Βιβλία που διαβάσατε και σας άρεσαν

georgia.94

Δραστήριο μέλος

Η georgia.94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 559 μηνύματα.
εχω διαβασει πολλα ωραια βιβλια...τα περισσοτερα μ αρεσαν (πλην ορισμενων εξαιρεσεων)...αλλα αυτα π ξεχωρισα ηταν της Ροζαμουντ Πιλτσερ!!!γραφει πολυ ομορφα....ειναι και περιγραφικη αλλα και εχει τν εξαιρετικη ικανοτητα να ψυχογραφει!!
η αποψη μου ειναι πως τα πολυυυυ μα πολυυ περιγραφικα βιβλια π μιλουν γ τοπια και τα περιγραφουν εξονυχιστικα ειναι βαρετουλια!αν δν εχει λιγο ερωταααα!!!!!!!!!!!???:D
επισης, μου αρεσουν και αστυνομικα θριλερ!!αλλα δν θυμαμαι τς τιτλους!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

georgia.94

Δραστήριο μέλος

Η georgia.94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 559 μηνύματα.
ΑΑΑΑΑ!!να μην ξεχασωωω!!!στο βιβλιο των κειμενων γενικης Γ λυκειου υπαρχει ενα ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΟ κειμενο π λεγετε ΤΟ ΠΟΤΑΜΙ!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_Silence_

Διάσημο μέλος

Η _Silence_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 2,382 μηνύματα.
Ο κήπος με τις μουριές - Κ.Οικονόμου
Με τα μάτια της ψυχής -Ο.Αβραμίδης
Αλχημιστής -P.Coelho
Τα αγαπημένα μου !
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

natasoula...

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Νατάσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 1,907 μηνύματα.
3 πολυαγαπημενα!
1) Νινετ Ζωρζ Σαρη
2) Το σπιτι διπλα στο ποταμι Λενα Μαντα
3) Η μοβ ομπρελα Αλκη Ζεη!
Πολύ ωραία και τα τρία!!Η Ζωρζ Σαρή καταπληκτική συγγραφέας,δεν ξέρω κι εγώ πόσα βιβλία της έχω διαβάσει...Τη λατρεύω!(πολύ στενοχωρήθηκα που έφυγε...Αλλά τουλάχιστον είχα προλάβει να τη γνωρίσω από κοντά!:))
Αγαπημένο από της Ζωρζ Σαρή είναι και "Οι Νικητές"...Και πολλά άλλα!

ΑΑΑΑΑ!!να μην ξεχασωωω!!!στο βιβλιο των κειμενων γενικης Γ λυκειου υπαρχει ενα ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΟ κειμενο π λεγετε ΤΟ ΠΟΤΑΜΙ!!!!!!
Όντως πολύ ωραίο κείμενο...Ήταν το μόνο που κάναμε και το γράψαμε και στις εξετάσεις....:P

Ο κήπος με τις μουριές - Κ.Οικονόμου
Με τα μάτια της ψυχής -Ο.Αβραμίδης
Αλχημιστής -P.Coelho
Τα αγαπημένα μου !
Για τον Αλχημιστή έχω ακούσει πολύ καλά λόγια,ειδικά ο αδερφός μου έχει κόλλημα...:eek:Δεν έχω ιδέα,είναι ωραίο??:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ntinaki_lactaki

Νεοφερμένος

Η ntinaki_lactaki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
εγω εχω διαβασει τα εξης:
η ελπιδα πεθαινει παντα τελευταια Ελπιδα Ισμαηλ
ο αλχιμηστης P.Coelho
το πεμπτο βουνο P.Coelho
το μυστικο του πεμπτου οροφου
χωρις οικογενεια ιουλιος βερν
το νησι V.Hislop
everlasting Alison Noel
ζησε μαζι μου - αλεξια μαρινου κ.α
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
εγω εχω διαβασει τα εξης:
η ελπιδα πεθαινει παντα τελευταια Ελπιδα Ισμαηλ
ο αλχιμηστης P.Coelho
το πεμπτο βουνο P.Coelho
το μυστικο του πεμπτου οροφου
χωρις οικογενεια ιουλιος βερν
το νησι V.Hislop
everlasting Alison Noel
ζησε μαζι μου - αλεξια μαρινου κ.α
καταπληκτικο το νησι!!!!!!!!!!!!! Εβλεπα και το εργο... τι κλαμα εκανα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Σπυρακος (^^)

Περιβόητο μέλος

Ο Σπυρακος (^^) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,414 μηνύματα.
σκ3ψου εναν αριθμο!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ntinaki_lactaki

Νεοφερμένος

Η ntinaki_lactaki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
καταπληκτικο το νησι!!!!!!!!!!!!! Εβλεπα και το εργο... τι κλαμα εκανα!

εγω να δεις ποσο εκλαψα...σε καθε επεισοδιο ειχα νερο και ενα κουτι με χαρτομαντυλα!ειδικα με το θανατο τις Αννας και τι συμπεριφορα του Αντωνη...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
εγω να δεις ποσο εκλαψα...σε καθε επεισοδιο ειχα νερο και ενα κουτι με χαρτομαντυλα!ειδικα με το θανατο τις Αννας και τι συμπεριφορα του Αντωνη...

Καλα και ο θανατος της Ελενης ηταν....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ntinaki_lactaki

Νεοφερμένος

Η ntinaki_lactaki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 5 μηνύματα.

AntziWin

Διάσημο μέλος

Η Κουφό Χρυσόψαρο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,096 μηνύματα.
πολυ ομορφο:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.

nikstifler

Νεοφερμένος

Ο nikstifler αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 25 μηνύματα.
ΜΕΤΑ ΤΟ ΤΕΛΟΣ-ΒΕΡΓΟΠΟΥΛΟΣ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

φρι

Διάσημο μέλος

Η φρι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,022 μηνύματα.
να σου πω μια ιστορια-χορχε μπουκαι .εξαιρετικο :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Πανσέληνος

Δραστήριο μέλος

Η Πανσέληνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Διοίκησης Επιχειρήσεων Αιγαίου (Χίος) και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 609 μηνύματα.
Το άρωμα!Εννοείται πως πρώτα διαβάζω το βιβλίο και μετά βλέπω την ταινία (αν υπάρχει).Και για ακόμα μία φορά επιβεβαιώθηκε ο κανόνας πως όσο συναρπαστικό είναι το βιβλίο τόσο μπούρδα είναι η αντίστοιχη ταινία.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
twilght! twilight.jpg
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Βλα

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Βλαδίμηρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 1,637 μηνύματα.
Το χρονικό του χρόνου (Steven Hawkinkg)
Το πορτραίτο του Ντόριαν Γραίυ (Oscar Wilde)
Η δίκη (Franz Kafka)
Οι άθλιοι (Vicotr Hugo)
Το φάντασμα της όπερας (Gaston Leroux)

Αυτά είναι γενικά τα αγαπημένα μου...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

silverdog

Δραστήριο μέλος

Ο silverdog αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 550 μηνύματα.
Καινουργια Ζωη του Ορχαν Παμουκ νομιζω πηρε νομπελ 2006
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Το χρονικό του χρόνου (Steven Hawkinkg)
Το πορτραίτο του Ντόριαν Γραίυ (Oscar Wilde)
Η δίκη (Franz Kafka)
Οι άθλιοι (Vicotr Hugo)
Το φάντασμα της όπερας (Gaston Leroux)

Αυτά είναι γενικά τα αγαπημένα μου...

τελειο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Βλα

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Βλαδίμηρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 1,637 μηνύματα.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 6 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
    • *
  • Φορτώνει...
Top