Βλέπω τον θάνατό σου 5 (The final Destination 5 )

Σπυρακος (^^)

Περιβόητο μέλος

Ο Σπυρακος (^^) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,414 μηνύματα.
πω ρε λέω όλο να πάω να το δω αλλά τίποτα...
Να πας:shifty: Αλλα με παρεα γιατι αλλιως δεν αξιζει:popcorn::hug::yahoo:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 292010

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Δεν τα έχω δει τα άλλα 4 αλλά νομίζω δεν χρειάζεται! Τι πατατάτα ήταν αυτή! Έριξα πού γέλιο :PPP Τύπου Scary Movie μου έκανε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Itach1

Διάσημο μέλος

Ο Τζουτζουμπρούτζος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,350 μηνύματα.
Πολυ μεγαλη βλακεια η ταινια δεν αξιζει να την δεις, ο μονος καλος θανατος ηταν αυτο με το λειζερ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bost

Νεοφερμένος

Ο X αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 58 μηνύματα.
ειδα και εγω την ταινια πριν μερικες μερες σε 3d.
Υπερ:Ωραια εφε στις σκηνες των θανατων και τελος που δεν το περιμενεις
Κατα:Τιποτα καινουριο σε σχεση με τις προηγουμενες 4 ταινιες,γραμμικη πλοκη και αρκετα προφανες εκτος του τελους
Αξιζει να το δει καποιος μονο αν ειναι φαν των προηγουμενων 4 ταινιων και γουσταρει να σκασει 12 ευρω για 3d
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dannaros

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο daniel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής του τμήματος Ιατρικής Κρήτης (Ηράκλειο) και μας γράφει απο Αγία Παρασκευή (Αττική). Έχει γράψει 1,391 μηνύματα.
2 λογάκια: Όπου και αν τρέξεις, όπου κι αν κρυφτείς… τον Θάνατο δε μπορείς να εξαπατήσεις. Ή μπορείς;
δεν μπορείς, αυτό μου δίδαξαν τα προηγούμενα 4... ακόμα και αυτή που μπήκε στην απομόνωση, μόλις βγήκε τον έφαγε από τον ... δεν θυμάμαι από που :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

koaxis7

Νεοφερμένος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Ηλεκτρολόγων Μηχανικών & Μηχανικών Υπολογιστών Θράκης (Ξάνθη) και μας γράφει απο Ξάνθη (Ξάνθη). Έχει γράψει 108 μηνύματα.
Ναι κι εγω το ειδα προχτες σε 3D και αξιζε. Ειχε και μερικες αστειες σκηνες με χιουμορ:hehe:.
Γενικα ειχα παει με ενα πολυ αστειο παιδι οποτε περασε ευχαριστα η ωρα:D

ΥΓ: Για οποιον την ειδε: Την επομενη ειχα παει οδοντιατρο και οπως ημουνα στην καρεκλα στο ιατρειο ακουγοτανε απο το ραδιοφωνο το Dust in the Wind!!!:jumpy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

grotesque_mask

Πολύ δραστήριο μέλος

Η in bianco e nero αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,193 μηνύματα.
ΥΓ: Για οποιον την ειδε: Την επομενη ειχα παει οδοντιατρο και οπως ημουνα στην καρεκλα στο ιατρειο ακουγοτανε απο το ραδιοφωνο το Dust in the Wind!!!:jumpy:
ήρθε το τέλος σου. :shifty::shifty:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σπυρακος (^^)

Περιβόητο μέλος

Ο Σπυρακος (^^) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,414 μηνύματα.
Ναι κι εγω το ειδα προχτες σε 3D και αξιζε. Ειχε και μερικες αστειες σκηνες με χιουμορ:hehe:.
Γενικα ειχα παει με ενα πολυ αστειο παιδι οποτε περασε ευχαριστα η ωρα:D

ΥΓ: Για οποιον την ειδε: Την επομενη ειχα παει οδοντιατρο και οπως ημουνα στην καρεκλα στο ιατρειο ακουγοτανε απο το ραδιοφωνο το Dust in the Wind!!!:jumpy:
:eek::eek::eek::eek::eek: Ο θεε μ !!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Φώτης09

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Φώτης09 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 1,161 μηνύματα.
το πρωτο βλεπω το θανατο σου...ηταν WOW! μου αρεσε παρα πολυ....ειχα παθει την πλακα μου...ηταν και κουκλι ο πρωταγωνιστης...δεν ηξερες και πως τελειωνει...ηταν τελειο....το δευτερο...ετσι και ετσι...το τριτο και μετα ξενερωμα αρχησα να μετραω τα λεπτα μεχρι να τελειωσει αντριστροφα...τωρα τι θα γινει? καποιος θα βλεπει τον θανατο των αλλων...αυτοι δεν θα τον πιστευουν...μετα θα πεθαινουν και στο φιναλε θα ζησει ο πρωταγωνιστης με το αμορε του...ή τουλαχιστον ετσι νομιζουμε γιατι αποτομα θα αφησουν να εννοηθει οτι πεθαναν και αυτοι μετα απο κανα χρονο που καλα ο χαρος τους ξεχασε...! το μεγαλυτερο ξενερωμα ηταν στο βλεπω το θανατο σου το 4 στην τελευταια σκηνη που ειδαμε κατι σκελετους αντι να δουμε κανονικα θανατο...δεν ειμαι μαζοχα αλλα τι μας περασαν μωρα;;; και μας εδειξαν x-rays? αυτο δεν νομιζω να παω σινεμα...μπορει οταν βγει σε dvd και βαριεμαι να ριξω μια μια ματια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dannaros

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο daniel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής του τμήματος Ιατρικής Κρήτης (Ηράκλειο) και μας γράφει απο Αγία Παρασκευή (Αττική). Έχει γράψει 1,391 μηνύματα.
το πρωτο βλεπω το θανατο σου...ηταν WOW! μου αρεσε παρα πολυ....ειχα παθει την πλακα μου...ηταν και κουκλι ο πρωταγωνιστης...δεν ηξερες και πως τελειωνει...ηταν τελειο....το δευτερο...ετσι και ετσι...το τριτο και μετα ξενερωμα αρχησα να μετραω τα λεπτα μεχρι να τελειωσει αντριστροφα...τωρα τι θα γινει? καποιος θα βλεπει τον θανατο των αλλων...αυτοι δεν θα τον πιστευουν...μετα θα πεθαινουν και στο φιναλε θα ζησει ο πρωταγωνιστης με το αμορε του...ή τουλαχιστον ετσι νομιζουμε γιατι αποτομα θα αφησουν να εννοηθει οτι πεθαναν και αυτοι μετα απο κανα χρονο που καλα ο χαρος τους ξεχασε...! το μεγαλυτερο ξενερωμα ηταν στο βλεπω το θανατο σου το 4 στην τελευταια σκηνη που ειδαμε κατι σκελετους αντι να δουμε κανονικα θανατο...δεν ειμαι μαζοχα αλλα τι μας περασαν μωρα;;; και μας εδειξαν x-rays? αυτο δεν νομιζω να παω σινεμα...μπορει οταν βγει σε dvd και βαριεμαι να ριξω μια μια ματια.
μπορείς να το κατεβάσεις κιόλας... στο 1ο δεν ήξερες τι θα γίνει. στα υπόλοιπα ξέρεις. όλοι πεθαίνουν. πιο το νόημα δηλαδή? θα ήταν πιο ωραίο άμα υπήρχαν κόλπα να γλυτώσεις παντελώς.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chris_Kon

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Chris_Kon αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Σπάρτη (Λακωνία). Έχει γράψει 132 μηνύματα.
Μάπα το εργάκι... Πολύ fake και σε κάποια σημεία βαρετή... Μόνο το τέλος ήταν καλό...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

antwwwnis

Διάσημο μέλος

Ο Αντωωωνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 2,939 μηνύματα.
Εντάξει βρε παιδιά. Ξέραμε τι θα βλέπαμε πριν πάμε να το δούμε. Ανθρώπινους οικτρούς πρωτότυπους θανάτους, μηδενική υπόθεση και αμερικάνικα εφέ.
Από αυτήν την άποψη μένουμε όλοι ευχαριστημένοι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top