθημα του Παναγιωτακόπουλου (εκδόσεις Σαββάλας ) ! Αν μπορώ να κρίνω για αυτο το βιβλιο από τα βιβλία που έχει ο ίδιος για την Γ λυκείου , το συνιστώ ανεπιφύλακτα ! ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Faint :)

Νεοφερμένος

Η Γεωργία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 55 μηνύματα.
εγω εχω βοηθημα κοσμοπουλου.πολυ καλο.θεωρια με ερωτησεις,λυμενα παραδειγματα,τραπεζα θεματων και ασκησεις μεχρι και απο ολυμπιαδες φυσικης =]
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

!w@Nn4

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ιωάννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ωρωπός (Αττική). Έχει γράψει 1,260 μηνύματα.
Συγνώμη απλώς παρασυρθήκαμε...:D
Σαββάλα λέω αλλά ρε παιδιά και τα 2 τεύχη της φυσικής μαζί 30 ευρώ??
Τέλος πάντων,τι να κάνουμε ,θα τα δώσουμε να πάνε στην ευχή...

Κι εγώ αυτό πήρα:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top