Βιοπληροφορική ή τεχνολογία τροφίμων;

chasepaul

Νεοφερμένος

Η chasepaul αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθήτρια Α' λυκείου. Έχει γράψει 45 μηνύματα.
αν κάποιος έχει μία άποψη θα το εκτιμούσα πολύ να μου την έγραφε.
 

Mewmaw

Νεοφερμένος

Η Mewmaw αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Χημείας Κρήτης. Έχει γράψει 20 μηνύματα.
αν κάποιος έχει μία άποψη θα το εκτιμούσα πολύ να μου την έγραφε.
Αν λέγοντας βιοπληροφορική εννοείς τους μηχανικούς βιοϊατρικής θα σου πρότεινα να πας εκεί. Αν και δεν έχω φοιτήσει, έχω ψάξει το τμήμα ιδιαίτερα γιατί μου είχε κινήσει το ενδιαφέρον. Το καλό σε αυτό το τμήμα είναι ότι βγαίνεις μηχανικός (και είναι γνωστό ότι υπάρχει ζήτηση για μηχανικούς στην αγορά εργασίας) απλά με μια παραπάνω ειδίκευση στα ιατρικά συστήματα. Ειδικά για κάποιον που σκοπεύει να βγει εξωτερικό η σχολή είναι διαμάντι.
Φυσικά αυτή είναι η προσωπική μου άποψη και να αποφασίσεις με βάση τις δικές σου επιθυμίες και βλέψεις
 

Μαριαννα20

Νεοφερμένος

Η Μαριαννα20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 19 ετών. Έχει γράψει 17 μηνύματα.
Καλησπέρα, έχετε άποψη για μηχανικός Βιοϊατρικής ή βιοτεχνολογία (από το γεωπονικό Αθήνας); Έχω ακούσει οτι και τα δύο έχουν μέλλον όμως το πρώτο είναι καλά αμοιβωμενο, το δεύτερο όχι και τόσο..
 

chasepaul

Νεοφερμένος

Η chasepaul αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθήτρια Α' λυκείου. Έχει γράψει 45 μηνύματα.
Καλησπέρα, έχετε άποψη για μηχανικός Βιοϊατρικής ή βιοτεχνολογία (από το γεωπονικό Αθήνας); Έχω ακούσει οτι και τα δύο έχουν μέλλον όμως το πρώτο είναι καλά αμοιβωμενο, το δεύτερο όχι και τόσο..
Για πληροφορικη με εφαρμογες στην βιοϊατρική
 

mvas

Νεοφερμένος

Ο mvas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 43 ετών και Γονιός Μαθητή. Έχει γράψει 15 μηνύματα.
Αν έχω καταλάβει καλά, το τροφίμων είναι για όσους αγαπάνε τη χημεία, ενώ το άλλο είναι πιο τεχνολογικό/πληροφορική.
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top