Βοήθεια/Απορίες στην Ιστορία

JaneWin

Διάσημο μέλος

Η JaneWin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,240 μηνύματα.
Σου εύχομαι να τα τελειώνεις γρήγορα γιατι πραγματικά δε φαντάζεσαι τι ωραία που είναι...εχεις και περισσότερο χρόνο
σε ευχαροστω πολυ!!!:):):)
εσύ τι κατεύθυνση
εγω θετικη.....βασσανα....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Marilia

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Marilia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 258 μηνύματα.
Όντως βάσανα....Ποια μαθήματα σου αρέσουν??? Μαθηματικά και χημεία??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JaneWin

Διάσημο μέλος

Η JaneWin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,240 μηνύματα.
τρελαινομαι για βιολογια!!!
αλλα και τα μαθηματικα με την χημεια καλα ειν...
αλλα η φυσικη ειν το χειροτερο μαθημα κατα την γνωμη μ!!!
τι σκεφτεσαι για μετα το λυκειο???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Marilia

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Marilia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 258 μηνύματα.
Λέω να ασχοληθώ με τα οικονομικά μιας και μου αρέσουν τα μαθηματικά αλλά ακόμη δεν έχω καταλήξει....Θα μου άρεσε πολύ και η ψυχολογία αλλά δυστυχώς ειναι μονο απο θεωρητική που την αποκλείω με χίλια λόγω των αρχαίων.....
Εσυ ιατρική??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JaneWin

Διάσημο μέλος

Η JaneWin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,240 μηνύματα.
ναι!!!
με τι μια ομως!!!!:P
η και με την εγκληματολογια αλλα αυτο απαιτει εξωτερικο και δεν πιτευω οτι εξαρταται απο καποια κατευθυνση...
πιστευω πως αμα αποφασισεις τελικα να ασχοληθεις με τα οικονομικα ειν καλυτερο να διαλεξεις την τεχνολογικη κατευθυνση που ειναι και πιο ευκολη....
εκτος αμα τρελαινεσαι για βιολογια και χημεια....:P:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Marilia

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Marilia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 258 μηνύματα.
Ολα της θετικής μου αρεσουν δεν μπορώ να πώ!!!!!! και η χημεία.......Οσο για το εξωτερικό είανι το καλύτερο να σπουδάσεις εκει μη το λες που ξέρεις αν το επιδιώξεις μπορει να τα καταφέρεις να σπουδασεις εκει....Εγώ μεχρι περισι ήθελα να ασχοληθώ με αυτους που ασχολούνται με πειραματα στα εγραστήρια για την ανακάληψη φαρμάκων και εμβολίων αλλά για τον ίδιο λόογ με το δικό σου το απέρριψα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JaneWin

Διάσημο μέλος

Η JaneWin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,240 μηνύματα.
ναι πραγματικα τι εξωτερικο ειναι η καλυτερη επιλογη που μπορει να κανει κανεις....
Εγώ μεχρι περισι ήθελα να ασχοληθώ με αυτους που ασχολούνται με πειραματα στα εγραστήρια για την ανακάληψη φαρμάκων και εμβολίων αλλά για τον ίδιο λόογ με το δικό σου το απέρριψα
ωραιο μου ακουγεται...:)
εγω μεχρι στιμης δεν εχω απορριψει τιποτα....:P:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Marilia

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Marilia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 258 μηνύματα.
Το καλύτερο κανεις...!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JaneWin

Διάσημο μέλος

Η JaneWin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,240 μηνύματα.
Το καλύτερο κανεις...!!!!!
μην το λες.....εχω σπασει το κεφαλι με την επιλογη κατευθυνσης....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

violence7

Νεοφερμένος

Ο violence7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 106 μηνύματα.
τυχερουλη εγω τι να πω ολο το καλοκαιρι θα πηξω στο διαβασμα....
να'ναι καλα τα φροντιστηρια.....τρομαρα τους..
τοσο πολυ ανησυχεις για την χημεια???:):):)

Οχι συγκεκριμενα για την χημεια. γενικα για τα μαθηματα που κινδυνευω ;p
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JaneWin

Διάσημο μέλος

Η JaneWin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,240 μηνύματα.
ααα εγω μονο για αλγευρα και φυσικη ανησυχω......=)παλι καλα....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MetalChest

Δραστήριο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 480 μηνύματα.
Παιδιά τα βασίλεια είναι sos; Γιατί είναι το μόνο απο την ύλη που μένει να διαβάσω αλλά είναι πάρα πολλά και ψιλοβαριέμαι..:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*Maria (^_^)*

Πολύ δραστήριο μέλος

Η *Maria (^_^)* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κομοτηνή (Ροδόπη). Έχει γράψει 1,601 μηνύματα.
Μήπως ξέρετε κανένα site, όπου μπορώ να βλέπω τα μαθήματα με τρόπο ώστε να μπορώ να τα μαθαίνω πιο εύκολα? Γιατί σε λίγες μέρες γράφουμε διαγώνισμα και επειδή μας έβαλε αρκετά χρειάζομαι μια μικρή βοήθεια...:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χαρά.

Διάσημο μέλος

Η Χαρά. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,981 μηνύματα.
Μήπως ξέρετε κανένα site, όπου μπορώ να βλέπω τα μαθήματα με τρόπο ώστε να μπορώ να τα μαθαίνω πιο εύκολα? Γιατί σε λίγες μέρες γράφουμε διαγώνισμα και επειδή μας έβαλε αρκετά χρειάζομαι μια μικρή βοήθεια...:redface:

Εψαξα λιγακι,αλλα δυστυχως δεν βρηκα κατι σχετικο μ'αυτο που ζητας.Παντως ,γενικα το βιβλιο ειναι αρκετα ευκολο(ειδικα σε συγκριση με την ιστορια της τριτης γυμνασιου)οποτε αμα κανεις κανα δυο καλες αναγνωσεις να καταλαβεις για τι πραγμα μιλαει και επειτα να μαθεις καλυτερα τα πιο τρανταχτα θα εισαι ενταξει νομιζω.Επισης,βιηθαει αρκετα να ριχνεις μια ματια στις πηγες ή στα σχολια που εχει στις εικονες και στο τελος του καθε μαθηματος εχει και μερικες ερωτησεις που ισως σου φανουν χρησιμες.Μπορεις,ομως για καθε μαθημα (ας πουμε παραδειγμα μινωικη κρητη) να κανεις μια συντομη αναζητηση ,να δεις τι γραφουν για το θεμα αυτο διαφορα site και να παρεις μια καλυτερη γευση.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*Maria (^_^)*

Πολύ δραστήριο μέλος

Η *Maria (^_^)* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κομοτηνή (Ροδόπη). Έχει γράψει 1,601 μηνύματα.
Εψαξα λιγακι,αλλα δυστυχως δεν βρηκα κατι σχετικο μ'αυτο που ζητας.Παντως ,γενικα το βιβλιο ειναι αρκετα ευκολο(ειδικα σε συγκριση με την ιστορια της τριτης γυμνασιου)οποτε αμα κανεις κανα δυο καλες αναγνωσεις να καταλαβεις για τι πραγμα μιλαει και επειτα να μαθεις καλυτερα τα πιο τρανταχτα θα εισαι ενταξει νομιζω.Επισης,βιηθαει αρκετα να ριχνεις μια ματια στις πηγες ή στα σχολια που εχει στις εικονες και στο τελος του καθε μαθηματος εχει και μερικες ερωτησεις που ισως σου φανουν χρησιμες.Μπορεις,ομως για καθε μαθημα (ας πουμε παραδειγμα μινωικη κρητη) να κανεις μια συντομη αναζητηση ,να δεις τι γραφουν για το θεμα αυτο διαφορα site και να παρεις μια καλυτερη γευση.

Όντως, οι πηγές βοηθάνε.. Σ'ευχαριστώ πολύ!! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ζαννα

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ζαννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 134 μηνύματα.
γραφω σε 5 μερες διαγωνισμα! μπορει να μου πει καποιος την μεθοδο πως διαβαζει κανεις ιστορια? δεν μαρεσει να κατσω να τα παπαγαλισω ολα...και δεν μπορω κιολας...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JaneWin

Διάσημο μέλος

Η JaneWin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,240 μηνύματα.
μπορει να μου πει καποιος την μεθοδο πως διαβαζει κανεις ιστορια?

Με σκονάκια :look:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ζαννα

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ζαννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 134 μηνύματα.
μπα...δεν πιανει :/
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blue_butterfly

Τιμώμενο Μέλος

Η Ριρίκα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 25,456 μηνύματα.
Ισως μπορει να σε βοηθησει η δικη μου μεθοδος:) Προσεχω την ωρα του μαθηματος και ετσι πιανω τα βασικα και στο σπιτι το ξαναδιαβαζω αλλες μια, δυο φορες και τα θυμαμαι ολα, βασικα και να μην προλαβω να διαβασω στο σπιτι μπορω να πω μαθημα:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

αδαμαντια52071

Πολύ δραστήριο μέλος

Η νυσταλέα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 1,935 μηνύματα.
:thumbup::studying::studying::studying::studying:
Ισως μπορει να σε βοηθησει η δικη μου μεθοδος:) Προσεχω την ωρα του μαθηματος και ετσι πιανω τα βασικα και στο σπιτι το ξαναδιαβαζω αλλες μια, δυο φορες και τα θυμαμαι ολα, βασικα και να μην προλαβω να διαβασω στο σπιτι μπορω να πω μαθημα:)

αυτη ακριβως ειναι και η μεθοδος η δικη μου..ειναι υπερβολικα ευκολα ετσι..πηγαινεις σπιτι σου και εχεις μαθει το μαθημα απλα και κατανοητα.

εμεις γραφουμε ιστορια την δευτερα ..και θα ηθελα να ρωτησω κατι για μια λεπτομερεια..ο αναξ και ο ηγεμονας ειναι τελικα το ιδιο προσωπο??οπως και οι λααγετες ειναι ιδιοι με τους ιερεις και τους επαγγελματιες στρατιωτες?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 5 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top