Βοήθεια σε πανεπιστημιακή εργασία

foreverfreak

Διάσημο μέλος

Ο Βαγγελας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αροανία (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,618 μηνύματα.
Καλησπερα σε ολους!! Οι διακοπες των χριστουγεννων εχουν σχεδον φτασει και τωρα πια, καλως η κακως, αρχιζουν οι υποχρεωσεις... Ακουστε λοιπον το προβλημα μου, γιατι εχω αγχωθει!! Εχω αναλαβει στο μαθημα της θεατρικης παιδειας μια εργασια πανω στο θεατρικο εργο του Ευγενιου Τριβιζα "Το ονειρο του Σκιαχτρου" και επειδη δεν ξερω απο που πρεπει να ξεκινησω βρισκομαι σε τρομερο αδιεξοδο... Θα ηθελα λοιπον τη βοηθεια σας!! Οποιος μπορει να βρει καποια δραμουτουργικη αναλυση του εργου, η δοκιμια που αναφερονται στον Ευγενιο Τριβιζα ως συγγραφεα, η εχει ασχοληθει με το εργο και μπορει να μου πει τι να προσεξω, παρακαλω ας με βοηθησει... Οποιαδηποτα πληροφορια συγκεντρωσετε, ακομα και αν σας φαινεται ασχετη, σας παρακαλω ποσταρετε την εδω!! Ειναι σημαντικο να γραψω καλα σε αυτη την εργασια, οποτε οποιος εχει το χρονο ας ψαξει σχετικο υλικο και ας με βοηθησει... Επισης θα ηθελα να βρω, αν υπαρχει, το εργο σε ηλεκτρονικη μορφη!!

Ευχαριστω εκ των προτερων,
Foreverfreak!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Μιχάλης9867

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μιχάλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάξος (Κυκλάδες). Έχει γράψει 895 μηνύματα.
δηλωνω οτι δεν μπορω να σε βοηθησω περα απο αυτο https://www.e-shop.gr/show_bks.phtml?id=BKS.0271372


(αν ητανε τιποτα μαθηματικα ευχαριστως,καλη επιτυχια ευχομαι παντως!)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

foreverfreak

Διάσημο μέλος

Ο Βαγγελας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αροανία (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,618 μηνύματα.
δηλωνω οτι δεν μπορω να σε βοηθησω περα απο αυτο https://www.e-shop.gr/show_bks.phtml?id=BKS.0271372


(αν ητανε τιποτα μαθηματικα ευχαριστως,καλη επιτυχια ευχομαι παντως!)
Αυτο το βρηκα και γω!! Ευχαριστω παντως για την αμεση απαντηση σου... Καλη τυχη να χεις και συ με την εξεταστικη!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pennylane

Τιμώμενο Μέλος

Η Σταυρούλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 396 μηνύματα.
Γεια σας ειμαι πρωτοετης στο τμημα επιστημων της προσχολικης αγωγης και του εκπαιδευτικου σχεδιασμου αιγαιου και ενας καθηγητης μας ειπε εχθες σε εμενα και 10 ακομα ατομα οτι εχουμε μια εβδομαδα δηλαδη μεχρι την τριτη να παρουσιασουμε εργασια!:worry::worry: Ενω σε ολους τους υπολοιπους εδωσε διορια δυο εβδομαδων!!! (διακρισεις:down: )

Η εργασια εχει θεμα Δομη του επιστημονικου πεδιου της επιστημης της αγωγης :confused::confused::confused:
Εγω αυτο δεν το καταλαβα και ρωτησα τον καθηγητη ποια βιβλιογραφια μπορω να χρησιμοποιησω! Μου ειπε και πηγα σημερα το πρωι στην βιβλιοθηκη να προλαβω τα βιβλια πριν τα παρει αλλος!! Τελικα τζιφος!! Τα ειχαν ηδη παρει!!! Ποτε προλαβαν δεν ξερω!:mad::mad::mad: Και εχουν και πολυ λιγα αντιτυπα!!!:wall:
Η απορια ειναι η εξης!!! Εγω τωρα τι κανω!;; που θα βρω πληροφοριες;; Μηπως γνωριζει κανεις απο εσας καποια ον λινε βιβλιοθηκη που να μπορω να δω τα ΒΙΒΛΙΑ ΚΑΙ ΤΟ ΠΕΡΙΕΧΟΜΕΝΟ ΤΟΥς;; Μηπως μπορει καποιος να μου εξηγησει τι πρεπει να αναφερω στην εργασια ;;; οταν λεει δομη της επιστημης της αγωγης τι εννοει δηλαδη;;; ΒΟΗΘΕΙΑ παιδιααα εχω κατα αγχωθειιι ειναι η πρωτη μου εργασια εχω μονο μια εβδομαδα για την παρουσιαση και ο κληρος επεσε σε εμενα (την γκαντεμια μου μεσα) να ξεκινησω την παρουσιαση!!! Ελεος απο τα 80 ατομα επεσε σε εμενα!! πφφφφ:worry::worry::/::cry_x:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Όταν τον ρώτησες για βιβλιογραφία τι σου είπε; Μπας και καταλάβουμε και εμείς.
Για βιβλία και περιεχόμενα εκτός από ψηφιοθήκες σχολών η λύση είναι το Εύδοξος. (αναζήτηση συγγραμμάτων)
Θα το ψάξω και εγώ μετά μια και έχουμε κατάληψη και κwλοβαράμε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Μιχάλης9867

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μιχάλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάξος (Κυκλάδες). Έχει γράψει 895 μηνύματα.
χαλαρωσε υπαρχει το νετ και στοκατω κατω αν δεις και δεν επιστρεφονται στην βιβλιοθηκη στελνεις ενα μειλ στον καθηγητη και του εξηγεις οτι επειδη δεν γεννηθηκες με μαντικες ικανοτητες ωστε να μαθαινεις χωρις βιβλια και επειδη τα διαθεσιμα της βιβλιοθηκης ειναι δανεισμενα δεν μπορεις να τιρησεις το οριο,αλλα ψαξου ,ρωτα απο δω και απο κει ισως καποιος εχει κατι που θα σε βοηθησει
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pennylane

Τιμώμενο Μέλος

Η Σταυρούλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 396 μηνύματα.
Όταν τον ρώτησες για βιβλιογραφία τι σου είπε; Μπας και καταλάβουμε και εμείς.
Για βιβλία και περιεχόμενα εκτός από ψηφιοθήκες σχολών η λύση είναι το Εύδοξος. (αναζήτηση συγγραμμάτων)
Θα το ψάξω και εγώ μετά μια και έχουμε κατάληψη και κwλοβαράμε.

μου προτεινε τρια βιβλια
1.Γιαννης Πυργιωτακης (ΕΙΣΑΓΩΓΗ ΣΤΗΝ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΗ ΕΠΙΣΤΗΜΗ)
2.Δανασσης Κ. Αφεντακης (1991)Εισαγωγη στην παιδαγωγικη και
3. Ξωχελλης , Π.Δ. (1995) , Εισαγωγη στηγν παιδαγωγικη-Θεμελιωδη προβληματα της παιδαγωγικης επιστημης
Εγω το μονο που καταφερα να βρω ειναι ενα του Δανασση αλλα ονομαζεται Μαθηση και αναπτυξη και ειναι του 1994 και οχι του 1991
:/::/::/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
μου προτεινε τρια βιβλια
1.Γιαννης Πυργιωτακης (ΕΙΣΑΓΩΓΗ ΣΤΗΝ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΗ ΕΠΙΣΤΗΜΗ)
2.Δανασσης Κ. Αφεντακης (1991)Εισαγωγη στην παιδαγωγικη και
3. Ξωχελλης , Π.Δ. (1995) , Εισαγωγη στηγν παιδαγωγικη-Θεμελιωδη προβληματα της παιδαγωγικης επιστημης
Εγω το μονο που καταφερα να βρω ειναι ενα του Δανασση αλλα ονομαζεται Μαθηση και αναπτυξη και ειναι του 1994 και οχι του 1991
:/::/::/:
https://service.eudoxus.gr/search/#s/εισαγωγή στην παιδαγωγική επιστήμη/0

πχ το πρώτο. Δες στο περίπου τα περιεχόμενα για να βρεις πληροφορίες. Έλα ρε, χαλάρωσε. Εγώ χωρίς κανένα βιβλίο έκανα εργασία και πήρα 8. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pennylane

Τιμώμενο Μέλος

Η Σταυρούλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 396 μηνύματα.
οκ!! σας ευχαριστω πολυ! ελπιζω να τα καταφερω! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lita Athens

Δραστήριο μέλος

Η Lita Athens αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 541 μηνύματα.
Γειά σου και καλή αρχή στη σχολή σου!
Κατ'αρχάς, μην αγχώνεσαι! Εξήγησε στον καθηγητή σου την κατάσταση με την έλλειψη βιβλίων και είμαι σίγουρη οτι θα καταλάβει.
Οταν βρεις τα βιβλία, δες ποια κομμάτια σε ενδιαφέρουν και διάβασε αυτά. Φρόντισε να κρατήσεις αναλυτικές σημειώσεις από τα κεφάλαια που διάβασες και από τα τρία βιβλία. Συγκέντρωσε τις σημειώσεις σου και ξεκίνησε τη συγγραφή της εργασίας στον υπολογιστή. Μια σωστή εργασία πρέπει να περιλαμβάνει εξώφυλλο, πρόλογο, κυρίως θέμα (το οποίο μπορείς να χωρίσεις και σε ενότητες, ανάλογα με την έκταση της εργασίας), επίλογο και βιβλιογραφία.
Καλή επιτυχία!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pennylane

Τιμώμενο Μέλος

Η Σταυρούλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 396 μηνύματα.
Γειά σου και καλή αρχή στη σχολή σου!
Κατ'αρχάς, μην αγχώνεσαι! Εξήγησε στον καθηγητή σου την κατάσταση με την έλλειψη βιβλίων και είμαι σίγουρη οτι θα καταλάβει.
Οταν βρεις τα βιβλία, δες ποια κομμάτια σε ενδιαφέρουν και διάβασε αυτά. Φρόντισε να κρατήσεις αναλυτικές σημειώσεις από τα κεφάλαια που διάβασες και από τα τρία βιβλία. Συγκέντρωσε τις σημειώσεις σου και ξεκίνησε τη συγγραφή της εργασίας στον υπολογιστή. Μια σωστή εργασία πρέπει να περιλαμβάνει εξώφυλλο, πρόλογο, κυρίως θέμα (το οποίο μπορείς να χωρίσεις και σε ενότητες, ανάλογα με την έκταση της εργασίας), επίλογο και βιβλιογραφία.
Καλή επιτυχία!!!

Ευχαριστωωω! :)Ναι μια χαρα ολα αυτα το μονο προβλημα ειναι οτι θελει να την παρουσιασουμε την τριτη... αλλα μπορουμε να την τελειοποιησουμε και να την παραδωσουμε μεχρι το τελος του εξαμηνου οποτε θα εχω καποια στιγμη την ευκαιρια να παρω τα βιβλια αλλα οχι αυτην την εβδομαδα.. Ειχα σκεφτει να μην παω στο μαθημα για να μην παρουσιασω αλλα μετα θυμηθηκα οτι ειπε οτι η ποαρουσιαση θα μετρησει και στον βαθμο! Και εγω δεν ξερω καν τι εννοει ο τιτλος τηε εργασιας και του εστειλα εμαιλ κ μου ειπε διαβαζοντας τα βιβλια θα καταλαβεις. Καλη διασκεδαση με την εργασια σου! ελεος δλδ!!!:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Xaxaxa, διασκέδαση. Βασικά επειδή σου πρότεινε τρία βιβλία σαν διευκόλυνση δε σημαίνει ότι θα ψάξεις μόνο εκεί. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pennylane

Τιμώμενο Μέλος

Η Σταυρούλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 396 μηνύματα.
Xaxaxa, διασκέδαση. Βασικά επειδή σου πρότεινε τρία βιβλία σαν διευκόλυνση δε σημαίνει ότι θα ψάξεις μόνο εκεί. :)

Ναι εννοειται! Θα διασκεδασω πολυ με ενα θεμα που διαλεξε αυτος κ οχι εγω , οπου δεν εχω ακομα ιδεα τι να γραψω και που τα βιβλια εχουν κανει φτερα!! Αυτο θα πει διασκεδαση!:laugh::laugh::laugh:
Ναι δεν θα ψαξω μονο σε αυτα την παρασκευη που εχω 2μιση ωρες κενο λεω να παω να χωθω στην βιβλιοθηκη και να ξεζουμισω τα βιβλια!!:book: :book: ωστε το σαββατοκυριακο να μπορεσω να κανω την εργασια:closed: να ειναι ετοιμη για παρουσιαση την τριτη και μετα βλεπω ακομα τι θα προσθεσω/αφαιρεσω κτλ:P μεχρι το τελος του εξαμηνου:D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Morelo

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Morelo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής. Έχει γράψει 1,475 μηνύματα.
Και σε εμας στο μαθημα Ιστορικη Γεωγραφια μας ειπε ο καθηγητης οτι πρεπει να κανουμε 2 εγρασιες,1 μικρη και 1 μεγαλη την οποια θα την παραδωσουμε στο τελους του εξαμηνου και πρεπει να εχει γυρωστις 4,5κ λεξεις
Για την 1η βασικα μας εδωσε καποιες λεξεις και μας ειπε να παμε στη βιβλιοθηκη και να βρουμε βιβλια των οποιων ο τιτλος να περιεχει καποια απο αυτες τις λεξεις,και στα επομενα μαθηματα θα μας πει πως κανουμε υποσημιωσεις και πως γραφουμε εργασια στο παν/μιο,κατι σαν tutorial δηλαδη και zomg!
Για την αλλη θα μας δωσει καποια θεματα και θα πρεπει να βρουμε βιβλια να παρουμε πληροφοριες ουτως ωστε να γραψουμε την εργασια!
Καλα στην αρχη ειχα καταγχωθει ειδικα για την μεγαλη γιατι λει οποιος δεν φερει εργασια δεν θα μπορει να δωσει εξετασεις στο μαθημα 0.0'
Αλλα ευτυχως ειναι συνεννοησιμος και προθυμος να σε βοηθησει και τα εξηγει πολυ αναλτυικα αυτα που θελει να κανουμε και μαλλον δε θα εχoυμε καποιο προβλημα! =)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Katerinuli

Νεοφερμένος

Η Katerina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
"Η εφαρμογή των Διεθνών Λογιστικών Προτύπων από τις μικρομεσαίες επιχειρήσεις" είναι το θέμα στην εργασία του μαθήματος Λογιστικής 1 στο τμήμα Οικονομικών Επιστημών που φοιτούμε... και χρειαζόμαστε βοήθεια!!!! :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vivi-psin

Νεοφερμένος

Η vivi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 21 μηνύματα.
καλησπερα σε όλους.ειμαι πρωτοετής και την αλλη βδομάδα αρχίζω εξεταστική.:eek:
Νομίζω είναι περιττό να σας πω πώς νιώθω εφόσον δεν έχω ανοίξει βιβλίο...
Θα ήθελα όμως τη βοήθειά σας όσον αφορά μία εργασία που έχω..το θέμα είναι η περίληψη ενός φιλοσοφικού βιβλίου,βιβλίο βρήκα αλλά το πρόβλημά μου είναι ότι δεν ξέρω πώς να αρχίσω την περίληψη...θα μιλήσω,σαν εισαγωγή,για τον συγγραφέα?θα μπω κατευθείαν στην περίληψη?:hmm: Βασικά δεν ξέρω πώσ θα γράψω 15 σελ περίληψη αλλά το χειρότερο είναι ότι δεν ξέρω πώς θα αρχίσω..
Θα παρακαλούσα όποιον ξέρει κάτι πάνω σε αυτό να με βοηθήσει..:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

santwno

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η santwno αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 147 μηνύματα.
Κοίτα, προφανώς για να είναι η περίληψη που θες 15 σελίδες, μάλλον πρόκειται για μια παρουσίαση του βιβλίου ή μια βιβλιοκριτική αυτό που σου ζήτησαν.
Θα αρχίσεις, κλασικά "Το βιβλίο αυτό ασχολείται με την επιστήμη της φιλοσοφίας μέσα από μια ιστορική οπτική που το διακατέχει. Εντάσσεται στη γενικότερη φιλολογία που έχει αναπτυχθεί γύρω από...." Δηλαδή θα πεις γενικά πράματα για το βιβλίο σου.
Στη συνέχεια, θα παρουσιάσεις το κάθε κεφάλαιο περίπου τι πραγματεύεται. Αν πρόκειται για βιβλιοκριτική, καλό είναι να κάνεις και κάποιο σχολιασμό ώστε να αναδείξεις τυχόν αδύναμα σημεία του βιβλίου.
Όσο για το συγγραφέα, δεν νομίζω να πεις πολλά πράματα, πέρα από μια πρόταση που θα αναφέρεις ποιός είναι και ποιός είναι ο κλάδος τους και οι θεωρητικές του αφετηρίες.

Ελπίζω να σε βοήθησα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vivi-psin

Νεοφερμένος

Η vivi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 21 μηνύματα.
Με βοήθησες πάρα πολύ!!να σαι καλά,σε ευχαριστώ πολύ για το χρόνο κ την βοήθειά σου!!! :):):)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Φώτης09

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Φώτης09 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 1,161 μηνύματα.
"Η εφαρμογή των Διεθνών Λογιστικών Προτύπων από τις μικρομεσαίες επιχειρήσεις" είναι το θέμα στην εργασία του μαθήματος Λογιστικής 1 στο τμήμα Οικονομικών Επιστημών που φοιτούμε... και χρειαζόμαστε βοήθεια!!!! :(

εμεις στην λογιστικη 1 δεν καναμε εργασιες!:D:D

δηλ τι θελει ακριβως? μμμ αμα πας στην βιβλιοθηκη..ολο και κατι δεν θα βρεις?:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Γειαα. :)

Έχω μια εργασία για το aids.
Μπορείτε να μου πείτε πιθανές ενότητες που θα κάνατε;
Έχω υπόψη μου κάποιες αλλά θα με βοηθούσε πολύ να ακούσω τις απόψεις σας. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 4 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top