Βαθμολογίες ειδικών μαθημάτων

Guest 292010

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Βγήκαν!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

{~*1rèNe*~}

Τιμώμενο Μέλος

Η Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Νηπιαγωγός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,067 μηνύματα.
Ναι, έτσι ξαφνικά, όπως λέει και το άσμα...
Αγγλικά 15,7 και δεν είμαι και ιδιαίτερα ευχαριστημένη... Πάντως Αγγλική, για να την πιάσω, πρέπει να πέσει 84 μόρια...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χριστιάννα ^^

Διάσημο μέλος

Η Ίδιο με το ψεύτικο. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,571 μηνύματα.
17.2 αγγλικά και 15.5 γαλλικά, aka 20.383 μόρια = πάνω από 1.000 από την περσινή βάση. Πανελλήνιες 2011, ΤΕΛΟΣ. :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Trelomarw

Νεοφερμένος

Η Trelomarw αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 113 μηνύματα.
H Κολλητη μου εγραψε 13,5 δυστυχως και δεν ξερω αν πιανει αγγλικη φιλολογια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dalian

Περιβόητο μέλος

Η Substrata αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 4,822 μηνύματα.
Βγήκαν και απογοήτευσαν :P

17.2 αγγλικά και 15.5 γαλλικά, aka 20.383 μόρια = πάνω από 1.000 από την περσινή βάση. Πανελλήνιες 2011, ΤΕΛΟΣ. :D
Συγχαρητήρια!! :clapup: Πόσο θα 'θελα να 'μαι στη θέση σου :P Είναι πολύ ωραίο να είσαι σίγουρος αντί να αμφιταλαντεύεσαι μεταξύ "την πιάνω"-"δεν την πιάνω" ... :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Sofia Hepburn

Νεοφερμένος

Η Sofia Hepburn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 95 μηνύματα.
18,9 Αγγλικά και 17,2 Γερμανικά!Αποφάσισα για αγγλική τελικά και όχι για μεταφραστών...Ελπίζω να έκανα τη σωστή επιλογή γιατί μου αρέσουν μεν τα γερμανικά αλλά όχι τόσο όσο τα αγγλικά και νομίζω πως δεν θα ανταποκρινόμουν στις απαιτήσεις της σχολής όσον αφορά τα γερμανικά τουλάχιστον... Μήπως ξέρει κανείς αν από αγγλική γίνεται να κάνεις μεταπτυχιακό στο μεταφραστών και αν ναι πόσα άτομα παίρνουν?Είναι λίγο off topic ξέρω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kossal

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 862 μηνύματα.
18,9 Αγγλικά και 17,2 Γερμανικά!Αποφάσισα για αγγλική τελικά και όχι για μεταφραστών...Ελπίζω να έκανα τη σωστή επιλογή γιατί μου αρέσουν μεν τα γερμανικά αλλά όχι τόσο όσο τα αγγλικά και νομίζω πως δεν θα ανταποκρινόμουν στις απαιτήσεις της σχολής όσον αφορά τα γερμανικά τουλάχιστον... Μήπως ξέρει κανείς αν από αγγλική γίνεται να κάνεις μεταπτυχιακό στο μεταφραστών και αν ναι πόσα άτομα παίρνουν?Είναι λίγο off topic ξέρω...

Δεν υπήρχε περίπτωση να ΜΗΝ μπορείς να ανταπεξέλθεις πίστεψε με. :) Συγχαρητήρια πάντως και σου εύχομαι καλή σταδιοδρομία. Αγγλική Φιλολογία Αθήνας ε;

Εγώ 17,5 Αγγλικά (92,83) :D

Πάντως οι υπόλοιποι μην απογοητέυεστε. Τραγική η κατάσταση. Σε όλο τον νομό Πιερίας παίζει να υπήρχαν μόνο 10 άτομα με πάνω απο 17 στα Αγγλικά. Όλοι οι άλλοι πολύ πιο κάτω. Να περιμένετε μεγάλη πτώση στις σχολές της προτίμησης σας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Sofia Hepburn

Νεοφερμένος

Η Sofia Hepburn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 95 μηνύματα.
Δεν υπήρχε περίπτωση να ΜΗΝ μπορείς να ανταπεξέλθεις πίστεψε με. :) Συγχαρητήρια πάντως και σου εύχομαι καλή σταδιοδρομία. Αγγλική Φιλολογία Αθήνας ε;

Εγώ 17,5 Αγγλικά (92,83) :D

Σε ευχαριστώ πολύ!Ναι αγγλική αθήνας...Εσύ ποιά σχολή θέλεις?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kossal

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 862 μηνύματα.
Σε ευχαριστώ πολύ!Ναι αγγλική αθήνας...Εσύ ποιά σχολή θέλεις?

Αγγλική Θεσσαλονίκης :) Συνάδελφος xD
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dalian

Περιβόητο μέλος

Η Substrata αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 4,822 μηνύματα.
Να αυξηθούν οι Αγγλικές παίζει καθόλου? :hmm: :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kossal

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 862 μηνύματα.
Να αυξηθούν οι Αγγλικές παίζει καθόλου? :hmm: :P

Μόνο αν αυξηθεί το ποσοστό των αριστούχων(18-20) :P

Κάτι που με τα φετινά δεδομένα όχι μόνο δύσκολο είναι αλλά αδύνατο... Το πολύ να μείνουν στα ίδια περίπου...:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αλίκη Βακ.

Νεοφερμένος

Η Αλίκη Βακ. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 106 μηνύματα.
:worry:εχω γενικη βαθμολογια μαζι με τα ειδικα 13.075 περναω μουσικο κερκυρας λετε?? :')
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kossal

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 862 μηνύματα.
:worry:εχω γενικη βαθμολογια μαζι με τα ειδικα 13.075 περναω μουσικο κερκυρας λετε?? :')

Απορώ γιατί ανησυχείς. Είσαι ήδη μέσα.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αλίκη Βακ.

Νεοφερμένος

Η Αλίκη Βακ. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 106 μηνύματα.

alexpant

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο alexpant αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 188 μηνύματα.
Εσείς που δώσατε αγγλικά κάνατε μεγάλη εξάσκηση ; Δηλαδή από την αρχή της χρονιάς practice test κλπ, είχατε proficiency , ή δεν κάνατε μεγάλη προετοιμασία;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kossal

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 862 μηνύματα.
Εσείς που δώσατε αγγλικά κάνατε μεγάλη εξάσκηση ; Δηλαδή από την αρχή της χρονιάς practice test κλπ, είχατε proficiency , ή δεν κάνατε μεγάλη προετοιμασία;

Εγώ έκανα 5 μαθήματα μετά τα Λατινικά των Πανελληνίων. Είχα πάρει το proficiency πριν ένα χρόνο βέβαια. Ήμουν της άποψης ότι "Πώς θα ανταπεξέλθεις στην Αγγλική Φιλολογία αν δεν μπορείς να γράψεις καλά σε τέτοια γελοία θέματα στα Αγγλικά και χρειάζεσαι μαθήματα όλη την χρονιά;" Γι'αυτό και βασίστηκα στις γνώσεις μου από παλιά.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αλίκη Βακ.

Νεοφερμένος

Η Αλίκη Βακ. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 106 μηνύματα.
Παιδιά????? έχει αγχωθεί κανείς απο αυτούς που έδωσαν ειδικά μαθήματα η εγώ είμαι μόνο?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

alexpant

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο alexpant αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 188 μηνύματα.
Εμένα με έκοψαν στο ειδικό μάθημα οπότε είμαι σίγουρος ότι δεν πιάνω τις σχολές που ήθελα! :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Trelomarw

Νεοφερμένος

Η Trelomarw αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 113 μηνύματα.
Παιδια τι αναμενεται για αγγλικη φιλολογια αθηνας?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kossal

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 862 μηνύματα.
Παιδια τι αναμενεται για αγγλικη φιλολογια αθηνας?

Πτώση. Κατα πάσα πιθανότητα κάτω από 20.000 μόρια. Περίπου 19.700-19.800.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top