Βιολογικό Θεσσαλονίκης ή Βιολογικό Πάτρας;

guest18

Νεοφερμένος

Ο guest18 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 21 ετών. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Θα μπορούσε κάποιος, αν γνωρίζει, να μου πεί ποιό τμήμα είναι καλύτερο το βιολογικό της Θεσσαλονίκης (ΑΠΘ) ή βιολογικό Πάτρας σε προπτυχιακές σπουδές; και γιατί; (με βάση το επίπεδο σπουδών,την διεθνή αναγνωρισιμότητα,τους καθηγητές κ.α.)
 

Wrong

Δραστήριο μέλος

Η αβάπτιστη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Υποψήφιος διδάκτορας. Έχει γράψει 439 μηνύματα.
Θα μπορούσε κάποιος, αν γνωρίζει, να μου πεί ποιό τμήμα είναι καλύτερο το βιολογικό της Θεσσαλονίκης (ΑΠΘ) ή βιολογικό Πάτρας σε προπτυχιακές σπουδές; και γιατί; (με βάση το επίπεδο σπουδών,την διεθνή αναγνωρισιμότητα,τους καθηγητές κ.α.)

Γεια σου! Καλύτερα να σου απαντήσει κάποιο άτομο που να σπουδάζει βιολογία. Εγώ έχω να πω, ότι με παραδείγματα δύο φίλ@ μου, που σπούδαζαν αντίστοιχα σ' αυτά τα δύο τμήματα, σχημάτισα καλή εικόνα και για τα δύο. Αυτά τα δύο άτομα και εργασίες έκαναν και πρακτικές έκαναν και Erasmus πήγανε, όλα τα έκαναν και έγιναν και δεκτά σε καλά μεταπτυχιακά αμφότερ@. Από εκεί και πέρα, λεπτομέρειες δεν ξέρω, καλύτερα να σου απαντήσει κάποιο άτομο που να γνωρίζει καλύτερα από εμένα.:)
 

guest18

Νεοφερμένος

Ο guest18 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 21 ετών. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
wrong ευχαριστώ πολύ για την απάντηση σου
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top