Τεχνολογία - Βοήθεια/Απορίες σε εργασίες στην Τεχνολογία

Βλαδιμηρος

Νεοφερμένος

Ο Βλαδιμηρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών και Μαθητής Α' γυμνασίου. Έχει γράψει 7 μηνύματα.
παιδια μιποσ μποριτε να με βοηθισετε πσαχνς εργασια για αεροστατο:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

christina.maria

Δραστήριο μέλος

Η Χριστινα-Μαρια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Β' γυμνασίου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 532 μηνύματα.
για πληροφοριες ή κατασκευη;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Βλαδιμηρος

Νεοφερμένος

Ο Βλαδιμηρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών και Μαθητής Α' γυμνασίου. Έχει γράψει 7 μηνύματα.
πληροφοριες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Fedde le Grand

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Fedde le Grand αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 1,586 μηνύματα.
Γκουγκλ ψάξε..Πάτα αερόστατο..Θα σου βγάζει 50 σελίδες++
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Fedde le Grand

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Fedde le Grand αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 1,586 μηνύματα.
Πφφφφφ..Έχω πάρει ήδη το θέμα μου!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_eleytheria___

Νεοφερμένος

Η _eleytheria___ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και Μαθητής Α' γυμνασίου. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Παιδιά μπορείτε να με βοηθήσετε?έχω μια "εργασια" στην τεχνολογία...σχετικά με την τηλεόραση...μπορείτε να μου προτείνετε κάποια sites???θα περιμένω απάντηση σας! Ευχαριστω πολύ!!!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Melania~

Περιβόητο μέλος

Η Insomnia ♥ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,354 μηνύματα.
Παιδιά μπορείτε να με βοηθήσετε?έχω μια "εργασια" στην τεχνολογία...σχετικά με την τηλεόραση...μπορείτε να μου προτείνετε κάποια sites???θα περιμένω απάντηση σας! Ευχαριστω πολύ!!!:)


Ίσως αυτό βοηθήσει:
https://el.wikipedia.org/wiki/Τηλεόραση....;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΑΓΝΗΓΙΩΡΓΟΣ

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ΑΓΝΗΓΙΩΡΓΟΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 828 μηνύματα.
Νομίζω πήρες αεροπλάνο.Από τη στιγμή που πήρες το αεροπλάνο και άνοιξες και ένα θέμα γιατί ρωτάς;Πρέπει να στρωθείς στη δουλειά.Οι ιδέες που σου δώσαμε δεν ήταν καλές;Εμείς πώς τα καταφέραμε;Δεν θα τα καταφέρεις αν μπαίνεις σε ένα φόρουμ και ρωτάς,έχεις σχεδόν 10 μέρες και πρέπει να κάνεις.Η γραπτή και ειδικά για το αεροπλάνο δεν είναι δύσκολη, απεναντίας.Ζήτα βοήθεια από γονείς η γνωστούς και στρώσου γιατί δεν σε βλέπω να παραδώσεις εργασία.Όλα αυτά δεν στα λέω επιθετικά απλά πρέπει να συνηδητοποιήσεις το χρόνο σου.10 9 8 7
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sakisxt95

Νεοφερμένος

Ο sakisxt95 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και Μαθητής Β' γυμνασίου. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Ξεροντας οτι κουράστικα αρκετά να ψάχνω αλλα προπάντως να κατασκευάσω ενα αεροπλανο με υλικά δικά μου και μετά να κανω την εργασία τεχνολογιας Α γυμνασιου,,,και θελοντας να κάνω ποιο ευκολη την εργασία των απανταχου φιλων μου (τώρα παω Β γυμνασίου) δίνω στην διάθεσή σας αυτον τον πληρη οδηγο (εργασίας & κατασκευης ) ΑΕροπλανου......

ΜΕ εκτιμηση και στο site που φιλοξηνη την εργασία αυτή..
το εμαιλ μου για τυχον απορειες
sakisxt95@gmail.com

Το λινκ ειναι:
https://rapidshare.com/files/339830011/AEROPLANO_ERGASIA_A_GYMNASIOY.zip.html

καλη εργασία
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

arsenia

Νεοφερμένος

Η αρσενια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και Μαθητής Α' γυμνασίου. Έχει γράψει 16 μηνύματα.
γεια σας,
μηπως ξερετε τι υλικα θελει ενα τηλεφωνο παλιο κατα καποιο τροπο!
δηλαδη αυτα που τα νουμερα ειναι σε ενα στρογγυλο και το γυριζεις
αν καταλαβατε την περιγραφη ειστε οι μελλοντικοι αινσταιν:):):):)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

christina.maria

Δραστήριο μέλος

Η Χριστινα-Μαρια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Β' γυμνασίου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 532 μηνύματα.
αα καταλαβα!!! Εχω δει πολλα τετοια... Θα μπορουσες να το κανεις με ξυλο και να το βαψεις μετα για να ειναι ομορφο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

arsenia

Νεοφερμένος

Η αρσενια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και Μαθητής Α' γυμνασίου. Έχει γράψει 16 μηνύματα.
ευχαριστω αλλα ο καθηγητης μου ειπε οτι ειναι δυσκολο και γι'αυτο πηρε φελιζολ .και μηπως εχετε καμια ιδεα για το πως θα κανω πανω στο στρογγυλο τα νουμερα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dreamy girl

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η dreamy girl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Βέλγιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 140 μηνύματα.
θα παρεις μια οδοντογλυφιδα κ θα χαραξεις πανω στο στρογγυλο φελιζολ μικρους κυκλους προς την εξω μερια γυρω-γυρω κ μεσα θα γραψεις τους αριθμους αλλα αν το κανεις με μαρκαδορο μπορει να ξεθωριαζει κ να μη φαινεται πολυ καλα μπορεις να τους γραψεις με στιλο η με ανεξιτηλο μαρκαδορο η να κοψεις κ να κολλησεις στρογγυλα μικρα κομματακια χαρτιου κ να γραψεις τους αριθμους στα χαρτακια
(φανταζομαι πως εχεις δει κ καταλαβες) :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Fedde le Grand

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Fedde le Grand αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 1,586 μηνύματα.
Δώσε και καμία ιδέα για το αεροπλάνο μου..Φαίνεσαι έμπειρη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dreamy girl

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η dreamy girl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Βέλγιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 140 μηνύματα.
μμμ,ισως θα μπορουσες να το κανεις απο κομματια χαρτοκουτου,λεπτου ευκαπτου ξυλου(ωστε να μπορει να κοπει ευκολα κ να χαραχτει) η απο λεπτο φελιζολ κ να τα κοψεις σε καποια σημεια για να κανεις εγκοπες κ να τα ενωσεις,δε μου 'ρχεται κατι αλλο :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

arsenia

Νεοφερμένος

Η αρσενια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και Μαθητής Α' γυμνασίου. Έχει γράψει 16 μηνύματα.
ευχαριστω καταλαβα :thanks:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

spyroskaftanis

Δραστήριο μέλος

Ο spyroskaftanis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 453 μηνύματα.
Silent_Killer δεν λεω οτι παω Α΄ταξη αν προσεξεσ στην παρενθεση λεω οτι παω β΄ταξη..

εννοεί στο προφίλ εκεί που εμφανίζει τις πληροφορίες για εσένα αριστερά από το σχόλιό σου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sakisxt95

Νεοφερμένος

Ο sakisxt95 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και Μαθητής Β' γυμνασίου. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Α? ναι δικαιο εχεισ αλλα ειμαι γραμμενος στο site απο περσι οποτε περσι πηγαινα πολυ σωστα Α΄ταξη....οκ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

drogba121

Νεοφερμένος

Ο drogba121 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών και Μαθητής Α' γυμνασίου. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
παιδια να ρωτησω κατι? εχω να κανω την εργασια τησ τεχνολογιασ, ομωσ δεν μπορω να βρω πληροφοριεσ για το πωσ λειτουργει το πλοιο. μηπωσ θα μπορουσατε να μου προτεινετε καποια πηγη??? την τεταρτη πρεπει να την παραδωσω...:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top