Βιντεοπαιχνίδια

Mefistofelis

Δραστήριο μέλος

Ο Mefistofelis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 433 μηνύματα.
βγήκε το καινούριο hearts of iron yeeee! και είναι παλούκι yeee!

α ναί, καλό χειμώνα να χουμε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

qwertyuiop

Διάσημο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Διδακτορικός και μας γράφει απο Φιλοθέη (Αττική). Έχει γράψει 2,880 μηνύματα.
Είσαι ο τρίτος έλληνας που βρίσκω να παίζει αυτό το παιχνίδι. Οι υπόλοιποι πωρώνονται με τις αμερικανιές τύπου "καλοαμερικανοπαρειG3σκοτωσεικακοαραβασωσεικοσμο".

Χαίρομαι.

Αν και είμαι ελαφρώς δυσαρεστημένος γιατί λαγκάρει απίστευτα και ενώ για μια μερα στο 2 ήθελε 2-3 δευτερόλεπτα τώρα θέλει 16. :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eruyomo

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 39 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 1,505 μηνύματα.
Για large scale strategy pseudo-turn based (real time είναι αλλα αρκετά αργό)
[ame]https://www.youtube.com/watch?v=e2Pv7TtV8js&feature=related[/ame]
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

qwertyuiop

Διάσημο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Διδακτορικός και μας γράφει απο Φιλοθέη (Αττική). Έχει γράψει 2,880 μηνύματα.
Σε συγχαίρω που καταφέρνεις να αντέξεις αυτά τα μελλοντολογικά φανταστικα που εμενα μου καθονται στο λαρυγγι. :!:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PGeorge4

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο PGeorge4 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Κοζάνη (Κοζάνη). Έχει γράψει 1,740 μηνύματα.
Neverwinter nights 2
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

georg13pao

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο georg13pao αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' γυμνασίου. Έχει γράψει 369 μηνύματα.
Ξαναπαίζω τα Hitman 2 και 4 αυτή την περίοδο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Μαρουλάκι

Δραστήριο μέλος

Η Χρονοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 526 μηνύματα.
Έχω παίξει πολλά στρατηγικής αλλά αυτά που με γοήτεψαν πραγματικά είναι τα: Empire earth II(το III μου κολλάει), Civilization IV, Age of Mythology και το Ancient wars of Sparta.
Μου φαίνεται καλό και το Hearts of Iron III. Δεν το έχω πολυπαίξει όμως φαίνεται καλύτερο από το δύο. Ίσως γιατί είναι πιο τρισδιάστατο και αυτό είναι που ζητάω εγώ από τα παιχνίδια στρατηγικής. Το ΙΙ είναι τελείως μα τελείως δυσδιάστατο γι αυτό και με αποθούσε. Να ναι καλά ο κουέρτης!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PGeorge4

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο PGeorge4 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Κοζάνη (Κοζάνη). Έχει γράψει 1,740 μηνύματα.
Έχω παίξει πολλά στρατηγικής αλλά αυτά που με γοήτεψαν πραγματικά είναι τα: Empire earth II(το III μου κολλάει), Civilization IV, Age of Mythology και το Ancient wars of Sparta.
Μου φαίνεται καλό και το Hearts of Iron III. Δεν το έχω πολυπαίξει όμως φαίνεται καλύτερο από το δύο. Ίσως γιατί είναι πιο τρισδιάστατο και αυτό είναι που ζητάω εγώ από τα παιχνίδια στρατηγικής. Το ΙΙ είναι τελείως μα τελείως δυσδιάστατο γι αυτό και με αποθούσε. Να ναι καλά ο κουέρτης!:P
από total war τίποτα ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giannis4ever

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο giannis4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 833 μηνύματα.
Ένας φίλος μου έχει το στο ps3 και δε μπορεί να περάσει ένα σημείο που πρέπει να γυρίσεις κάτι σαν τιμόνι και λέει κατι με τα χειρηστήρια.
Ξέρει κανείς?
Ποιο παιχνίδι είναι?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ultimater

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ultimater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Άβδηρα (Ξάνθη). Έχει γράψει 214 μηνύματα.
Killzone 2.
Αλλά το πέρασε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ξαροπ

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Ιάσων αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,575 μηνύματα.
Τώρα τελευταία ασχολούμαι με την old-school πτυχή των παιχνιδιών.

Στο Earthbound o Giygas πρέπει να είναι ό,τι πιο φρικιαστικο-παράξενο έχω δει σε βιντεοπαιχνίδι. (και έχω δει πολλά κουλά, πιστέψτε με :P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~kynthia

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Κύνθια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 359 μηνύματα.
Fable: The Lost Chapters.

Peter Molyneux + RPG + "χαλαρή" εξεταστική στα Χανιά = ω, ναι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

anwnimos

Νεοφερμένος

Ο Γιωργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Βέροια (Ημαθία). Έχει γράψει 10 μηνύματα.
DotA(Defense of the Ancients)ειναι ενας πολυ γνωστος και διαδεδομενος χαρτης(map)...Empire Total War Fallout3 Mass Effect Oblivion Morrowind GTAIV και πολλα αλλα...Ολα αυτα στο Η/Υ εκτος του morrowind pou itan sto XBOX.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Soul of Sin

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Soul of Sin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 125 μηνύματα.
Fable: The Lost Chapters.

Γαματο παιχνιδακι....Ομως ποσο ηλιθια ειναι η Lionhead που δεν βγαζει το δευτερο στο PC.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NoiSy MaN

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 939 μηνύματα.
Γαματο παιχνιδακι....Ομως ποσο ηλιθια ειναι η Lionhead που δεν βγαζει το δευτερο στο PC.

νια νια νια νια νια εγώ το παίζω τώρα στο 360:P:D(αν και η σχέση μου με τα games έχει κλονιστεί τον τελευταίο καιρό)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Soul of Sin

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Soul of Sin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 125 μηνύματα.
νια νια νια νια νια εγώ το παίζω τώρα στο 360:P:D(αν και η σχέση μου με τα games έχει κλονιστεί τον τελευταίο καιρό)

αχ τυχερε....Να παιξεις και το 3ο που θα βγει
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NoiSy MaN

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 939 μηνύματα.

nioniosmeg

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Άδης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 1,949 μηνύματα.
Εγώ έχω αγαπήσει το πρώτο... το 'χω τερματίσει τουλάχιστον πέντε φορές, μία καλός, μία κακός, μία straight, μία gay... η πλάκα είναι όταν στο πρώτο μπαίνεις σε ταβέρνες και είσαι καλός, όλο το μπαρ γεμίζει καρδούλες γιατί σε ερωτεύονται... (όχι μόνο οι γυναίκες...:P:P)...

Η άλλη μαλακία ήταν ότι έπρεπε να αφήσεις να περάσουν οι τίτλοι τέλους για να συνεχίσεις να παίζεις αφού το τερματίσεις...:P:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aero

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο aero :P αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 125 μηνύματα.
Empire Total War (αν και έχει κάποια πορβλήματα το παιχνίδι σε σχέση με το ακόμα καλύτερο Medieval 2 Total War )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

manos4

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 893 μηνύματα.
πρέπει να παίξετε το command&conquer generals και το generals zero hour(expansion του πρώτου).Είναι τα καλύτερα strategy που έχω παίξει μέχρι τώρα.είναι βέβαια παλιά (του 2004) αλλά είναι απίστευτα ειδικά Online.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Top