Βιντεοπαιχνίδια

Shadowfax

Διάσημο μέλος

Ο Shadowfax αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 3,622 μηνύματα.
Δε θα παίζετε αλλά του χρόνου τέτοια εποχή ΘΑ ΛΙΩΣΕΤΕ. Η αίσθηση είναι μοναδική ρε, πώς να το πω, έτσι σε γεμίζει σε ανανεώνει. Θα το δεις κι εσύ θα δεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vassilis498

Διακεκριμένο μέλος

Ο vassilis498 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 7,079 μηνύματα.
η αλήθεια είναι και εγώ πέρσι τέτοια εποχή δεν είχα όρεξη για τίποτα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
Αυτό ακριβώς. Δεν έχεις όρεξη.

Αισθάνομαι ότι θα πρέπει να διαβάζω (αν και καλοκαίρι) και γενικά απλά δεν μπορείς να παίξεις ήρεμος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Shadowfax

Διάσημο μέλος

Ο Shadowfax αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 3,622 μηνύματα.
28/7 τελείωσα με το platinum του Final Fantasy. Μετά λίγες μέρες πήρε ο μαθηματικός μου και μου είπε ότι ξεκινούσαμε μαθήματα 2/8. Δεν ξανάπιασα το μοχλό μέχρι το τέλος. Ignorance is bliss. :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
Yes, it is...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

spakon

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ευκαρπία (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 147 μηνύματα.
Ας πω και γω τη γνώμη μου... Εγώ πιστεύω πως τα καλύτερα FPS (First Person Shooter) βιντεοπαιχνίδια που υπάρχουν είναι η σειρά παιχνιδιών Call of Duty (COD) [COD,COD2, COD United Offensive, COD4 Modern Warfare, COD5 World at War, COD Modern Warfare 2 (και έπεται συνέχεια!) , με το καθένα να είναι καλύτερο από το προηγούμενό του]. Ξεπερνάν κατά πολύ όλα τα όμοιά τους παιχνίδια.
Επίσης η σειρά Assasin's Creed είναι επίσης επική και απόλυτα "πορωτική".
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Shadowfax

Διάσημο μέλος

Ο Shadowfax αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 3,622 μηνύματα.
Σίγουρα; :confused: Δες τι έρχεται...



Για τα AC όντως αλλά δε μπορώ να σταματήσω να φαντάζομαι πόσο καλύτερη θα ήταν η σειρά αν το development δεν το 'χε η Ubisoft. :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gaspar

Περιβόητο μέλος

Ο Gaspar αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,101 μηνύματα.
τα battlefield προσφέρουν κάτι που τα ξεχώρησε! ελεθερία κινήσεων. μπορείς να πάρεις ελικόπτερα πλεούμενα τάνκ κτλ. θυμάμαι που πήγαιναμε παρέα 7 άτομα στα νετ και το λιώναμε (battlefield 1942, 2)
το cod απο την άλλη έχει περισότερη δράση και αίσθηση της μάχης!

το battlefield 3 φαίνεται να συνδιάζει και τα 2!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dante ravenclaw

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο dante ravenclaw αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 241 μηνύματα.
https://www.youtube.com/watch?v=mKhEMqVdZoY&feature=related παιδιά δείτε αυτό.Απλά τέλειο:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bemanos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μοριακός Αρχιτέκτονας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Διδακτορικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,879 μηνύματα.
απο θεμα ρεαλισμου η σειρα Cod ειναι πολυ χειροτερη απο τα Battlefield. Κατα την γνωμη μου το καλυτερο εφ πι ες για την ωρα ειναι το Battlefield bad company 2. Μεχρι και bullet drop του εχουν βαλει. Αλλα λογικα θα το ξεπερασει το μπατλφιλντ 3
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kossal

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 862 μηνύματα.
11/11/11 Η μέρα που η κοινωνική μου ζωή θα πάει καλιά της :lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

qwertyuiop

Διάσημο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Διδακτορικός και μας γράφει απο Φιλοθέη (Αττική). Έχει γράψει 2,880 μηνύματα.
Αμάν με τα ace combat. Όλα ίδια και βαρετά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

spakon

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ευκαρπία (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 147 μηνύματα.
Χμ καλό φαίνεται. Οφείλω να ομολογήσω πως ίσως αποτελεί έκπληξη το Battlefield 3 σε σχέση με το απογοητευτικό Battlefield 2 (κυρίως σε γραφικά, gameplay και σε "νοημοσύνη" των στρατιωτών;)). Ωστόσο το COD κατείχε τα ηνία από την αρχή ( αφού εκτόπισε σχεδόν άμεσα το Medal of Honor ). Ίσως απλά προσπαθούν να το αντιγράψουν. Εγώ περιμένω ανυπόμονος το Modern Warfare 3.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gaspar

Περιβόητο μέλος

Ο Gaspar αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,101 μηνύματα.
χρειάζετε και ο κατάλληλος εξοπλισμός!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bemanos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μοριακός Αρχιτέκτονας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Διδακτορικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,879 μηνύματα.
btw το βιντεο με το ace compat που ποσταρατε ειναι fake
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Shadowfax

Διάσημο μέλος

Ο Shadowfax αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 3,622 μηνύματα.
11/11/11 Η μέρα που η κοινωνική μου ζωή θα πάει καλιά της :lol:

Words of wisdom have just been spoken. So tru-- wait, ποια κοινωνική ζωή; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gregory nub

Διάσημο μέλος

Ο gregory nub αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,619 μηνύματα.
εγω περιμενω το starhawk :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Shadowfax

Διάσημο μέλος

Ο Shadowfax αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 3,622 μηνύματα.
Τελικά δεν πάμε για platinum στο inFamous. Κρίμα γιατί είχα φτάσει 87% στο good campaign αλλά παίχτηκε μαλακία και χάθηκε το save του evil campaign (overwrite dammit). Μετά βέβαια έπεσα πάνω σε κάτι τέτοιο και σταμάτησε να μ' ενοχλεί :P. Πάω να συνεχίσω LBP τώρα και να μάθω λιγάκι τα creation tools που έχει για να αρχίσω τα πειράματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
Το LittleBigPlanet είναι καλό αλλά προσωπικά πιστεύω πως έχει μικροπροβλήματα στο χειρισμό. Αλλά το παιχνίδι είναι καλό! Παίζουν τα αδέρφια μου και ότι δεν μπορούν τους βοηθάω (σχεδόν τα πάντα εγώ τα πέρασα). Αλλά δύσκολα γίνεται platinum, μερικές πίστες θέλουν έως και 4εις παίχτες...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Shadowfax

Διάσημο μέλος

Ο Shadowfax αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 3,622 μηνύματα.
Δεν έχω δει τα τα trophies του αλλά τι turnoff που είναι κάτι τέτοια... Βάρα όσο θες στο single ρε, βάλε με να παίζω ασταμάτητα 50 ώρες για ένα bronze αλλά ΜΗ μου τη σπας με αυτά τα fail online/co-op trophies. Στο burnout μου λείπει 1 που θέλει κάμερα. :verymad:

Αλλά εντάξει σου είπα, βλέπεις τον άλλο με τα 289 plats ξερωγώ και ηρεμείς. :P

*αν δεν έχει κλέψει κι αν είναι μόνος του βέβαια*

Anw το LBP μου αρέσει για άλλους λόγους έτσι κι αλλιώς, θα δω αν θα πάω για platinum.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Top