Βοήθημα Μαθηματικών Προσανατολισμού: Να προτιμήσω του Σαββάλα ή του Μπάρλα;

Cade

Δραστήριο μέλος

Ο Cade αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος λυκείου. Έχει γράψει 788 μηνύματα.
Καλησπέρα, είμαι αναμεσα σε 2 βοηθηματα και θα ήθελα την γνώμη σας. Ποιο πιστευετε πως είναι καλύτερο, του Βασίλη Παπαδάκη εκδόσεις σαββαλα ή του Μπάρλα?
Ευχαριστώ
 
Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Cade

Δραστήριο μέλος

Ο Cade αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος λυκείου. Έχει γράψει 788 μηνύματα.
Ή μάλλον με ποιο θα κάνω καλύτερη προετοιμασία ;
 

Athens2002

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Athens2002 αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Ηλεκτρολόγων Μηχανικών & Μηχανικών Υπολογιστών ΑΠΘ. Έχει γράψει 318 μηνύματα.
Είχα του μπάλα και ήμουν πολύ ευχαριστημενη. Αλλά λογικά και με του Παπαδάκη δεν θα έχεις θέμα.
 

TonyMontanaEse

Νεοφερμένος

Ο TonyMontanaEse αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 74 μηνύματα.
Προσωπικά από 2α λυκείου μέχρι και πανελλήνιες δούλεψα μόνο με μπάρλα και με κάλυψε πλήρως.
 

pantium

Νεοφερμένος

Η pantium αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 58 μηνύματα.
Ίσως ειναι λιγο αργα αλλα απαντω σε περιπτωση που ενδιαφερεται και καποιο αλλο παιδι γιατι κι εγω οταν ψαχνομουν ηθελα μια βοηθεια. Τα καινουργια του παπαδακη ειναι πολυ καλα! Τα παλια του παπαδακη δεν θα τα προτεινα, ειναι πιο παλαιο το στυλ και απεχει θα ελεγα απο το στυλ των πανελλαδικων. Αντιθετα τα καινουργια του παπαδακη ειναι πολυ αναλυτικα με πολλες ευστοχες λυμενες εφαρμογες. Επισης εχει συμπεριλαβει στις αλυτες μια ενοτητα με ασκησεις που πατουν πανω στο σχολικο βιβλιο πραγμα πολυ επικαιρο καθως ολο και περισσοτερο τα θεματα των μαθηματικων στηριζονται σε ασκησεις του σχολικου.
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top