Βιντεοπαιχνίδια

Ηλίας

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Ηλίας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 880 μηνύματα.
Κατεβάστε το Flyff και παίξτε τζάμπα. Αλλιώς WoW.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Afey

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Θέμης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 1,326 μηνύματα.
Για όποιον ενδιαφέρεται, το FIFA 09 με Next-Gen γραφικά και στο PC βγήκε μόλις προχθές και έχει ήδη διατεθεί στην ελληνική αγορά στην τιμή των 40.00 ευρώ για PC, DS, 70.00 ευρώ για XBOX 360/PS3 και 49.99 ευρώ για PSP.
Να προσθέσω επισης ότι θα δείτε το Grand Theft Auto IV ΚΑΙ στο PC στις 21 Νοεμβρίου για όσους δεν το ξέρουν ήδη, από την αγορά για PC, PS2 και PSP θα λήψει το NBA Live 09 που θα είναι διαθέσιμο μόνο για XBOX 360/PS3.

Ρε φίλε, εγώ σε πειράζω; Σου 'χω κάνει τίποτα; Μια χαρά πάω στη σχολή μου, παρακολουθώ, κάνω εργασίες ο κακομοίρης... Γιατί μου το 'κανες αυτό τώρα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ToMakriAggouri

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Φώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 209 μηνύματα.
Λυπάμαι αλλά δεν μπορώ να αναιρέσω. Είμαι αναιχτός σε κάποιου είδους συνθηκολόγηση όμως γιατί βλέπω και smashing pumpkins στην υπογραφή σου :P

χμμ χμμ.. ισως βρεθει μια λυση.. ας πουμε οτι ειναι ισαξια or sth..
οσο για τους smashing δεν μπορω να πω οτι μ'αρεσουν ολα τα τραγουδια τους αλλα το Zero και το Bullet with Butterfly wings ειναι θειικα... τα αλλα ειναι λιγο πιο κλαψοτετοια...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Afey

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Θέμης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 1,326 μηνύματα.
Από σχολή μπαίνεις ρε :P;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stogian

Νεοφερμένος

Ο stogian αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και Μαθητής Α' γυμνασίου. Έχει γράψει 11 μηνύματα.
εγώ παίζω στο pc pro 8 και call of duty 4;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ToMakriAggouri

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Φώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 209 μηνύματα.
Από σχολή μπαίνεις ρε :P;


Το χτεσινο μου προγραμμα ηταν 8 το πρωι - 8.30 το βραδυ :mad:
οποτε κατι επρεπε να κανω την ωρα που μας εξηγουσε ο τυπας τι ειναι η μαδερμποαρντ (το α το τονιζε παραπανω)... Που εισαι ρε 3η λυκειου γμτ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dodos-7

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Dodos-7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 177 μηνύματα.
bitefight μέχρι θανάτου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Afey

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Θέμης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 1,326 μηνύματα.
Βαρετό... Όπως και όλα τα browser games μετά από ένα σημείο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Jimis

Νεοφερμένος

Ο Jimis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Μάλια (Ηράκλειο). Έχει γράψει 6 μηνύματα.
Συμφωνο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dodos-7

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Dodos-7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 177 μηνύματα.
ναι, έχετε δικιο αλλά μετα απο λιγο καιρό οταν πας να ξεκόψεις ξαναρχίζεις
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Davelis4

Νεοφερμένος

Ο Davelis4 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Μαθητής Γ' γυμνασίου. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Γεια σας παιδια , νεος εδω περα .

Παιζω απο το release του wow μεχρι τωρα , και εχω βαρεθει πια . Οποτε αρχισα να πουλαω καποια accounts μου !!! Αυτον το καιρο δινω αυτον
https://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Kor'gall&n=Blackcrowned

Αν καποιος ενδιαφερεται και ειναι Ηρακλειο Κρητης , ας μου το πει . Τιμη φτηνη και συζιτησημη :D . Ευχαριστω .
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Afey

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Θέμης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 1,326 μηνύματα.
Ωραίος χαρακτήρας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Orestes

Δραστήριο μέλος

Ο Ορέστης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 680 μηνύματα.
Γεια σας παιδια , νεος εδω περα .

Παιζω απο το release του wow μεχρι τωρα , και εχω βαρεθει πια . Οποτε αρχισα να πουλαω καποια accounts μου !!! Αυτον το καιρο δινω αυτον
https://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Kor'gall&n=Blackcrowned

Αν καποιος ενδιαφερεται και ειναι Ηρακλειο Κρητης , ας μου το πει . Τιμη φτηνη και συζιτησημη :D . Ευχαριστω .


"Selling World of Warcraft In-Game Content for Real Money - Block on 12/10/04
It has come to our attention that certain individuals are selling Blizzard's in-game property for cash on auction sites such as eBay and on personal websites. The World of Warcraft Terms of Use clearly state that all of the content in World of Warcraft is the property of Blizzard, and Blizzard does not allow "in game" items to be sold for real money. Accordingly, Blizzard Entertainment will take any and all actions necessary to stop this behavior. Not only do we believe that it is illegal, but it also has the potential to damage the game economy and overall experience for the many thousands of others who play World of Warcraft for fun. In order to promote a fun and fair environment for all our customers, we are actively investigating those individuals who engage in this inappropriate activity and reserve the right to take legal action against these individuals to protect World of Warcraft for all those who "play by the rules." If you are found to be selling in-game property (such as coins, items, or characters), for real money, you will lose your characters and accounts, and Blizzard Entertainment reserves its right to pursue legal action against you as well."
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Afey

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Θέμης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 1,326 μηνύματα.
Don't fucking tell me, χαρτογιακά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Davelis4

Νεοφερμένος

Ο Davelis4 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Μαθητής Γ' γυμνασίου. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Orestes do i look like i don't know ? :nono:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Orestes

Δραστήριο μέλος

Ο Ορέστης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 680 μηνύματα.

Afey

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Θέμης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 1,326 μηνύματα.
They may, το παίζεις που το παίζεις...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Orestes

Δραστήριο μέλος

Ο Ορέστης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 680 μηνύματα.

lak100

Νεοφερμένος

Ο Δημητρης (Μητσος) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Βίτσι (Καστοριά). Έχει γράψει 116 μηνύματα.
προ και φιφα στο ps3 μαζι με το NBA 2K8 στο pc οτι τυχει
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Sed

Νεοφερμένος

Ο Στάθης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Τριανδρία (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 74 μηνύματα.
Που κατάντησα?? ΤΕΡΜΑΤΙΣΑ ΟΛΑ ΤΑ FINAL FANTASY!!( κατάντησα δηλαδή πως τα κατάφερα??) ΕΛΕΟΣ
Τώρα έπιασα τα Tomb raider είμαι στο Anniversary :D Ελλάδα κιόλας!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Top