Βοήθεια

menual

Νεοφερμένος

Ο menual αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 19 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 111 μηνύματα.
Βαθμός ιοντισμού την 50
received_1116785482328087.jpeg
 

spring day

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η spring day αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Βιολογίας ΑΠΘ. Έχει γράψει 220 μηνύματα.
Ζητάω και πάλι συγγνώμη για τα γράμματα μου :lol: ελπίζω να βγάλεις άκρη
 

Συνημμένα

  • 20230112_184102.jpg
    20230112_184102.jpg
    2.1 MB · Εμφανίσεις: 124

menual

Νεοφερμένος

Ο menual αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 19 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 111 μηνύματα.

BaSO4

Δραστήριο μέλος

Η BaSO4 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Μηχανολόγων Μηχανικών ΑΠΘ. Έχει γράψει 634 μηνύματα.

Cade

Δραστήριο μέλος

Ο Cade αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος λυκείου. Έχει γράψει 788 μηνύματα.
Ζητάω και πάλι συγγνώμη για τα γράμματα μου :lol: ελπίζω να βγάλεις άκρη
Προσοχή μόνο στο πως διατυπώνεις τις σχέσεις, επειδή το Μr και τo x που γράφεις είναι καθαροί αριθμοί χωρίς μονάδες μετρησης
 

spring day

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η spring day αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Βιολογίας ΑΠΘ. Έχει γράψει 220 μηνύματα.
Προσοχή μόνο στο πως διατυπώνεις τις σχέσεις, επειδή το Μr και τo x που γράφεις είναι καθαροί αριθμοί χωρίς μονάδες μετρησης
Ευχαριστώ πολύ για την παρατήρηση! Μόλις συνειδητοποίησα ότι το κάνω πάρα πολύ ειδικά με το χ οπότε θα το έχω στο νου μου:worry:
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Ωραία είναι τα γράμματά σου. :redface:
Ευχαριστώ :happy: Ίσως φαίνονται καλύτερα εδώ γιατί δεν ήταν να γράψω κανένα κατεβατό, αλλιώς είναι πολύ πιο δυσαναγνωστα και κολλητά λυπάμαι όποιον τα διαβάζει :lol:
 
Τελευταία επεξεργασία:

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top