Βιβλία που διαβάσατε και σας άρεσαν

LYDIAG

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η LYDIAG αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 120 μηνύματα.
θεανω η λυκαινα της Πολης, το σπιτι διπλα στο ποταμι, οι δυο πλευρες του νομισματος ερωτας σαν βροχη της λενας μαντα!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
θεανω η λυκαινα της Πολης, το σπιτι διπλα στο ποταμι, οι δυο πλευρες του νομισματος ερωτας σαν βροχη της λενας μαντα!!!

δεν το συζητω για την Λενα!!!! Μεγαλη φαν εδω!!!:clapup::clapup: Εχω διαβασει: Ερωτας σαν βροχη, το σπιτι διπλα στο ποταμι, Βαλς με 12 θεους, το τελευταιο χειροκροτημα, το τελευταιο τσιγαρο και την Μερα που σε γνωρισα....:clapup::clapup::clapup::clapup::clapup:

Για ποιο απ' όλα μιλάς;;

για το φαντασμα της οπερας!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

LYDIAG

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η LYDIAG αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 120 μηνύματα.
ααα ναιι!!! τα 2 τελευταια κ γωω :) απλα ολα εκτος απο ¨τη μερα που σε γνωρισα" ειχαν πολυ κλαμα..αυτο ηταν σχετικα νορμαλ...χωρις πολυ πονο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
ααα ναιι!!! τα 2 τελευταια κ γωω :) απλα ολα εκτος απο ¨τη μερα που σε γνωρισα" ειχαν πολυ κλαμα..αυτο ηταν σχετικα νορμαλ...χωρις πολυ πονο
εγω εκλαψα στο βαλς με 12 θεους παρα πολυ στο σπιτι διπλα στο ποταμι και στο τελευταιο τσιγαρο... Ναι το την μερα που σε γνωρισα οκ ναι μεν η κοπελια ειχε προβληματα αλλα οκ στο τελος ειδες ολα τελειωσαν... Μου ηθελε ερωτες και ειδες τι εγινε.... Εγκυος εμεινε κλπ κλπ κλπ.....
Υγ: ασε που δεν ανεφερε ονοματα! Εγω τους εδωσα δικα μου!
την μερα που σε γνωρισα: View attachment 46896
μου αρεσε πολυ το εξωφυλλο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Βλα

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Βλαδίμηρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 1,637 μηνύματα.
για το φαντασμα της οπερας!

ααα όντως, αυτό το βιβλίο είναι έρωτας!! :D

Πολύ ωραία είναι και η ταινία του 2004 (The phantom of the opera) και επισης η παρασταση του 2011: The Phantom of the Opera at the Royal Albert Hall (2011) (είναι η αγαπημενη μου βερσιον συγκεκριμενα)

Γενικά έπιασες το ευαίσθητο μου σημείο! Είναι σίγουρα ένα από τα πιο αγαπημένα μου έργα (λογοτεχνικο-κινηματογραφικο-θεατρικο-μουσικο)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
ααα όντως, αυτό το βιβλίο είναι έρωτας!! :D

Πολύ ωραία είναι και η ταινία του 2004 (The phantom of the opera) και επισης η παρασταση του 2011: The Phantom of the Opera at the Royal Albert Hall (2011) (είναι η αγαπημενη μου βερσιον συγκεκριμενα)

Γενικά έπιασες το ευαίσθητο μου σημείο! Είναι σίγουρα ένα από τα πιο αγαπημένα μου έργα (λογοτεχνικο-κινηματογραφικο-θεατρικο-μουσικο)

εχω δει την ταινια και εχω διαβασει το βιβλιο... Ειναι ενα πραγμα πως να σου το πω.... Αν ξεκινησεις να το διαβαζεις δεν μπορεις να το αφησεις στην μεση με καταλαβαινεις;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

LYDIAG

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η LYDIAG αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 120 μηνύματα.
εγω εκλαψα στο βαλς με 12 θεους παρα πολυ στο σπιτι διπλα στο ποταμι και στο τελευταιο τσιγαρο... Ναι το την μερα που σε γνωρισα οκ ναι μεν η κοπελια ειχε προβληματα αλλα οκ στο τελος ειδες ολα τελειωσαν... Μου ηθελε ερωτες και ειδες τι εγινε.... Εγκυος εμεινε κλπ κλπ κλπ.....
Υγ: ασε που δεν ανεφερε ονοματα! Εγω τους εδωσα δικα μου!
στο τελος ολα εγιναν οπως πριν και καλυτερα....δεν ειδαμε κατι τραβηγμενοο...ηταν το πρωτο της μαντα...μετα αλλαξε τροπο γραφης! κ το παιδι δεν μαθαμε και τινος ηταν...αχ αχ μαντα.. με απογοητευσες :P με τον ερωτα δεν εκλαψες;;; εγω με εκεινο περισσοτερο...!!!! δεν μπορουσα να συνεχισω την αναγνωση
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Βλα

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Βλαδίμηρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 1,637 μηνύματα.
εχω δει την ταινια και εχω διαβασει το βιβλιο... Ειναι ενα πραγμα πως να σου το πω.... Αν ξεκινησεις να το διαβαζεις δεν μπορεις να το αφησεις στην μεση με καταλαβαινεις;

Οφ κορς! :D

Βασικά όταν είχα διαβάσει πρώτη φορά το βιβλίο μου άρεσε πάρα πολύ.
Αλλά όταν πρωτοείδα την ταινία μου είχε καταστρέψει τη διάθεση που η Κριστιν παράτησε το φάντασμα!! (πολύ καλή απεικόνηση του έργου γενικά). Δεν ήθελα να δω άνθρωπο εκείνη τη μέρα!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
στο τελος ολα εγιναν οπως πριν και καλυτερα....δεν ειδαμε κατι τραβηγμενοο...ηταν το πρωτο της μαντα...μετα αλλαξε τροπο γραφης! κ το παιδι δεν μαθαμε και τινος ηταν...αχ αχ μαντα.. με απογοητευσες :P με τον ερωτα δεν εκλαψες;;; εγω με εκεινο περισσοτερο...!!!! δεν μπορουσα να συνεχισω την αναγνωση

Κλαιλια ενα ονομα σταθμος! Αυτο μου εχει μεινει....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Roxim

Δραστήριο μέλος

Η {Fucking Dreamer} αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 456 μηνύματα.
Παραλήρημα της Lauren Oliver τέλειο βιβλίο:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Σκοτεινά Μυστικά...πολύ ωραίο βιβλίο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evoni

Νεοφερμένος

Η evoni αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 10 μηνύματα.
θεανω η λυκαινα της Πολης, το σπιτι διπλα στο ποταμι, οι δυο πλευρες του νομισματος ερωτας σαν βροχη της λενας μαντα!!!

θεα Λενα Μαντα...καθομαι να διαβασω τα βιβλια της και ξεχναω να σηκωθω :rolleyes:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
θεα Λενα Μαντα...καθομαι να διαβασω τα βιβλια της και ξεχναω να σηκωθω :rolleyes:

I am big fan!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikosxdxd

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,804 μηνύματα.
Διαβασα προσφατα το "Ιστοριες μυστηριου και φαντασιας" του Εντγκαρ Αλλαν Ποε, πολυ καλο.
Προχτες τελειωσα το "Η γυναικα με το νουμερο 13" του Χοσε Καρλος Σομοθα, φοβερο!
Σημερα αρχισα το "Ενας σκουφος απο πορφυρα" της Μαρως Δουκα, μου το εδωσαν για πολυ καλο, θα σας πω εντυπωσεις οταν το τελειωσω. :D
Btw ελεος με αυτη τη Μαντα, βαλτε λιγη ποιοτητα στη ζωη σας. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Βλα

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Βλαδίμηρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 1,637 μηνύματα.
Διαβασα προσφατα το "Ιστοριες μυστηριου και φαντασιας" του Εντγκαρ Αλλαν Ποε, πολυ καλο.
Προχτες τελειωσα το "Η γυναικα με το νουμερο 13" του Χοσε Καρλος Σομοθα, φοβερο!
Σημερα αρχισα το "Ενας σκουφος απο πορφυρα" της Μαρως Δουκα, μου το εδωσαν για πολυ καλο, θα σας πω εντυπωσεις οταν το τελειωσω. :D
Btw ελεος με αυτη τη Μαντα, βαλτε λιγη ποιοτητα στη ζωη σας. :P

Θα συμφωνήσω με τον πρόλογο και τον επίλογο!

Για τα ενδιάμεσα ("Η γυναίκα με το νούμερο 13" και "Ένας σκούφος από πορφύρα") δηλώνω άγνοια...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evoni

Νεοφερμένος

Η evoni αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 10 μηνύματα.

aggressive

Πολύ δραστήριο μέλος

Η aggressive αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 957 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 712911

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Eroica του Πολίτη. :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikosxdxd

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,804 μηνύματα.
Θα συμφωνήσω με τον πρόλογο και τον επίλογο!

Για τα ενδιάμεσα ("Η γυναίκα με το νούμερο 13" και "Ένας σκούφος από πορφύρα") δηλώνω άγνοια...
To πρωτο το βρηκα στο Public στην κατηγορια best sellers, και η πωλητρια μου ειπε πως ειναι πολυ ωραιο.Αστυνομικο-μυστηριου ειναι αλλα ο Σομοθα ειναι ψυχιατρος και γραφει πολυ ομορφα.Και σαν ιστορια ειναι ενδιαφερουσα.
Το "ενας σκουφος απο πορφυρα" ειναι ιστορικο-κουτσομπολιστικο για τη βυζαντινη εποχη και τους αυτοκρατορες.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
εγω να δειις!ποια εχεις διαβασει;

Βαλς με 12 θεους, την μερα που σε γνωρισα, το σπιτι διπλα στο ποταμε, ερωτας σαν βροχη, χωρις χειροκροτημα, το τελευταιο τσιγαρο και οσα αντεχει η ψυχη:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 6 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
    • *
  • Φορτώνει...
Top