Τεχνολογία - Βοήθεια/Απορίες σε εργασίες στην Τεχνολογία

manolis1097

Νεοφερμένος

Ο manolis1097 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών και Μαθητής Α' γυμνασίου. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Παιδιά μπορείτε να με βοηθήσετε?Εχω μια εργασία της τεχνολογίας και δεν ξερω τι να κατασκευάσω.Το θέμα είναι μεταφορές-επικοινωνίες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dj Spike

Νεοφερμένος

Ο Dj Spike αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Εργασία- Η εξέλιξη του σιδήρου από τότε που το χρησιομοποίησε ο άνθρωπος μέχρι σήμερα


Πρέπει να κάνω αυτήν την εργασία για τον αδερφό μου που πάει Α' Γυμνασίου αλλά δεν έχω βρει τπτ..Καμιά ιδέα ???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pure_Seduction

Επιφανές μέλος

Ο Pure_Seduction αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,834 μηνύματα.
Εργασία- Η εξέλιξη του σιδήρου από τότε που το χρησιομοποίησε ο άνθρωπος μέχρι σήμερα


Πρέπει να κάνω αυτήν την εργασία για τον αδερφό μου που πάει Α' Γυμνασίου αλλά δεν έχω βρει τπτ..Καμιά ιδέα ???
https://el.wikipedia.org/wiki/Εποχή_του_Σιδήρου
-----------------------------------------
Παιδιά μπορείτε να με βοηθήσετε?Εχω μια εργασία της τεχνολογίας και δεν ξερω τι να κατασκευάσω.Το θέμα είναι μεταφορές-επικοινωνίες
να το κατασκευασεις πρεπει ή να βρεις πληροφοριες γι αυτο?


αν ειναι να το κατασκευασεις πρεπει να σκεφτεις κατι ευκολο ωστε να μην σε δυσκολεψει η κατασκευη του
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xarmpampis

Νεοφερμένος

Ο xarmpampis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών και Μαθητής Α' γυμνασίου. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Γειά σας.
Παιδιά σας δίνω την εργασία που έκανα με θέμα "ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΟΣ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΗΣ".


Μόνα για να την συμβουλευτείτε, ΟΧΙ ΑΝΤΙΓΡΑΦΗ!!!!!!!!!!!!!


καλησπερα
θα ηθελα να διαβασω την εργασια σου για να μπορεσω να ολοκληρωσω και εγω την δικη μου!
Ευχαριστω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Απαγορευεται η διακινηση ετοιμων εργασιων:bye:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Fedde le Grand

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Fedde le Grand αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 1,586 μηνύματα.
Λοιπόν εγώ είμαι ανάμεσα σε αεροπλάνο και ανεμόμυλο..Τι από τα δύο;;;Θέλει μπόλικη δουλειά:(Ευτυχώς που θα πηγαίνουμε και θα μας τα εξηγεί η καθηγήτρια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Silent_Killer

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Σαλαμίνα (Αττική). Έχει γράψει 1,641 μηνύματα.
ανεμόμυλο ρε!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alexl1996

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Alexl1996 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,803 μηνύματα.
Ο ανεμομυλος ειναι ευκολοτερος, αλλα πιο ενδιαφερον κατα τη γνωμη μου ειναι το αεροπλανο...Διαλεξε και παρε!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

efipan27

Νεοφερμένος

Η Έφη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 9 μηνύματα.
Εγώ λέω να φτιάξω τηλέφωνο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Fedde le Grand

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Fedde le Grand αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 1,586 μηνύματα.
Μπορεί ο ανεμόμυλος να είναι πιο εύκολος αλλά το αεροπλάνο είναι πολύ πιο ωραίο.Και μόλις το τελειώσεις θα λες ''Πω ρε φίλε τι έφτιαξα'':)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alexl1996

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Alexl1996 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,803 μηνύματα.
Μπορεί ο ανεμόμυλος να είναι πιο εύκολος αλλά το αεροπλάνο είναι πολύ πιο ωραίο.Και μόλις το τελειώσεις θα λες ''Πω ρε φίλε τι έφτιαξα'':)
:iagree::iagree::iagree::iagree: Ειναι πολυ πιο ωραιο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

3leni

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ελένη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Συκιές (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 254 μηνύματα.
εγω ειχα κανει υπολογιστη στην πρωτη γυμνασιου..αναμνησεις..:'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Fedde le Grand

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Fedde le Grand αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 1,586 μηνύματα.
Δύσκολος;;Μπορεί και Υπολογιστή να κάνω αλλά θέλει σίγουρα πολύ δουλειά Συκαιώτισσα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maraki stivakta

Νεοφερμένος

Η maraki stivakta αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και Μαθητής Α' γυμνασίου. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
παιδια αυριο πρεπει να παραδωσω την εργασια μεταφορες-επικοινωνιες και δεν βρισκω τπτ,βοηθηστε με.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Fedde le Grand

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Fedde le Grand αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 1,586 μηνύματα.
Ψάξε στο Διαδίκτυο και βρες μόνη σου.Όλο και κάτι θα'χει
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vagelispag

Νεοφερμένος

Ο vagelispag αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών και Μαθητής Α' γυμνασίου. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Παιδια καλησπερα, μηπως γνωριζει καποιος ποια ειναι η θεμελιωδης λειτουργικη μοναδα των εμβιων οντων ; ποσα ειδη υπαρχουν και απο τι αποτελειται το καθενα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

3leni

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ελένη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Συκιές (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 254 μηνύματα.
Δύσκολος;;Μπορεί και Υπολογιστή να κάνω αλλά θέλει σίγουρα πολύ δουλειά Συκαιώτισσα

ε η κατασκευη ηταν λιγο δυσκολη αλλα τπτ φοβερο..παιρνεις ενα υλικο που δε θυμαμαι πως λεγεται,το πληκτρολογιο ειναι πανευκολο,κ το ποντικι,κ η οθονη σχετικα ευκολη..κ απο πληροφοριες,ε δε το συζηταω..εχεις παρα πολλα να βρεις...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mikroulini

Νεοφερμένος

Η Mikroulini αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και Μαθητής Α' γυμνασίου. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
Μου έδωσαν ως ατομικό έργο το πηγάδι.Μήπως ξέρετε από που μπορώ να βρώ μερικές εικόνες και πληροφοριές για το πηγάδι; :):):)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mikroulini

Νεοφερμένος

Η Mikroulini αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και Μαθητής Α' γυμνασίου. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
Παιδιά εγώ έχω να κάνω το πηγάδι.Μήπως μπορείτε να με βοηθήσετε να βρώ εικόνες και πληροφορίες; Αν μπορείτε σας παρακαλώ απαντήστε μου.Είναι ερκετά επείγον...:no1::no1::no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Fedde le Grand

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Fedde le Grand αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 1,586 μηνύματα.
Άντε πάλι..Δεν χρειάζεσαι βοήθεια από εμάς..Σε κάθε μάθημα που θα πηγαίνετε θα σας βοηθάει και θα σας λύνει ΟΛΕΣ τις απορίες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top