Γενικό - Βοήθεια/Απορίες στα Αγγλικά

Alexandra_4400

New member

Η Ale3a:* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' γυμνασίου . Έχει γράψει 15 μηνύματα.
:iagree::iagree::iagree::iagree::xixi::xixi::xixi::P:P:P:):):):bye::bye::bye::bye:

Dmzk

New member

Ο Dmzk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών , Φοιτητής και μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 190 μηνύματα.
Ισως πρεπει να γραψεις και το ονομα του βιβλιου γιατι δεν διδασκονται σε ολα τα σχολεια τα ιδια βιβλια αγγλικων..(νομιζω)

Alexandra_4400

New member

Η Ale3a:* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' γυμνασίου . Έχει γράψει 15 μηνύματα.
ΣΩΣΤΑ...
-----------------------------------------
ΤΟ ΒΙΒΛΙΟ ΛΕΓΕΤΕ WITHOUT BORDERS 2 student's book.

candygirl96

New member

Η candygirl96 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών και Μαθητής Α' λυκείου . Έχει γράψει 276 μηνύματα.
εγω θα ηθελα να σε βοηθησω,αλλα δεν εχουμε το ιδιο βιβλιο...λυπαμαι

aggel A4 forever

New member

Ο Αγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών και Μαθητής Β' γυμνασίου . Έχει γράψει 221 μηνύματα.
θα σε βοηθουσα εχουμε το ιδιο βιβλιο αλλα ειμαστε στην 9 ενοτητα

papas

New member

Ο papas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών . Έχει γράψει 1,784 μηνύματα.

ultimater

New member

Ο ultimater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Άβδηρα (Ξάνθη). Έχει γράψει 197 μηνύματα.
Κατα τη γνωμη μου τα αγγλικα του σχολειου ειναι απλα γελοια.:)

Νίκη28347

New member

Η Νίκη28347 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών και Μαθητής Α' γυμνασίου . Έχει γράψει 5 μηνύματα.
τα αγγλικα τ σχολειου ειναι πανευκολα...και εγω WITHOUT BORDERS 2 student's book εχω...

nasa

New member

Η Ελένη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών και Μαθητής Α' γυμνασίου . Έχει γράψει 53 μηνύματα.
Τι λέει η άσκηση?

ξαροπ

New member

Ο Ιάσων αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών , Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,471 μηνύματα.
Εγώ έχω το Literature Silver Edition :P.

Μια διευκρίνηση: τα βιβλία των αγγλικών δεν είναι ΟΕΒΔ, δηλαδή δεν είναι τα ίδια παντού. Οι πιθανότητες να έχουν κάποιοι από διαφορετικά σχολεία το ίδιο βιβλίο είναι 33,4% (θεωρητικά), γιατί υπάρχουν πολλά βιβλία για το ίδιο Level.

ilint_ntara

New member

Ο Κωνσταντίνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών , Μαθητής Β' γυμνασίου και μας γράφει απο Χαλκίδα (Εύβοια). Έχει γράψει 196 μηνύματα.
θα ήθελα να βοηθήσω, αλλά είμαστε πιο πίσω, και εμείς δεν κάνουμε ούτε listening ούτε writing...:(

Iliaso

New member

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 5,469 μηνύματα.
συμφωνώ με ξαροπ... ας πούμε εμείς κάνουμε το first steps for michigan ενώ άλλοι το without borders...(:sick:)

Νίκος22

New member

Ο Νίκος22 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 19 ετών , Φοιτητής και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 174 μηνύματα.
Παδια εκπεμπω σοσ.Επειδη σκέφτομαι να δωσω για lower Michigan ψαχνω βιβλια γραμματικης ,λεξιλογιου και practice tests.Οποιος γνωριζει κανα καλο βιβλίο θα μου ελυνε τα χερια.

...Αλεξάνδρα...

Well-known member

Η ...Αλεξάνδρα... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής . Έχει γράψει 190 μηνύματα.
Παδια εκπεμπω σοσ.Επειδη σκέφfτομαι να δωσω για lower Michigan ψαχνω βιβλια γραμματικης ,λεξιλογιου και practice tests.Οποιος γνωριζει κανα καλο βιβλίο θα μου ελυνε τα χερια.
Τα βιβλία της ελληνοαμερικανικής Ένωσης πιστεύω θα σε καλύψουν όσον αφορά την εξάσκηση και το λεξιλόγιο. Σχετικά με τη γραμματική εγώ είχα κάνει το grammarway 4 αν θυμάμαι καλά

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 60 μέρες:
  • Φορτώνει...