Τεχνολογία - Βοήθεια/Απορίες σε εργασίες στην Τεχνολογία

antonakis

Νεοφερμένος

Ο antonakis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών και Μαθητής Α' γυμνασίου. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Ρε παιδιά έχω εργασία για τ ραδιόφωνο κ δν έχω ιδέα πως ν τν κάνω...ΒΟΗΘΕΙΑΑΑΑ....:jumpy::jumpy::jumpy::jumpy::jumpy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mapa

Νεοφερμένος

Ο mapa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών και Μαθητής Α' γυμνασίου. Έχει γράψει 66 μηνύματα.
https://el.wikipedia.org/wiki/Ραδιόφωνο πιστεύω πώς θα σε βοηθήσει!!!:no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mapa

Νεοφερμένος

Ο mapa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών και Μαθητής Α' γυμνασίου. Έχει γράψει 66 μηνύματα.
εγώ κάνω μια γέφυρα αλλά εμείς ούτε που το ακουμπάμε το βιβλίο μας δίνει ο δάσκαλος ασκήσεις και τις βρίσκουμε και τις γράφουμε!!!;)
-----------------------------------------
Μάγκα πιστεύω οτι αυτή η ιστοσελίδα θα σε βοηθήσει https://el.wikipedia.org/wiki/Ηλεκτρονικός_υπολογιστής
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αντώνης κουτς

Νεοφερμένος

Ο Αντώνης κουτς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών και Μαθητής Α' γυμνασίου. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
εγω εχω επιλεξει τον υλεκτρικο υπολογιστη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dk13

Δραστήριο μέλος

Ο dk13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Βριλήσσια (Αττική). Έχει γράψει 508 μηνύματα.

ΑΓΝΗΓΙΩΡΓΟΣ

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ΑΓΝΗΓΙΩΡΓΟΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 828 μηνύματα.

dk13

Δραστήριο μέλος

Ο dk13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Βριλήσσια (Αττική). Έχει γράψει 508 μηνύματα.
καλα αυτο ξερω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Stavros Kostidis

Νεοφερμένος

Ο $t@vR!k@$ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών και Μαθητής Α' γυμνασίου. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
ρε μπορει κανεις να βρει πληροφοριες για μεταφορες και επικοινωνιες?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mapa

Νεοφερμένος

Ο mapa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών και Μαθητής Α' γυμνασίου. Έχει γράψει 66 μηνύματα.
γενικά ή θέλεις κάτι σιγκεκριμάνο;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SokratisA1

Νεοφερμένος

Ο SokratisA1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών και Μαθητής Α' γυμνασίου. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Πως μπορω να δω την εργασια σου;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mapa

Νεοφερμένος

Ο mapa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών και Μαθητής Α' γυμνασίου. Έχει γράψει 66 μηνύματα.
όποιος ψάχνει βρίσκει και αμα θέλεις να σε βοηθήσουμε ευχαρίστος!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NiKoS WSN

Νεοφερμένος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Κηφισιά (Αττική). Έχει γράψει 39 μηνύματα.
κοιτάξτε έχω ένα μπλόγκ στο οποίο θα αναρτήσω τα χριστούγεννα την θεωριτική μεριά όλων των ομάδων στην τεχνολογία της Α' γυμνασίου ( μηχανές & εργαλεία , μεταφορές & επικοινωνία , ενέργεια &ι σχύς και γεωργική τεχνολογία). όταν τις ποστάρω θα σας ενημερώσω.

ΥΓ. παρακαλώ επειδή οι εργασιές που θα δώσω είναι φίλων μου και δικιές μου παρακαλώ μην γίνει τελείως αντιγραφή...


το μπλογκ μου είναι το www.toeksipnofistiki.blogspot.com
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nefelo0bini

Νεοφερμένος

Η nefelo0bini αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και Μαθητής Α' γυμνασίου. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
την παρασκευη παραδιδουμε εργασια τεχνολοιας για το πλοιο εναν χρονολογικο πινακα ο οποιος πρεπει να αναφερει ετος και γεγονος ( αν ειναι ευκολο μια εικονα για το καθε γεγονος ) :'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mapa

Νεοφερμένος

Ο mapa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών και Μαθητής Α' γυμνασίου. Έχει γράψει 66 μηνύματα.
https://el.wikipedia.org/wiki/Πλοία ελπίζω να σε βοηθήσει!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

EYOULA

Νεοφερμένος

Η EYOULA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και Μαθητής Α' γυμνασίου. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
Τι εννοείς;
OK. Το Βρήκα μπαίνοντας σε διάφορες ιστοσελίδες στο google και έτσι το πέτυχα και πήρα 20 στο μάθημα της Τεχνολογίας.:bye:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vagialena

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Βαγιαλένα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 168 μηνύματα.
Παιδιά ζητάω ιδέες για την τελική εργασία της Τεχνολογίας. Το ξέρω ότι είναι νωρίς, αλλά σήμερα μας έδωσε τα θέματα και δεν ξέρω τι να διαλέξω! Καμιά ιδέα???
-----------------------------------------
Παιδιά μαζεύω ιδέες για την τελική εργασία της τεχνολογίας. Είναι λίγο νωρίς αλλά αύριο πρέπει να ανακοινώσουμε τις τελικές επιλογές μας! Καμιά βοήθεια???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vagialena

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Βαγιαλένα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 168 μηνύματα.
Δίνετε ιδέες για την τελική εργασία? Για το πρώτο τρίμηνο έκανα το dna και βγήκε τέλειο(έπλεξα την έλικα με σκοινιά σκουμπιντου)! Αλλά για να μην ξανακάνω το ίδιο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mapa

Νεοφερμένος

Ο mapa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών και Μαθητής Α' γυμνασίου. Έχει γράψει 66 μηνύματα.
θες να σου πούμε την γνώμη μας τι να φτιάξεις;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vagialena

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Βαγιαλένα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 168 μηνύματα.
Ακριβώς! Για την ακρίβεια δεν με ξετρέλανε ιδιαλιτερα και κάποιο θέμα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

christina.maria

Δραστήριο μέλος

Η Χριστινα-Μαρια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Β' γυμνασίου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 532 μηνύματα.
Εσυ δεν εχεις καποια προτιμιση; Εγω θα φτιαξω ρολοι με κουκο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top