Βιντεοπαιχνίδια

panos1994

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Πάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 290 μηνύματα.
Τον τελευταίο καιρό παίζω διαρκώς Pro Evolution Soccer 2009 :D
Μιλάμε για τρελό λιώσιμο :p

μια απ' τα ιδια! :D:no1::iagree:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alex$$$

Νεοφερμένος

Ο Αλέξανδρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 15 ετών και Μαθητής Β' γυμνασίου. Έχει γράψει 52 μηνύματα.
1)gta 4
2)sims 2
3)hallo 3
και αλλα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eruyomo

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 39 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 1,505 μηνύματα.

Anarki

Διάσημο μέλος

Ο Αλέξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 3,345 μηνύματα.
Να το βάζουμε να τρέχει folding@home.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lak100

Νεοφερμένος

Ο Δημητρης (Μητσος) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Βίτσι (Καστοριά). Έχει γράψει 116 μηνύματα.
Να το βάζουμε να τρέχει folding@home.
μην το γελας το folding ειναι σοβαρο ενχειρημα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Anarki

Διάσημο μέλος

Ο Αλέξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 3,345 μηνύματα.
Δεν το γέλασα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

georgi@_17

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Γωγω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 123 μηνύματα.
Sims 2... ειναι ολα τα λεφτα...!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ίρις

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ίριδα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 132 μηνύματα.
Έχει παίξει κανεις flatout 2? Ειναι γαματο. Και το lara croft το καινουριο. Θεικα γραφικα!
-----------------------------------------
Και αντε για τέλος call of duty το 4( το 5 δεν το έχω παιξει....ακόμα:P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mimitsaki

Νεοφερμένος

Η Δήμητρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 70 μηνύματα.
:no1:The sims 2 μακράν το καλύτερο για μένα .Παίζω από την τετάρτη δημοτικού και ενώ κάποιοι λένε πως μόλις παίξουν μερικούς μήνες το βαριούνται εγώ όσο παίζω και όσο βγαίνουν καινούργια expansion τόσο πιο πολύ κολλάω μαζί του .
Α ξέχασα έχω όλα τα expansion και όταν λεω όλα ΟΛΑ και αύριο θα πάω να πάρω και το καινούργιο που βγήκε φέτος το Νοέμβριο .Δεν υπάρχει κάτι σε sims 2 που να μην το έχω και εκτός από αυτά που έχουν βγει στην κυκλοφορία έχω και κάποια που τα έχω βρει σε διάφορες σελίδες στο internet και περιέχουν ρούχα, αντικείμενα,χτενίσματα,γιαλιά,τατουάζ κτλ !!!!!!!!!!!!!!:no1::jumpy::jumpy::jumpy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xman

Νεοφερμένος

Ο Γιωργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Ιστιαία (Εύβοια). Έχει γράψει 99 μηνύματα.
Έχει παίξει κανεις flatout 2? Ειναι γαματο. Και το lara croft το καινουριο. Θεικα γραφικα!
-----------------------------------------
Και αντε για τέλος call of duty το 4( το 5 δεν το έχω παιξει....ακόμα:P)

κορυφη.

Εγω τωρα παιζω fable
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rania.

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Rania. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,778 μηνύματα.
ΤΕΚΚΕΝ ρε. ΤΕΚΚΕΝ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ίρις

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ίριδα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 132 μηνύματα.
Κορυφή ποιο από όλα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χριστιάννα ^^

Διάσημο μέλος

Η Ίδιο με το ψεύτικο. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,571 μηνύματα.
Phoenix Wright: Ace Attorney για το ds (όλα :D)
The legend of Zelda (όλα για όλες τις κονσόλες :P )

Και εννοείται κάψιμο με mario πιο μικρή :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xman

Νεοφερμένος

Ο Γιωργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Ιστιαία (Εύβοια). Έχει γράψει 99 μηνύματα.

Ίρις

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ίριδα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 132 μηνύματα.
Όντως...:up: Έχεις παίξει το carnage?Είναι το καινούριο. Δηλ μία επανέκδοση με καλύτερα γραφικά και κατι επιπλέον αγώνες. Το καλύτερο πάντως αυτοκίνητο το Lentus.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xman

Νεοφερμένος

Ο Γιωργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Ιστιαία (Εύβοια). Έχει γράψει 99 μηνύματα.
Όντως...:up: Έχεις παίξει το carnage?Είναι το καινούριο. Δηλ μία επανέκδοση με καλύτερα γραφικά και κατι επιπλέον αγώνες. Το καλύτερο πάντως αυτοκίνητο το Lentus.

το καινουργιο οχι, αλλα το 2 ειναι μαματο.Υπαρχουν περιπου 5.000 αντικειμενα για σπασιμο.Αν βρω ευκαιρια θα το δοκιμασω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rania.

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Rania. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,778 μηνύματα.
Κορυφή ποιο από όλα;

Αν αυτο πηγαινε σε μενα και τα περι τεκκεν, εχω να σου πω οτι μετα το 3, το χαος.
Αν και λιωνω το 5 τωρα. :Ρ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eruyomo

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 39 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 1,505 μηνύματα.
Phoenix Wright: Ace Attorney για το ds (όλα :D)
The legend of Zelda (όλα για όλες τις κονσόλες :P )

Και εννοείται κάψιμο με mario πιο μικρή :D
:no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Afey

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Θέμης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 1,326 μηνύματα.
Planescape: Torment

\m/
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Zed

Διάσημο μέλος

Ο Zed αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Στέλεχος Φροντιστηρίου και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 2,488 μηνύματα.
Kανάς για FIFA09 Online? Άντε γιατί μόνο 2 φορές έχω παίξει με Έλληνες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Top