Βιολογία - τι συνδέει τον εγκέφαλο με τον νωτιαίο μυελό

Mariaathens

Νεοφερμένος

Η Mariaathens αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 19 ετών. Έχει γράψει 66 μηνύματα.
Γεια σας παιδια... πρεπει να κανω αυτον τον χαρτη εννοιων, αλλα πραγματικα εχω μπερδευτει... στο Ε τι πρεπει να βαλω;; Αν καποιος ξερει παρακαλω να μου πει!😁
IMG-91c14cdda91d766aac1469c53e78a1fe-V.jpg
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,561 μηνύματα.
Το εγκεφαλο με τον νωτιαιο μυελο τον συνδεει το στελεχος το εγκεφαλου και ιδιαιτερα το κατω μερος αυτου που λεγεται προμηκης μυελος.
 

eukleidhs1821

Διάσημο μέλος

Ο eukleidhs1821 αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Ιατρικής Ιωαννίνων (Ιωάννινα) και μας γράφει απο Καινούργιο (Ηράκλειο). Έχει γράψει 3,669 μηνύματα.

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,561 μηνύματα.
ιατρικη σπουδαζεις φιλε και το ξερεις?
Οχι δεν σπουδαζω ιατρικη , καποτε ειθελα, μετα μου περασε, γιατι καταλαβα οτι δεν εχω τα ιδιαιτερα χαρακτηριστικα που απαιτούνται, και μου περασε. Απλα την καταλαβαινω ,οτι καταλαβαινω.
 
Τελευταία επεξεργασία:

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top