Βαθμολογία 1 στις εξετάσεις Α γυμνασίου μαθηματικά

alk11

Νεοφερμένος

Η alk11 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και Γονιός Μαθητή. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Καλησπέρα σας, θα ήθελα τη γνώμη εκπαιδευτικών,γονέων και παιδιών παρακαλώ. Μαθητής Α γυμνασίου που στα μαθηματικά είναι του 15,έγραψε στις εξετάσεις 1(άσσος). Ο καθηγητής τηλεφωνικά μου είπε πως στην άσκηση θεωρίας είχε συμπληρώσει σωστά ένα κενό (κλειστού τύπου άσκηση) και είχε λύσει σε τρεις σελίδες τις ασκήσεις ανάπτυξης (μια με ποσοστά, μια με παραστάσεις και ένα πρόβλημα),ωστόσο ενώ σε κάποιες η λογική ήταν σωστή,οι πράξεις ήταν όλες λάθος. Επίσης αν είχε αντιγράψει πιστεύω πως θα μου το έλεγε ο ίδιος ο καθηγητής. Δικαιολογεί η προσπάθεια αυτή έναν άσσο? Παραδοσιακά άσσο παίρνουν η λευκή κόλλα και η αντιγραφή. Κάθε άποψη δεκτή .Σας ευχαριστώ
 

eukleidhs1821

Διάσημο μέλος

Ο eukleidhs1821 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Ιατρικής Ιωαννίνων (Ιωάννινα) και μας γράφει απο Καινούργιο (Ηράκλειο). Έχει γράψει 3,664 μηνύματα.
Καλησπέρα σας, θα ήθελα τη γνώμη εκπαιδευτικών,γονέων και παιδιών παρακαλώ. Μαθητής Α γυμνασίου που στα μαθηματικά είναι του 15,έγραψε στις εξετάσεις 1(άσσος). Ο καθηγητής τηλεφωνικά μου είπε πως στην άσκηση θεωρίας είχε συμπληρώσει σωστά ένα κενό (κλειστού τύπου άσκηση) και είχε λύσει σε τρεις σελίδες τις ασκήσεις ανάπτυξης (μια με ποσοστά, μια με παραστάσεις και ένα πρόβλημα),ωστόσο ενώ σε κάποιες η λογική ήταν σωστή,οι πράξεις ήταν όλες λάθος. Επίσης αν είχε αντιγράψει πιστεύω πως θα μου το έλεγε ο ίδιος ο καθηγητής. Δικαιολογεί η προσπάθεια αυτή έναν άσσο? Παραδοσιακά άσσο παίρνουν η λευκή κόλλα και η αντιγραφή. Κάθε άποψη δεκτή .Σας ευχαριστώ
κουφο αυτο που σου ειπε.αν η λογικη ηταν σωστη ανεξαρτητα αν ηταν λαθος καποιες πραξεις οφειλε να του βαλει βαθμους οχι και ασσο.να ζητησεις να δεις το γραπτο.
 

alk11

Νεοφερμένος

Η alk11 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και Γονιός Μαθητή. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Και νόμιζα ότι είμαι παράλογη.. ευχαριστώ!
 

augustine

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η augustine αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Αγγλικής Γλώσσας & Φιλολογίας ΑΠΘ. Έχει γράψει 179 μηνύματα.
Καλησπέρα σας, θα ήθελα τη γνώμη εκπαιδευτικών,γονέων και παιδιών παρακαλώ. Μαθητής Α γυμνασίου που στα μαθηματικά είναι του 15,έγραψε στις εξετάσεις 1(άσσος). Ο καθηγητής τηλεφωνικά μου είπε πως στην άσκηση θεωρίας είχε συμπληρώσει σωστά ένα κενό (κλειστού τύπου άσκηση) και είχε λύσει σε τρεις σελίδες τις ασκήσεις ανάπτυξης (μια με ποσοστά, μια με παραστάσεις και ένα πρόβλημα),ωστόσο ενώ σε κάποιες η λογική ήταν σωστή,οι πράξεις ήταν όλες λάθος. Επίσης αν είχε αντιγράψει πιστεύω πως θα μου το έλεγε ο ίδιος ο καθηγητής. Δικαιολογεί η προσπάθεια αυτή έναν άσσο? Παραδοσιακά άσσο παίρνουν η λευκή κόλλα και η αντιγραφή. Κάθε άποψη δεκτή .Σας ευχαριστώ
Σε καμία περίπτωση πιστεύω δεν αξίζει 1
 

GeorgePap2003

Διάσημο μέλος

Ο GeorgePap2003 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 20 ετών, Φοιτητής του τμήματος Οικονομικής & Περιφερειακής Ανάπτυξης Παντείου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,121 μηνύματα.
Όχι δεν αξίζει άσσο! Να ζητήσετε να δείτε το γραπτό!
 

jims

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο jims αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Νομικής ΕΚΠΑ. Έχει γράψει 1,043 μηνύματα.
Αναβαθμολόγηση από άλλον καθηγητή, αφού πρώτα δει και κάποιος γνωστός σας καθηγητής μαθηματικών το γραπτό και εκτιμήσει ότι άξιζε για περισσότερο.
 

akikos

Επιφανές μέλος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Ηλεκτρολόγων Μηχανικών & Μηχανικών Υπολογιστών ΕΜΠ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 11,842 μηνύματα.
Παραδοσιακά άσσο παίρνουν η λευκή κόλλα και η αντιγραφή. Κάθε άποψη δεκτή .Σας ευχαριστώ
Λάθος. Κάθε ερώτημα βαθμολογείται ξεχωριστά. Αν παραδόσεις λευκή κόλα θα πάρεις 0.
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top