Βιντεοπαιχνίδια

Daskalenko7

Δραστήριο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Αγία Παρασκευή (Αττική). Έχει γράψει 655 μηνύματα.
Eισαι καλος εσυ...
Νταξ εγω δεν πορωνομαι , πορωνομαι με manager championship η football οπου εχω και το φοβερο 14 συνεχομενα πρωταθληματα με καρδιτσα και 5 τσαμπιονς λιγκ σε 8 χρονια με τρικαλα και 8 νταμπλ σε 11 χρονια με 10 συνεχομενα πρωταθληματα και 2 τσ.λ και 1 ουεφα με πανελεφσινιακο.Δεν αναφερω τ εχω κανει με οσφπ...
Ειμαι στο 2097
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

baki

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Aντώνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 335 μηνύματα.
Ρε βλάσφημε, τι συγκρίνεις ρε αθεόφοβε? Σαν να μου λες "Μέσι ή Κουτσιανικούλης?"...

πες τα ρε Γιωργο(χρονια πολλα:P),αν ειναι ετσι γιατι δεν λεμε και για το Fear...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Daskalenko7

Δραστήριο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Αγία Παρασκευή (Αττική). Έχει γράψει 655 μηνύματα.
Χαχα και killzone liberation στο psp χα0χα0χα0.
Τemplar DIEEEE
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Death_Angel

Δραστήριο μέλος

Ο Φουφουτος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' γυμνασίου. Έχει γράψει 685 μηνύματα.
ο αδερφος μου παιζει τα manager μολις βγαινουν παιρνει καμποσα τσαμπιονς λιγκ και μετα το βαριεται


(μεγια το avatar)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Daskalenko7

Δραστήριο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Αγία Παρασκευή (Αττική). Έχει γράψει 655 μηνύματα.
Xαχα ευχαριστω!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ίρις

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ίριδα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 132 μηνύματα.
Call of duty vs counter strike????? Θέλει και ρώτημα; Αν είναι δυνατον;! Φυσικά CALL OF DUTY!!!!!!!!!
-----------------------------------------
Χμμ... Να κανω και μία ερώτηση πάνω σε αυτό; Στο cod 4 στο SINGLE στον επίλογο τι γίνεται; Δεν έχω καταλάβει... Είναι λίγο άσχετο ή μου φαίνεται;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

West_Emperor

Νεοφερμένος

Ο Φιλιππος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ψαχνά (Εύβοια). Έχει γράψει 113 μηνύματα.
Call of duty vs counter strike????? Θέλει και ρώτημα; Αν είναι δυνατον;! Φυσικά CALL OF DUTY!!!!!!!!!
-----------------------------------------
Χμμ... Να κανω και μία ερώτηση πάνω σε αυτό; Στο cod 4 στο SINGLE στον επίλογο τι γίνεται; Δεν έχω καταλάβει... Είναι λίγο άσχετο ή μου φαίνεται;

Nαι συμφωνω..το counter strike ειναι παλιο και με παλιομοδιτικα γραφικα σε σχεση με το call of duty..παλι καλα που βηκε και το source και βελτιωθηκε καπως η κατασταση..παρ'ολα αυτα τα περισσοτερα ατομα που εχω δει σε internet-cafe προτιμουν counter..:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

manos4

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 893 μηνύματα.
call of duty φυσικά.Έχω παίξει και counter αλλά καμιά σχέση με cod2,4.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ίρις

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ίριδα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 132 μηνύματα.
παρ'ολα αυτα τα περισσοτερα ατομα που εχω δει σε internet-cafe προτιμουν counter..:hmm:
Ναι όντως... Όπως είπαν και άλλοιπροηγουμένως άμα είσαι με πολλούς φίλους... (Πάντως εγώ και με φίλους που παίζω πάλι cod :D:D:D:D)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chronis_25

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ΨΗΦΙΖΟΥΜΕ ΑΤΤΙΚΗ ΟΔΟ ΚΑΙ ΣΥΖΥΓΟ ΑΔΩΝΙ! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,200 μηνύματα.
Για τους φίλους της Formula 1 που περίμεναν τόσα χρόνια να βγει παιχνίδι (επίσημο πάντα), επιτέλους η Sony πούλησε τα δικαιώματα στην Codemasters και θα έχουμε F1 2009!!!
https://www.formula1.com/news/headlines/2009/4/9239.html
https://www.formula1-game.com/
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηλίας

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Ηλίας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 880 μηνύματα.
Nαι συμφωνω..το counter strike ειναι παλιο και με παλιομοδιτικα γραφικα σε σχεση με το call of duty..παλι καλα που βηκε και το source και βελτιωθηκε καπως η κατασταση..παρ'ολα αυτα τα περισσοτερα ατομα που εχω δει σε internet-cafe προτιμουν counter..:hmm:

Γιατί φίλε μου δεν κάνουν τα γραφικά το παιχνίδι. Δηλαδή για να σε κρατήσει εσένα ένα παιχνίδι πρέπει να έχει υπέροχα γραφικά?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Zed

Διάσημο μέλος

Ο Zed αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Στέλεχος Φροντιστηρίου και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 2,488 μηνύματα.
Και τι? Έχει καλύτερο gameplay το CS? Μην τρελαθούμε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eruyomo

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 39 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 1,505 μηνύματα.
Όχι, αλλα όταν το gameplay είναι παρόμοιο, τότε τα γραφικά κάνουν την διαφορά :P
Πάντως εγώ, χωρίς να το χω λιώσει, προτιμώ το CoD (2, τα άλλα δεν τα χω παίξει) απο όλες τις απόψεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηλίας

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Ηλίας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 880 μηνύματα.
Εγώ ροτιμώ αυτό που θα βρω στο net-cafe. Σημασία έχει πως παιρνάμε καλά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eruyomo

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 39 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 1,505 μηνύματα.
Εγώ βαριέμαι το net cafe.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Daskalenko7

Δραστήριο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Αγία Παρασκευή (Αττική). Έχει γράψει 655 μηνύματα.
Και εγω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

GODFATHER_1994

Νεοφερμένος

Ο GODFATHER_1994 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Γ' γυμνασίου. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
crysis gta 4 hitman godfather
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MzChiniz

Νεοφερμένος

Η Πωλίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Μυτιλήνη (Λέσβος). Έχει γράψει 109 μηνύματα.
sims 2 και age of mythology.....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηλίας

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Ηλίας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 880 μηνύματα.
ΕΝΑ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔ Η ΜΑΛΛΟΝ 2: PAC-MAN & SUPER MARIO
Και όποιος γελάσει θα τον αρχίσω με τον σέρβερ στο κεφάλι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Daskalenko7

Δραστήριο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Αγία Παρασκευή (Αττική). Έχει γράψει 655 μηνύματα.
SUPERMARIO 6 εως 11 χρονων επαιζα απειρες ωρες σε κολορ , μετα αντβανς , μετα σπ , και μετα ντ ς :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Top